Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Bateriovy generator

Bateriovy generator 19. říj 2019 20:48 #194908

  • jjirka
  • Avatar uživatele jjirka
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 694
  • Karma: 17
  • Obdržená poděkování 69
Je to v příspěvku od Barbořiny - kde asi udělali soudruzi z NDR chybu ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bateriovy generator 19. říj 2019 21:11 #194909

  • Zezi
  • Avatar uživatele Zezi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1893
  • Karma: 20
  • Obdržená poděkování 141
Aha, tak to se mi na mobilu nezobrazuje a na pc nemám čas
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bateriovy generator 20. říj 2019 16:21 #194914

jjirka napsal: Je to v příspěvku od Barbořiny - kde asi udělali soudruzi z NDR chybu ?


Takové videa beru pouze jako ilustrativní. Obecně si s takových odkazů beru jen to, co je mi vlastní a co potřebuju. Nekopíruji je přesně. Jsem rád, že tím nenaznacuješ podobnost v mé zručnosti či úvaze o správnosti provedení. Nehodnotím podle toho ty německé hochy i když mnohá jejich videa jsou hodně inspirativní. Bylo to přidáno jako ukázka (pro mě) jednoduchosti, k pořízení tepelného komfortu vzhledem k veličinám jako cena, čas, zručnost apod. Hodně štěstí všem při montáži... :lol:
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Bateriovy generator 21. říj 2019 08:32 #194918

Čau, zdravím a děkuji za vaše reakce. Druhou baterku do auta nedám kvůli místu. Pod sedačkou řidiče i spolujezdce místo nemám a cpát jí někam do kufru nechci. Jak jsem psal měl bych pro Vikinga i jiné využití, použití v téčku je spíše jen možný bonus jednou-dvakrát do roka.
JJIRKO z tvého příspěvku je vidět že víš o čem píšeš, až budeš mít chvilku a chuť chci tě poprosit o odpověď:
1) kolik watů má přibližně příkon běžící vodní nezávislé topení v téčku při ventilátoru na druhý stupeň (celkem-čerpadlo, bufík,ventilátor .....).
2) jak se budou chovat ty dvě baterie když připojím Viking -výstup 12 V do elektroinstalace téčka. Buď přímo k baterce a nebo do zásuvky autozapalovače. V autě mám baterku 92 Ah. Nemůže se jedna nich zničit ?
Díky moc, Miloš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.176 sekund

Login