Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Stan na střechu Decathlon

Stan na střechu Decathlon 26. srp 2021 10:46 #203121

  • Mippax
  • Avatar uživatele Mippax Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 27
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, narazil jsem při brouzdání na netu na tenhle střešní stan. Je to i se sluneční clonou, myslím, že nevypadá zle (poměr cena výkon). Nemá už někdo praktickou zkušenost?
www.decathlon.cz/autostan-van-500-freshblack-id_8575763.html , díx a užijte si zbytek léta Mirra
VW T5 1.9TDI 63KW 2005 248...tkm
Ford Mondeo 2,0 TDDI 66kw 420...tkm - nesmrtelný stroj
Saab 9000 CSE 2,3 Turbo Imola Red - láska na první svezení
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotky do příspěvku.

Stan na střechu Decathlon 26. srp 2021 14:41 #203125

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
To vypada celkem rozumne, ja uz dva roky stavim na strese normalni 2s stan za 2000,- ale tohle vypada dobre vymyslene. Cemu neverim, je ze tam daji jen rost a ten se nebude dotykat strechy, mozna kdyz tam lezis a rozlozis zatez, ale jak si kleknes... je to letosni novinka, takze leda to jit omrknout primo do dekace. Obecne si myslim s tim bude trochu vic prace nez s normalnim autostanem, abys to rozlozil a slozil coz je pri denni presunech otrava. Opirani zebriku o zadni dvere spatne - vyzkouseno na vlastni kuzi, znicene 3. brzdove svetlo, takze mam zebrik na dverich. Trochu problem pokud chces mit na strese zahradku/hagusy. Jinak se mi to ale provedenim libi.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 21. bře 2022 09:56 #205576

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 258
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Odpovím malinko pozdě a momentálně není stan k dispozici, ale koncem května by měl být opět k dostání, po osobní zkušenosti na něj ted čekám a pořídím si ho. Můj pohled na věc, kdy jsem absolvoval dovolenou 6000km s pevným stanem na střeše (nejklasičtější A stan vyklápěcí do boku, byl to první a byli jsme nadšeni, ale po denním skládání a rozkládání, mě docela začalo srát to neustálé se praní se zipem na ochranné plachtě kolem dokola, obcas to drhne a je to tak blbá poloha (pokud nemáte 2metry a víc), že to je ta nejpomalejší část celé stavby, když to musíte rozbalit nebo zbalit za prudkého deště... nepřejte si, ani přes navoskovaný zip to nepomohlo.
A ted k tomuto nafukovacímu, není na střeše, ale rozbalení je vlastně cca do 5 min, když to ještě nemate namakané. Jinak to proc ja ho pořídím, je právě to, že i když ho dáš vedle auta na zem, tak jsi v rovině díky roštu a matrace je velmi komfortní oproti te v pevném stanu. takže když někdo chce spát mimo auto a nehýbat se s ním když se dole otáčí :-) je to pecka, balík není tak veliký aby se třeba na výšku nekam nenarval, nebo na nosič ke kolům, za mě je tato kombinace dokonalá i k sajdě na moto spaní jak doma. :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 21. bře 2022 12:30 #205580

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 323
  • Obdržená poděkování 19
Já ho koupil a musím říct, že je to pecka... Na střeše to skutečně neleží. Je to na nafouknutých polštářích které jsou na bočních sloupcích, takže se střechou to nepřijde do styku. viz foto... Součástí je i žebřík a dokonce i stríška před auto i s tyčkama. Rošt už je všitý dovnitř, takže na šířku ho nepřeložíš a je to hodně pevný a strašně pohodlný. Je tam uvnitř i matrace, takže jen vlezeš dovnitř se spacákem nebo dekou a spíš Výhoda je že ten stan můžeš opravdu postavit všude. Na zemi a právě i na autě. Na autě jsem ho poprvé stavěl asi 10 minut. Měl jsem problém s pumpou. Není totiž součástí, tak jsem použil pumpu od člunu. Je lepší dokoupit originál, pak je to fofr( teď už ji mám). Není v tom vedro i když je na přímém slunci. Sbaleno je to taky asi za 10 minut. Když už máš cvik, tak i dřív. Nevýhoda je že ho musíš balit do auta. Celý balík i s žebříkem má kolem 20kg, bez žebříku cca 13kg. Za mě je to skvělé řešení. Ale samozřejmě je to věc názoru...
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

Stan na střechu Decathlon 21. bře 2022 12:42 #205581

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 258
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Přesně tak a hlavně je daleko skladnější než ten velky, který tam sice je pořád, ale pak někde překáží doma, v garáži atak. snad ho stihnu letos koupit :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 09. dub 2022 19:01 #205820

