Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 10. čec 2018 06:57 #186046

• allfa
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 19
Přečti si to pořádně:
Možné použití i s markýzou Fiamma F35 Pro

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 10. čec 2018 07:00 #186047

• Zikky
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
V dotazech k produktu je potom toto:
Dotazy k produktu na KIT Brandrup VW T4 uživatelské recenze

Miroslav Košťál, 28.03.2018
Dobrý den, je možné tento adaptér použít i k markýze F35 pro? Mám lištu Brandrup top rail od Vás. Děkuji

Odpověď:
Vážený zákazníku,
tento adaptér je použitelný pouze s markýzou Fiamma F45.
S pozdravem a přáním pěkného dne, tým eshopu

Každopádně děkuji za odpověď. Nebude se někdo zbavovat F45ky v černé barvě? Velikostně na T4.
VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 22. čec 2018 16:24 #186227

hezky den vsem,jelikoz se mi nechce kupovat markyza tak jsem si udelal levnejsi variantu :)

Přílohy:

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotek do příspěvku.

Re:venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 25. čec 2018 09:37 #186292

Ahon vsichni,
Nemuzu tady najit zadne info o poradne stresni “kleci”. Mam dve sady pricniku, fungujou, ale proste se mi libi neco poradnyho, jako treba frontrunneroutfitters nebo rhino modular rack. Netrvam na techto dvou, jsou to jen priklady toho co by se mi libilo dat na strechu. Mate nekdo zkusenosti nebo doporuceni s necim podobnym - uz uz se chystam objednat jedno nebo druhy, ale asi by me stvalo kdybych potom zjistil ze je nejaky jiny vyrobce, ktery ma treba i lepsi nosic nez co jsem zatim nasel.

Diky moc za jakekoli podnety.

Jirka

www.rhinoroofracks.com/volkswagen/t5-tra...er-lwb-tailgate.html

www.frontrunneroutfitters.com/de/de/vw-t...i-roof-rack-kit.html

Sent from my iPhone using Tapatalk

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 25. čec 2018 09:52 #186293

• Vit5
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 50
Ahoj,to co ty označuješ jako klec se jmenuje střešní koš.

Máme v práci na tranzitoj o fy CRUZ a až na toho tranzita je to dobrý,nosnost podle návodu je teda jen 100 kg,ale uveze to určitě víc.je to klasika železo,lakovaný asi nějakou práškovou barvou a dá se k tomu přikoupit spousta doplňků.

Ale je toho mraky,jen si vybrat a zaplatit.
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 2011 :-) ji
Přílohy:

Re:venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 25. čec 2018 11:42 #186296

Ahoj diky,

Jojo tuhle teda tenhle jsem nasel, ale jinak nic moc jinyho u nas. Jeste na nejlevnejsiramy.cz mi nabidky defacto to same ale z nerezu a za 17,000. Alespon podle fotek to vypada vicemene stejne.

Tak tezko rict - nema nekdo zkusenost s temi rhino nebo frontrunneroutfitters?

Diky moc

Jirka

Vit5 napsal: Ahoj,to co ty označuješ jako klec se jmenuje střešní koš.

Máme v práci na tranzitoj o fy CRUZ a až na toho tranzita je to dobrý,nosnost podle návodu je teda jen 100 kg,ale uveze to určitě víc.je to klasika železo,lakovaný asi nějakou práškovou barvou a dá se k tomu přikoupit spousta doplňků.

Ale je toho mraky,jen si vybrat a zaplatit.

Sent from my iPhone using Tapatalk

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 25. čec 2018 13:47 #186300

• Zikky
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Můžu se zeptat zda je tu někdo kdo vozí nasazenou markýzu furt? Jak ji máte zabezpečenou. Chtěl bych to dát na T4 a nesundavat.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 25. čec 2018 16:07 #186301

• janoxl
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Markyzu vozim stale.
Auto je garazovane, a ked niekam idem, tak bud som v kempe alebo na parkovisku.
Na to aby si dal markyzu dole, musis urobit par ukonov, na co potrebujes min 2 ludi.
Takze aj nejaky cas....
Dufam, ze nedostane ta moja nohy

Multivan 2,5tdi 128KW
Přílohy:

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotky do příspěvku.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 26. čec 2018 08:06 #186312

• Zikky
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
No taky máme auto na hlídaném parkovišti a v práci to stojí v hlídaném areálu. Ale ne pokaždé auto stojí na hlídaném místě a vzhledem k tomu, že konkrétně Fiamma F45 je jen na dvou šroubech, tak bych to rád nějak zabezpečil. Ale moc mě nenapadá jak :-)
Přílohy:

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 16. srp 2018 20:40 #186708

Taaakze bando, pres leto jsem otestoval nasi novou plachtu z decathlonu a musim rict, ze je to pouzitelna nahrada za markyzu ale pouze v pripade, kdy clovek zustava na miste aspon par dni. Jamile je nandavani/sundavani na denni nebo obdenni bazi, je to voser kardinalni! Pozitiva vidim v cene, velikosti a v tom, ze plachta na aute v tom kedru pekne tesni, takze pri desti netece do otevrenych soupacek.

