Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: camping - varné konvice a spirály 12V

camping - varné konvice a spirály 12V 04. úno 2009 23:10 #8623

• jipovm
  • Avatar uživatele jipovm Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Rád bych věděl, jestli se dá opravdu uvařit voda na kávu a čaj v těch 12V konvicích a pomocí různých spirál, které vídám po obchodech.Moc tomu nevěřím, proto prosím o vaše poznatky a popřípadě o kvalitní a ověřené zboží na cesty. Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

camping - varné konvice a spirály 12V 04. úno 2009 23:41 #8626

Já mam tuhle http://www.autofashion.cz/zbozi/produkt ... 700ml.html ale ještě sem ji nezkoušel :oops:
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

camping - varné konvice a spirály 12V 05. úno 2009 08:20 #8630

• andula
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já měl v kamionu překapávač, 4 kafe mu trvali cca 10 min. a během prvního vaření mi schořela zásuvka- zapalovač tak jsem natáhnul silnější dráty přímo od baterky a pak makal dobře...jo byl na 24 voltů.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

camping - varné konvice a spirály 12V 05. úno 2009 16:35 #8655

• ferror
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
tata má rychlovarku na 12V. Ohřát vodu trvá sice poměrně dlouho (10-20minut), ale když nespěcháš, tak je to pohoda ;-)
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

camping - varné konvice a spirály 12V 05. úno 2009 23:08 #8705

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Přesně tak, pokud li chceš kafe, postav si vodu v předstihu a je lepší, když to neběží přes zásuvku, ale na přímo silnými kabely a pokud budeš mít nastartováno, bude to rychlejší, takže 20 minut předem, než zastavíš si to zapni a po zaparkování můžeš zalévat turka...
Sám mám v autě PB vařič a bombu, vidím to jako pohodlnější řešení, jen nesmíš vařit v zavřeném autě. Nejlepší je mít plamen venku, mimo vůz.
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

camping - varné konvice a spirály 12V 05. úno 2009 23:20 #8707

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 33
já třeba vůbec nechápu,že někdo mohl takovou věc jako je varná konvice do 12V zásuvky v autě schválit :!: :!: :!:

Když si vezmeš jaké slabé kabílky k té zásuvce vedou....v pojistkovce se honosí 20A pojistka a jaký proud by měl skutečně protéct aby napojil tu konvici.....tak se vůbec nedivím různě pokrouceným plastům kolem zásuvky...vyhřátým pojistkovnicím atd,atd...

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

camping - varné konvice a spirály 12V 06. úno 2009 07:25 #8713

také jsem jednu konvici vyhodil....nechal jsem "vařit vodu" a vyndaval věci na ryby...po 15 minutách bylo ze zásuvky "ŽUŽU" a voda studená. Tak jsem si počkal s kávičkou na rozdělání ohniště.
Dnes vozím PB dvouvařič, do auta se vejde, tak proč vlastně ne :)
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

camping - varné konvice a spirály 12V 06. úno 2009 13:42 #8729

• jipovm
  • Avatar uživatele jipovm Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Zatím díky všem za postřehy. Už vidím, že je lepší se třikrát zeptat, než hned koupit něco a pak opravovat káru a držet se za květák. #-o

camping - varné konvice a spirály 12V 09. úno 2009 10:11 #8824

• Harry
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Kamarád má v aute překapávač na 12 V, napojil ho na přímo se sillnou pojistkou, vše si připraví a za jízdy to zapne.
Vše mu funguje a je s tím spokojen.
Čemuž se dost divím, neb kamarád jezdí Tranzitem... :-) )
T4 Multivan 102 PS (ACV+DXZ)

camping - varné konvice a spirály 12V 09. úno 2009 10:51 #8830

• luboss
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
snad to nebude uplne OT

kamarád kupoval vařič na natural a je to pecka. Naprosto bez zápachu, výhřevnost je obrovská, rozměry menší než Pb vařiče... a na litr naturalu jsme uvařili 3kg párků na jedné akci \:D/
Cukáto s mrazákem jako dobře izolovaná garáž na kolech :mrgreen:
ENDURO-TEAM.CZ | KTM LC4 do bláta | LC8 950 SM místo skůtru :D

camping - varné konvice a spirály 12V 09. úno 2009 20:33 #8866

• Jaryn
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Mám vyveden kabel na konvici přímo od baterky, přes 50A pojistku a čtyři roky zatím maká jak má..

camping - varné konvice a spirály 12V 10. úno 2009 23:14 #9001

• mdobi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Už jsem viděl v benzinovym vařiči i naftu celkem to hořelo ale ten smrad a dým nic moc :D Jinak ty dobrý vařiče uměj vše vjednom propan,petrolej, tech. benzín, natural. ale cena kolem 3000,- koukněte na nákej outdoor shop.

Já mam obyč propan made in Meva a spokojenost. Jelikož nepiju kafe a čaj si uvařim až když dorazim na místo určení :D
T4 2,5 tdi syncro
T4 2,5 tdi automat

camping - varné konvice a spirály 12V 23. dub 2009 11:43 #14710

Ja osobne pouzivam benzinak od MSR.ka

http://www.bartsport.cz/benzinove-varic ... onale-600-

moznost varit v aute sice absolutne vypadava vzhladom na to ze sa musia "predhrievat" (co casto krat vyzera ako ze je nieco zle a zachvatil ich poziar) ale zas ked neni technicky benzin, pomoze aj nafta z nadrze takze mi to pride take vyuzitelnejsie.. hlavne v situacii ked si niekde v "zadku sveta" a o plynovych bombach tam jakziv nepoculi.. a liter vody to uvari do 4 min.

Do 12V konvice by som nesiel nikdy :)

camping - varné konvice a spirály 12V 22. lis 2013 15:04 #130409

• Fiu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahojte měl jsem spirálu a dvě značkové rychlovarné konvice na 12V , ale na vroucí vodu jsem čekal 40min. Koupil jsem malý kufřík na PB, kde není plynová bomba, ale jen kartuš. Vypadá jako sprey, který nacvakneš do kufříku. Na dovolené v kempu, vaření pro dva, vydrží 5 dnů a můžeš na něm i grilovat, když dokoupíš příslušný plech. Kufřík na internetu stojí 450 a kartuš 60 Kč. Posílám odkaz zdraví Fiu.

http://www.levnezbozi-vsehodruhu.cz/www ... pln-zdarma

camping - varné konvice a spirály 12V 29. lis 2013 00:51 #130849

• smrk
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 9
to vypada šikovně... jaký to má "varný výkon" ... ehm jak rychle to třeba uvaří litr vody ? nebo zkratka neco co by vypovidalo o tom jak moc to umi makat

Transporter T5 2,5tdi 96kw 2004
VW Passat 1,9tdi 2001

• Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.214 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/