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 323
  • Obdržená poděkování 19
V dekáči mají naskladněné oba dva typy stanů na střechu... Každý z nich má něco do sebe... Takže pro Medvěda: Spěchej, dokud mají... :-)
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS
Poděkovali: Me2d

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 09. dub 2022 19:22 #205821

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 258
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Díky pane... musí vydržet po výplatě, po 15. snad to vydrží, ikdyž loni se po něm zaprášilo :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 09. dub 2022 19:30 #205822

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 323
  • Obdržená poděkování 19
Zaregistruj se tam, šoupni do košíku, uzavři objednávku naklikej, že si to vyzvedneš a zaplatíš na pobočce... Zadej na které ... Mělo by to tam na tebe počkat. Tuším, že to rezervují asi jen dva dny, ale už to bude na prodejně a bude tam čekat .... Pokud ji přímo tam někdo nekoupí... Když lidi objednávaj z eshopu, zasílají to ze skladu, ne z prodejen... Jen takový tip, jak si to pojistit... ;-)
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 09. dub 2022 19:55 #205823

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Tusi nekdo jestli se to vejde mezi hagusy? Prijde mi ze ne, pisou sirka 130cm, ja mam mezi hagusama 125cm. Nejaka zkusenost co vydrzi ta matrace? Znate deti...
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 09. dub 2022 19:55 #205824

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 258
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
To by asi šlo, stejně píšou 7 dní dodání, ale teď čtu ty recenze u nich na stránkách a dost lidí, kteří ho opravdu používají se shodují, že je perfektně vymyšlený, ale při větším dešti tam prý dost vzniká vnitřní kondenzát a blbě se to suší pod těma nafouknutýma válcema, už jste v něm zmokli? A co třeba podzim a kondenzát, máš zkušenost?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 09. dub 2022 20:12 #205825

  • Me2d
  • Avatar uživatele Me2d
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • člověk musí bejt nějak švihlej
  • Příspěvky: 258
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 19
Já to budu řešit pevnou deskou s oky na příčníky na caddy a na pandu cross asi taky a pak ho chci vozit na sajdě :-)

covex napsal: Tusi nekdo jestli se to vejde mezi hagusy? Prijde mi ze ne, pisou sirka 130cm, ja mam mezi hagusama 125cm. Nejaka zkusenost co vydrzi ta matrace? Znate deti...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 10. dub 2022 14:31 #205827

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 323
  • Obdržená poděkování 19
Kondenzát vzniká v každém stanu při větší vlhkosti vzduchu a špatném větrání... Ta ti vznikne i v autě... Četl jsem ty recenze taky... Ale když si přečteš recenze i na jiné kompaktní stany (stany pro 2 osoby) tak jsou jak přes kopírák. Když jsou dokonale utěsněný, tak si lidi stěžují na kondenzát. A pokud jsou to "levné hadráky", tak sice žádný kondenzát, ale zase profouknou a v noci je v tom zima a přes den vedro... Tak si vyber...
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Stan na střechu Decathlon 10. dub 2022 17:36 #205829

Takže na T4 by to mělo být ideální , na přespání někde na divoko, když se člověk nevejde dovnitř? Zrovna mám otevřenou stránku Decathlonu, tak to hodně řeším. Jak je to upevněné na střeše? Nechce se mi do ní moc vrtat, je nějaká alternativa? Například přísavky?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Jarda13.

Stan na střechu Decathlon 10. dub 2022 18:34 #205830

  • fifac
  • Avatar uživatele fifac
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 323
  • Obdržená poděkování 19
Tak ten stan je právě stavěnej na tom, že máš ve střeše nějaké kotvení na zahrádku nebo na hagusy. Všechny T5 je mají z výroby, jen povolíš šroub a zašroubuješ očko. Na T4 jsem je neviděl, ale pokud je tam máš, tak OK, pokud ne, budeš to muset vymyslet...
VW Multivan T5 2.5 TDi 128kW 4Motion Highline 2005
ex Grand Espace IV 2.2 DCi Privileg 2004 .. za jeho cenu mám jiný motor ve VW
ex VW Transporter T4 2.5 TDi LBW 9míst bus
ex Opel Omega 2.3TD
ex Opel Rekord 2.3
ex Škoda 120 GLS
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od fifac.

Stan na střechu Decathlon 11. dub 2022 20:00 #205846

Tak já to budu muset nějak vymyslet, žádné úchyty tam nemám a vrtat do střechy by se mi opravdu moc nechtělo..:-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.288 sekund

Login