Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 california výroba vestavby

T4 california výroba vestavby 07. pro 2018 17:03 #189515

• Kysko
  • Uživatel
Ahoj, měl bych na někoho z vás prosbu, přestal mi stacit na kempování klasickej Multivan a rád bych do něj udělal vestavbu jako má California, jde mi jen o skříňky s umyvadlem a vařičem, což pro souseda truhlare není problém vyrobit, jen nechci typovat rozměry u něčeho co už je vymyšleny, tak bych chtěl poprosit jestli by se tu našel někdo ochotnej kdo by mě nechal nakouknout do auta oměřit a vyfotit si jak je vestavba řešena. Jsem z ústecká ale není problém i Praha a okolí, dojedu více méně kamkoliv a rád ochotnemu člověku přivezu láhev čehokoliv, když tam se mnou stráví pul hodky ať to můžu okouknout.

Je mi jasný, že si můžu rovnou koupit Californii ale mám pěknou T4 111kw po laku, která už je ozkoušena tak bych si ji rad trochu vylepšil . Díky
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Re:T4 california výroba vestavby 08. pro 2018 21:17 #189521

• _luky_
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Já bych tě klidně nechal to oměřit, ale není mi jasné, k čemu ti to bude. Bez té zadní sedačky je ti to k ničemu a tu sedačku nevyrobíš. A když to budeš upravovat, tak si to uděláš podle sedačky a věcí, které máš k dispozici.
VW T4 California Coach 1997

Re:T4 california výroba vestavby 10. pro 2018 17:43 #189538

• Pavel 5
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 13
Ahoj.
Multivan, vzhledem k tomu, že je na krátkém rozvoru není na nějakou předělávku s nábytkem moc vhodný.....
California je přece jen koncepčně trochu jiný auto.
Já jsem nechtěl hlavně přijít o tu rozkládací lavici přes celou šířku auta, a tak jsem zvolil variantu jen se skříňkou na lednici, do které ale můžeš zabudovat i plynový vařič se dřezem. Nádobu na vodu a plyn ale budeš muset dát pod podlahu.
Trochu se ještě zvětší obytný prostor tím, že se namontuje otočná konzola sedadla spolujezdce.
Jezdíme ve dvou a je to pro nás naprosto vyhovující.
Koukni třeba sem:https://www.transporterclub.cz/forum/63-camping/10284-vnitrni-vybava-obytne-vestavby-neoriginal-luzkove-upravy?start=465
VW T4 Multivan 2,5TDi 75kW
VW T3 Bus 1,9 boxer, vodník
VW Golf III 1,8L GTi

T4 california výroba vestavby 10. pro 2018 22:36 #189544

• -JT-
  • NYNÍ ONLINE
  • člen clubu
  • T4 LONG 75 kw 2002
  • Obdržená poděkování 11
Na netu najdeš spoustu inspirace.
3.jpg

6b5bf807c06c2ef75d87ffbb7506e13e.jpg
T4 LONG CAMPER 75 kw 2002

T4 california výroba vestavby 26. dub 2019 08:17 #191837

• sokolik567
  • Uživatel
Ahoj, já se právě do přestavby pustil. Pracoval jsem tady: stlegerconversions.co.uk/ ale nějaký čas jsem zpět v CZ. Koupil jsem T4 Long syncro, uplně v základu a pracuju na vnitřku. Když budeš chtít podělím se o zkušenosti.
VW T4 Syncro Long, 2002, 2,5TDi 75kW, 6-ti kvalt
Vygenerováno za 0.172 sekund

Login