Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: VW T6 California

VW T6 California 16. led 2018 21:52 #181714

OK moc dík za info.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

VW T6 California 08. dub 2018 23:40 #183529

• Zbyňa S
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 12
Ahoj Matesi, sorrky, ale delší dobu jsem nebyl na fóru, tak jsem na to zapomenul.

Fotku zajišťovací západky stolku ti rád pošlu, ale co se týká vnitřní strany, tak s tím ti asi nepomůžu. Netroufnu si čalounění rozebírat, ať něco nepolámu... Pošli mi na sebe číslo telefonu, fotku ti pinknu přímo. Můj mobil je 603 466 160.

Měj se, Z ;)
T6.1 Multivan Long 2,0 TDI 146 kW 4-motion - mladík
T5 California 2,0 TSI 150 kW 4-motion - princezna
T3 Westfalia Joker Syncro 1,6 TD 51 kW - babka

VW T6 California 09. dub 2018 21:26 #183563

Čus Zbyňo už jsem to dá se zjistil.Zajel jsem si na vrakáč a vzal si to vše sebou a skoušel.Je to celkem jednoduché tak jsem celkem v obraze.Je to opravdu důležité sundat ten tapec a kouknout jak to je zajištěno .Originál dveře musí mít podle mě výřez pro ten šubr.Ale moc dík.Chtěl jsem tě jen poprosit jestli znějakého důvodu ho budeš sundávat tak prosím o fotku nebo někdo kdo má stejný stolek ve dveřích.Ještě jednou dík a hezké jaro léto.Mates.1 jezdíš na srazy :woohoo:

VW T6 California 09. dub 2018 21:27 #183564

Omluva mé číslo 605320355 Ustí nL :blush:

VW T6 California 25. kvě 2018 22:14 #185067

zdravím a prosím o radu : kde je nádrž na vodu u T5-6 california beach u které je připojení el. a voda z venku dík , chtěl bych něco takového udělat u multivana

VW T6 California 25. kvě 2018 22:27 #185068

Řekl bych že u T6 California beach ani nebyla možnost volby nádrže na vodu, když jsem ji konfiguroval. U coast nebo oceán, myslím že je pod dnem zadní skříňky. Teoreticky by se mohla nádrž vejít za zadní tapec, ale musela by se vyrobit na míru. Ale moc prostoru tam není.
Transporter T5 2007 1,9TDi, 77KW - prodáno
Octavia II 1,9TDI 2005 - prodáno
VW Caddy Maxi Family 2.0 75kW
VW California Beach T6 2.0. 110kW
Poděkovali: ales.kosik@seznam.cz

VW T6 California 02. srp 2018 23:52 #186484

Ahoj, dle mého je to myšleno tak, že to zatížení 50 kg je pro nezvedlou střechu. Mám zkušenost, že při boxu a nákladu dosahujícím váhy cca 20kg je problém střechu vůbec zvednout (mám Beach) - hydraulika může zvládnou možná více - ale to nevím. Udělal jsem si výztuhy a zvednu rakev s nákladem (celková váha 25kg - rakev má 15kg). Je to funkční i při větrném počasí. Přikládám foto.

Přílohy:

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

VW T6 California 16. lis 2018 16:05 #189260

zdravím , pořídil jsem ,starší californii beach T6 a jsou na ní dva štítky webasto a eberspacher ovládání na klíče je asi k předehřevu a displej nad palubovkou k horkovzduchu ebr jestli to dobře chápu tím pádem předehřev je jen na dálkovém ovladači bud zapnout nebo vypnout ...asi ? . sory že se ptám ale nefunguje mně ten horní ovládací displeik nejspíš k tomu horkovzduchu tak možná pojistky někde .díky za info :-)

Přílohy:

VW T6 California 17. lis 2018 12:39 #189269

• mulťa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 141
Webasto je příhřev. Ebr je horkovzduch, ten se zapíná tou dálkou a hodinkami. Nevím jak Cali, ale jinak jsou pojistky pod schránkou na láhev, pod řadičkou. Další pojistky jsou pod řidičem spolujezdce a u baterky.
Myslím že Beach to bude mít stejně jako Caravelle a Multivan.
TCCT[/color] - TransporterClub Caravan Team
T5.3 TDi 150kW DSG 4M

Naposledy změněno: od mulťa.

VW T6 California 17. lis 2018 13:22 #189270

dík moc za info :-) a to se ten přihřev zapíná automaticky ? asi se nedá zahřát před startem . u multika jsem měl jen to webasto zapínání hodinkami které mně předehřálo vodou motor a přes ventilaci vyhřálo interier .. trochu

VW T6 California 13. dub 2019 18:34 #191647

Ahoj Zbyno, koupil jsem T5 California a aktualne resim nosniky na strechu. Mas prosim jeste volny ty patky? Pripadne kolik za ne chces? Dikes, Robert

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.306 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/