Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Matrace na postel

Matrace na postel 24. zář 2020 10:19 #199287

  • Murphy97
  • Avatar uživatele Murphy97
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • VW pozitivni
  • Příspěvky: 166
  • Obdržená poděkování 26

Murphy97 napsal: Nemate, prosim, nekdo zkusenost s touto matraci?
Je o par centimetru uzsi, nez vnitrni sirka auta, ale jde mi o prilezitostne spani a libi se mi ta skladnost.
www.lidl-shop.cz/MERADISO-Skladaci-matra...na-sezeni/p100302953


Tak jsem tu matraci z Lidlu objednal.
V mem pripade bude vyuzivana opravdu jen prilezitostne, par noci v roce pri mych “toulkach”. Ani neplanuji delat do 6.1 zadne robustni spani, proste jen tak, jak vidite na fotkach. Velikostne sedi dobre, to lehke “prohnuti” sedacek docela kopiruje telo (s hlavou u zadnich dveri). Skladat se da do kostky, pripadne na tri dily jako jine matrace a tak s ulozenim v aute problem nebude. Shrnuti - pro me/nase potreby je to za 15 stovek hodne muziky. Tak treba to nekomu pomuze...
VW T6.1 Multivan DSG 110kW
VW Golf VII DSG 85kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace na postel 24. zář 2020 15:11 #199290

  • covex
  • Avatar uživatele covex
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1992
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 199
Jo takhle to bude v pohode - to prohnuti sedacky je trochu mene vhodne kdyz clovek pouziva multiflex board, ale 8cm to zahladi. Spis pro "zasmani" se mi povedlo udelat postel s multiflexem i s dvema prostrednima sedackama - musi je ale clovek otocit a nechat neslozene, pak ty jednosedacky sedakama zasoupnout pod rozlozenou trojlavic... je to trochu puzzle, ale jde to.

MMCH kdyz vidim ze mas T6.1 nevazil si ty jednosedacky? Zajimalo by me zda na te hmotnosti 42kg nejak zapracovali, protoze je to fakt neprijemne.
VW T5 2.5TDI 128kW BPC 7HM 2008 4motion Multivan Seikel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Matrace na postel 24. zář 2020 15:24 #199291

  • Murphy97
  • Avatar uživatele Murphy97
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • VW pozitivni
  • Příspěvky: 166
  • Obdržená poděkování 26
Tohle je predvadecka od “meho” dealera, moje auto se vyrabi, dodani zacatek listopadu. Objednano 20/6 pro zajimavost...
Ne, nevaziĺ, ale necekam velke zmeny, pocitove (pri posunovani) necitim nejaky rozdil s predchozi generaci. Ale pevne verim, ze je budu vyndavat minimalne :-)
VW T6.1 Multivan DSG 110kW
VW Golf VII DSG 85kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.223 sekund

Login