Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Dovolená s Téčkem - fotky, videa

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 03. čec 2023 09:05 #209629

Já se taky přidám. Nemám rád teplo, tak jsme na dovolené u Baltu v Polsku. T4 Long 1997 2.5TDi 5kvalt. Moc slintám po 6kvaltu, tak ho příští rok zkusím dát nainstalovat do naší převodovky. Jinak v T4 je postel vlastní výroby spolu s pár campingových vychytávek. Příští rok přidělám ještě velkou Outdoorovou zahrádku, abych mohl vybavení vozit na střeše a ne vevnitř. Ahoj M+E+N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 03. čec 2023 09:24 #209630

Já se taky přidám. Nemám rád teplo, tak jsme na dovolené u Baltu v Polsku. T4 Long 1997 2.5TDi 5kvalt. Moc slintám po 6kvaltu, tak ho příští rok zkusím dát nainstalovat do naší převodovky. Jinak v T4 je postel vlastní výroby spolu s pár campingových vychytávek. Příští rok přidělám ještě velkou Outdoorovou zahrádku, abych mohl vybavení vozit na střeše a ne vevnitř. Ahoj M+E+N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 03. čec 2023 09:46 #209631

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1983
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 198
Originalni stresni box. :) Fouka u toho baltu aspon trochu?
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 03. čec 2023 20:23 #209638

Ahoj. No jasně že fouká. Jako blázen :-D Ale to od Poznaně na sever skoro všude. Pojedu podél moře pár dní od Štětína po Elbínek a pak zas na jih na památky....co je ale důležité, jsou tu všude perfektní silnice a hlavně zadarmo s limitem 120km/h. To je na 5kvalt na hraně, 6kvalt by bodnul. No a mě vadí vozit stan, židle a stůl, vařič apod. uvnitř. Do rakve se to nevejde. Takže pořídím tu zahrádku přes celou střechu. Poroste určitě spotřeba, ale zase když budu někde zastavovat mimo kemp, jen na přespání tak mi to vevnitř v autě vadí...takže na střechu s tím! Jinak přidávám fotky dalšího kempu. Zatím jsem dával Wroclav, Poznaň a toto je severně od Štětína. Cca 200m od moře. Ale moře je teda akorá pro lední medvědy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Dr.Bishop.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 13. čec 2023 23:11 #209690

Kde hledáš kempy ? Nějaká appka , na netu , nebo prostě jedeš , a o co zrovna zakopneš , tam zakotvíš ? Po polsku už pokukujeme delší dobu , do Štětína to máme jen 500km , to není zas tak hrozný, hlavně se mi tam líbí ta zátoka , v tomhle počasí už má voda drobek přez 20° . Dcerku máme věkově +- jako ty (3,5 roku) . Děkuji za tip
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 14. čec 2023 01:06 #209691

Parkuju natěsno :-D
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Dr.Bishop. Důvod: 2x stejný příspěvek

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 14. čec 2023 01:09 #209692

Ahoj Miki, já mám výhodu, že přítelkyně Polsko a v Polsku studovala. Takže ví o něm vše a tak jí pak stačí Google Mapy, najde kemp kdekoliv a zavolá si pro informace přímo tam...takže moc neporadím. Snad jen kdyby jsi měl zájem o Wroclav, Poznaň, Rewa (Sopoty a Gdaňsk jsou teď beznadějně plné) nebo Waršavu, tak bych ti sem poslal odkazy na Kempy kde jsme byli, kdyby jsi chtěl. Najeli jsme cca 2300km po Polsku. PIC

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 14. čec 2023 13:25 #209694

:-) :-) parkuješ dobře :-) . No my jsme měli na léto úplně jiný plány , ale 2dny před odjezdem dcerka onemocněla neštovicemi , takže domácí karanténa . Z původního prodlouženého víkendu , pak týden v práci a následně 2 týdny někde po Evropě, jsme teď 2 týdny doma a příští pátek chceme někam vyrazit - bohužel jen na týden . Kamarád se teď právě vrátil z polska, jeli ve 2 , bez dětí, pobřeží od De až skoro k Ukrajině, a nemohl si to vynachválit . Spali víceméně tam kde zastavili , občas kemp,podle potřeby. Takže váháme kam nakonec vyrazit . Moře je sice studený , ale aspoň tam není takový horko jak v Itálii (švagr je aktuálně v Bibione,mají 40°C ) . Na googlu je pár hezkých kempů , ale je mi jasný, že v reálu je jich tam mnohem víc . Přeji klidné cestování
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 18. čec 2023 11:48 #209715

vVypadá to zajímavě, trochu mi to připomíná moře v Nizozemí u Den Helderu. Duny, lesy, klid a málo hotelů. Utekli jsme tam před pár lety před 35 C ve střední Evropě. Pak se ochladilo, byla nám tam byla zima, tak jsme šli navštívit ponorku na souši, která byla po předchozích dnech ještě rozpálená.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 18. čec 2023 15:04 #209719

