Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: GRIL

GRIL 27. kvě 2021 19:49 #202348

Zdar taky sem hodím něco malého do mlýna. Docela se mi zalíbily tzv.,, Rocket stove'' (raketová kamna), ale ta vwelikost mě docela děsila, na to že bych to měl vwozit sebou. Naštěstí soudruzi z USA vwymysleli jak to šikovně schovwat. Je to sice moje prvwotina, co se svařování týče, ale funguje dobře. Na vwaječinu a čaj pro rodinku sem spotřeboval maximálně jedno polínko, což mě vyhovuje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

GRIL 30. kvě 2021 20:52 #202389

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1978
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 197
Vypada to hezky, konstrukce urcite zajimava, ale stejne to asi bude vazit tak 10kg ne? A pro me zasadni problem je ze to je moc vysoky a tudiz vratky = s detma nepouztelny - tedy aspon to je moje zkusenost. Ja tenhle typ kaminek radsi delam primo ze spalku dreva. Je to lehky, vezes primo i palivo - jedina vada je, ze holt casem shori i ty kaminka ale i tak to vydrzi docela dlouho (krmit se daji po roztopeni treba siskama, ktery na ohen obvyke nikdo nechce). :)
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od covex.

GRIL 30. kvě 2021 22:16 #202394

Jj váha je to slušná a trochu na to vsázím, že to jen tak nepřevrhnou, ale děti sou děti tam člověk nikdy neví. Na dřevěné sem se moc nedíval, nejak mě to nezaujalo a dřevo vozím stejně sebou, takže tech pár polínek už děti zvládnou nasekat aniž by se pozabíjeli :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

GRIL 14. čen 2021 13:36 #202529

Také přispěju svým - má velkou výhodu, že se dá složit skoro do placata. Nevýhoda je, že se nedá regulovat výška mřížky. To jsem vyřešil dodatečnými stojnami, kam se dá mřížka zasunout.

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.227 sekund

Login