Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní...

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 22. čen 2010 23:14 #45585

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

Transportérák napsal: No vidíš jak ti funguje automatizovanej luftodcuc =D> =D> šikula je ten Maršounek ;)
Hele jestliže má nová dobře vybavená A8 cca 60-70 řídících jednotek tak to ty tam máš už relátek minimálně tolik viď? Já bych chtěl vidět nějakýho nezasvěcenýho elektrikáře až by tam k tobě kouknul pod přístrojovku #-o Ten by asi dobře :shock:
Já na svojem už je pro jistotu polepuju s popiskama k čemu to vůbec je abych pak vůbec věděl...

Taky popisuji,lakyrnicka paska a fixa je na to nejlepsi :mrgreen: A co se tyce el v me pelesine tak verim ze nikdo jinej by s tim ani neodjel d:_(
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 22. čen 2010 23:17 #45586

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31

paja napsal: Dyť vám to tam klucííí ani nemůže snad vlízt :-k :-k

Neboj v tecku je mista a to zapojeni relatek ve finale zabere 3x3x6cm mista, takze se jich tam jeste vejde
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 23. čec 2010 15:04 #47009

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Mno... nic proti Maršounově schémátku, ale radši bych to vyřešil jinak, než 2 relátky :D
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 27. čec 2010 23:52 #47205

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Tak sem přidej nějakou VWomalovánku ;) rád se přiučím, relátka jsem použil, páč byli poruce a obnáší jednoduché zapojení a popř. do budoucna proudovou rezervu.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 02. čec 2013 19:39 #124054

Tak a už dost tomu písklavému hmyzu.
Delší dobu jsem vymýšlel, jak tu síťku připevňovat a takhle to dopadlo. Jsem spokojen s tímto řešením, sice to není bezpečnostní, ale to už nějak přežiju.
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 03. čec 2013 07:31 #124074

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1726
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
To je na magnetickém pásku?
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 03. čec 2013 18:10 #124091

Jj, stačila jedna návštěva na sběrném dvoře a mám magnetů na celý auto.
T4 2,5 TDi 75kW
OCTA 1,9TDi 81kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 03. srp 2013 21:15 #125028

  • smrk
  • Avatar uživatele smrk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 9
Pánové, prosím, nenarazil nekdo nekde na neco jinyho (vetsiho) na odkladani veci na pristrojovou desku, nez tento originál odkladaci prostor ?

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 03. srp 2013 23:21 #125053

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
něco jako polička do nákladáku? nebo jaká je tvá představa,možná bych ti dokázal pomoci :-k
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 04. srp 2013 07:30 #125067

  • smrk
  • Avatar uživatele smrk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 9
Ja fakt nevim, tezko rict - podle toho co by bylo "na vyber".
Dobry misto na odkladani veci, ovsem kdyz tam neco das a zabrzdis, tak to vsechno poleti... resenim by byla nejaka prihradka, nebo treba nejaka kaplicka s suplikama..
Ovsem idealni by bylo neco, co je treba "originalni dil", co se tam zaklapne misto stavajiciho odkladaciho panelu. D:_)1 nic takovyho , zdá se, nemá tudíz asi nejaka druhovyroba..

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 04. srp 2013 14:15 #125086

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1493
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 116
proti "cestování" po palubce resp. polici je protiskluzová podložka + zvýšené okraje,jinak "origo" snad jen kaplička ze sanitky,ale nevím co ti to vyřeší,co tam chceš mít,jelikož do ní se dostaneš jen zepředu,nikoli shora.
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 04. srp 2013 23:48 #125105

  • smrk
  • Avatar uživatele smrk
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 609
  • Obdržená poděkování 9
tak ze sanitky ríkas...hmmm....

no na co to chcu, odkladacich prostor neni nikdy dost. Mam rad poradek a kdyz neco hledam, tak to nechci hledat nekde po aute, ale sahnout do prihradky, ktera slouzi pro odlozeni te dane veci \:D/

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 15. lis 2015 18:58 #160262

  • jvf70
  • Avatar uživatele jvf70
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Velký chlap má velké auto
  • Příspěvky: 36
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj,můžeš mi poslat ty tvoje větrací mřížky,popř.někde znova postnout.Díky. jvf@centrum.cz
VW T5 Multivan r.v.2007, 2,5 TDI, 128 kW , AXE - Mazlík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:venkovní výbava - větrání, držáky, konzole, ostatní... 31. kvě 2016 23:13 #167657

  • Boner
  • Avatar uživatele Boner
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Multivan 1999 75 kw 2.5 TDI automat
  • Příspěvky: 284
  • Obdržená poděkování 19
:evil:


Odesláno z mého SM-G355HN pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.163 sekund

Login