Ahoj. Jen doplním, že fotky z Baltu jsou trochu zavádějící. Byly jsme u moře 5dní a hned druhý den zmizely mraky a začlo vedro...takže jsem musel zmizet. Jak u vody tak ve městě teplo jak blázen. Mě vedro třeba vadí, takže na jih mě nikdo nedostane. Spíše Švédsko a Norsko. Tam jedu příště. PIC Bishop
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 29. čec 2023 20:33 #209787

Tak jsme se také vrátili z polska. Pláže krásné,čisté , nepřeplněné lidmi ,moře čisté , poláci milí , ceny příjemné ,kempy čisté, teplá voda porád , bez žetonů . Dálnice luxusní , silnice katastrofa. Nejčastější značky v polsku jsou pozor díry, druhé těsně v závěsu pozor krávy :-) . Cesty nejsou přímo děravé , ale rozvlněné ,záplata na záplatě . Počasí nám nepřálo , z 8mi dní 5 pršelo . Takže jsme toho moc nestihli . Vím že se tam určitě ještě vrátíme, ale musím se na ty cesty řádně připravit (hlavně psychicky) .
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:
Poděkovali: Rudi007, Viky_CZ, Šlojíř

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 25. zář 2023 20:46 #210091

Díky za report. Zajímalo by mě, jak je to tam v kempech s klidem po 22:00. V českých kempech nic moc, v západní Evropě se většinou dodržuje. Já jsem byl poslední dobou v Polsku max. pár km od hranic, překvapil mě poměr ceny/kvality jídla - ať už v restauracích, pekárnách nebo obchodech. I u fastfoodu byl výběr pestřejší než jen klobásy a hranolky jako v našich kempech. Pivo asi nic moc, tipuji...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 26. zář 2023 04:52 #210092

Klid se většinou dodržoval , není to úplně striktně ve 22:00 , ale klasické české hulákání ve 3 ráno jsem tam nezažil :-) . Takže večerka tam funguje . Bez problémů se dalo vyspat při otevřeném okně. Jen doporučuji okenní mřížku se síťkou , večer tam lítalo mraky komárů . S jídlem je to taky rozdíl , místo klobás s křenem často prodávali různé zapečené bagetky , tousty a podobně. Nejsem úplně pivař , takže nemohu posuzovat , ale české pivo jsem po obchodech viděl běžně , v kempech něco točily, podle ženy to nebylo špatné (takže těžko říct :-) ) . Chystám se tam pak na poloostrov Hel , a hrad Malbork , to jsme letos nestihli - o týden kratší dovolená a počasí nic moc. Hlavně jsme trochu podcenily dovču s téčkem , měl jsem jen markýzu , a jak se člověk "zakempil" , tak se mi nechtělo vše pořád balit kvůli výletu a pak zas rozbalovat atd . Takže příště beru ještě samostatný předstan , kde zůstane kuchyňka , stůl židle atd . Je to komfortnější. Ale zas jsem se díky tomu naučil sbalit celýho multivana s markýzou do 15nácti minut :-) . Polská doprava autobusem mě totiž nijak neoslnila , dá se říct že z toho mám noční můry , řidiči jezdí šíleně, 10 minut zpoždění je standart.
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Dovolená s Téčkem - fotky, videa 14. úno 2024 21:12 #210748

Ebensee a Feuerkogel - je tu vcelku klid a ceny mírné. Spaní v obytném voze na obecním stellplatzu stojí 20 EUR na den. Je třeba si připravit deseteticentové až dvoueurové mince na turniket WC. Vstup stojí 50 centů a záchody jsou dobře udržované. Obecní bazén přijde dospělé na 5 EUR a zavírá v deset večer. Denní skipas za 160 pro rodinu 2+2 docela ujde. Kebabpizza dole u Turka kolem 6-9 EUR, kafe 1,5 EUR, limo 2 EUR. Nahoře ceny samozřejmě vyšší.

Poděkovali: Dr.Bishop

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Šlojíř.
Vygenerováno za 0.587 sekund

Login