Tak a ted k dotazum k markyzam: :D (ano na plachtu uz seru. Necham si ji na druhou stranu auta:D)
  • Jsem celkem vysokej. K plachte jsem si sehnal 220cm tycky, takze se pod ni vejdu hezky. Ovsem vsechny obrazky s markyzama ukazuji, ze ta markyza jde jakoby dolu. Kdyz uvazim, ze auto ma cca 195cm a jeste to jde smerem dolu, je jasny, ze bych se musel furt krcit. Da se nejaka markyza dat i jako do negativniho sklonu (sklon smerem na strechu auta)?
  • Pokud to lze, jak je vyresene, aby mi z markyzy netekla voda na soupacky? (Respektive je utesnena mezera mezi autem a markyzou, aby tam tudy neteklo ze strechy auta?)
  • Maji markyzy vyresene, aby se v nich nevytvarela louze pri desti?
  • Co vsechno musim na auto dat, abych tam markyzu namontoval, kdyz mam jen diry pro srouby pricniku a ne podelnou drazku?
  • Da se markyza sundat uplne se vsim, abych tam mohl namontovat pricniky s rakvi treba?

Diky, Jakub

Naposledy změněno: od Zwingli.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 17. srp 2018 06:58 #186710

• Zikky
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj Kubo, tenhle rok jsem markýzu taky nainstaloval a poznatky jsou. Popořadě jak ses ptal.
- Markýza jde dát do negativu, záleží jak která má dlouhé nohy, popřípadě se k tomu dělají zarážky, montované přímo na auto, hodně to dávají např. na karaveny nebo na T3 už jsem to viděl. Takže v tom by problém být neměl, i když si úplně nejsem jistý, jak moc bude mít tohle zvednutí vliv na stínění.
- Mezi markýzu a střechu se dá koupit nebo dodělat takový žlab, který vodu odvádí pryč. Není to úplně na 100% waterproof, ale pomůže to hodně a člověk nemusí řešit v případě deště zatékání do auta.
- V případě deště se jedna noha popustí dolů a tím vznikne spád a voda odtéká přes roh.
- Tak tohle nevím, ale až vybereš konkrétní markýzu, tak hledej adaptéry na střechu. Je možnost ji i přidělat na zahrádku. Hodně lidem to vyhovuje, protože s ní nejezdí celoročně.
- ano dá, to není problém. Jen tě to za chvíli přestane bavit :-)

Naposledy změněno: od Zikky.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 17. srp 2018 12:16 #186719

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 109
Kdyby někoho zajímalo moje levné řešení předstanu ke karavanu, tak jsem to vyřešil takto :
-koupil jsem kedr
-koupil jsem zakrývaci maskacovou plachtu
-jako nohy jsem pořídil elektrikářské pancéřky trubky.
-kolíky 8mm roxor nahoře svařený do smičky
Pancéřky jsou rozrezane na půl a navařené , dají se sesroubovat, nevýhodou je stále stejná délka

METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Naposledy změněno: od Zezi.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 04. zář 2018 19:47 #187013

• MaviD
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj Zwingli a cz.fousek.
taky vymejšlím nějakou plachtu a jsem rád že jsem došel ke stejnému řešení a k již odzkoušené kedrové liště.
Ta Decatloní plachta taky udělá svoji práci, ale asi budu vytvářet něco s bočnicí.
Jak rychlé je roztažení plachty? Navlíknutí do lišty, tyčky a zakolíkkovat provazy. 5min max.
Díky

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 04. zář 2018 20:40 #187015

T

Naposledy změněno: od Zwingli.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 05. zář 2018 07:26 #187021

počkej Zezi, co to jsou pancéřky? A kde jsi koupil tu maskáč plachtu a kedr lištu pliiz??
VW T6 Multivan / 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 GP, Long 2,0i 103kW/ 4motion s uzávěrou / manuál
VW T5 Long 3,2i / V6 / manuál / 4motion / 173kW

Ducati 999R
Ducati 900SS
Moto Morini 500S
Benelli Tornado 650 SP
Yamaha XS500

Vygenerováno za 0.800 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/