Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Výměna zadních sedaček za rozkládací

Výměna zadních sedaček za rozkládací 28. pro 2021 22:18 #204696

  • tacud.net
  • Avatar uživatele tacud.net Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj. Chtěla bych se zeptat všech zkušenějších, jestli musím papírově řešit výměnu zadních sedaček.
Mám T5 pouze s 3. řadou (bývalé policejní auto, místo druhé nejspíš měli stůl s počítačem) a chtěla bych místo těch původních toto: www.discarvery.de/ausbau/schlafsitzbank/
Je to sedačka, která je kompatibilní s originálním rychloupínacím systémem. Ale je potřeba ty úchyty přesunout - jsou dál od sebe, než u původních sedaček.
Extra se dají dokoupit a nainstalovat pásy, aby byly tříbodové. Píší, že německé TÜV ji běžně uznávají.

Když jsem se ptala na naší technické, řekli mi, že musím mít povolení od výrobce. Ale myslím, že pán mě moc neposlouchal ve chvíli, kdy jsem řekla slovo "přestavba".
Jako první krok jsem chtěla pořídit právě tuto sedačku a doufala, že to samo o sobě ještě nebude důvod pro složité a drahé papírování a přepisování.

Můžete mi prosím poradit, jestli to jde i bez povolení od výrobce?
Díky,
Ivana

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Výměna zadních sedaček za rozkládací 29. pro 2021 09:16 #204698

  • Vendys
  • Avatar uživatele Vendys
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Příspěvky: 3151
  • Karma: 36
  • Obdržená poděkování 229
Zkusil bych pana Kahouna. www.tom-car.cz/
[img]
TCCT - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG - prodáno
[img]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Výměna zadních sedaček za rozkládací 29. pro 2021 13:07 #204700

Možná existují jednodušší řešení, zkusil bych třeba i www.camproof.cz/produkty/rusty-lees-rock...an-beds-vw-t4-t5-t6/
Já mám rozkládací postel Reimo Family Touring, už to bylo uvnitř, když jsem to kupoval. Sice jsou pásy a díry v podlaze nejspíš původní, ale i tak je to zapsáno v TP, to je už ale deset let zpátky. Tedy prostřední pás je jen dvoubodový. Spíš se toho postupem času píše do TP čím dál tím méně. S těmi úředníky je to tak že nikdo nic neví a je složité se něčeho dopátrat, to potvrzuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.108 sekund

Login