Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany

Markyza Fiamma 04. čen 2019 07:16 #192697

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
  • TCCT - Transporterclub Caravan Team
  • Obdržená poděkování 190
Jdou :

ale není to nic krásného.

TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team
VW Multivan T6 Edition 30 2,0 TDi 150 kW DSG
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Vendys.

Markyza Fiamma 04. čen 2019 12:41 #192709

• Jaro78
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj, objevil jsem toto,
procamping.cz/shop/produkt/kit-vw-t5-t6-...o-markyzu-f45-fiamma
Jestli máš na střeše 4 díry (šrouby) za sebou, příčníky by mohly být na 2. a 3. díře a konzole na markýzu na 1. a 4. díře. Pak samozřejmě záleží na délce a "výšce" příčníků, jestli se to tam porovná. Uvažuji o tom samém, viz můj příspěvek o kousek výš. Trochu mě odradilo, že dle návodu se konzole musí na auto nalepit. To se mi nelíbí, protože bych to tam chtěl mít jen příležitostně. Prodejce mi ale zdělil, že se všechny markýzy lepí, dokonce i příčníky se lepí, prej! Jestli to budeš zkoušet, dej vědět, jak to dopadlo. Čau.

Naposledy změněno: od Jaro78.

Markyza Fiamma 05. čen 2019 23:28 #192739

• Empik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj Vendys, na fotce je Fiamma F40 a nosníky Hakr? Řeším podobný problém jako Jaro78, kdy budu dávat na nosiče Hakr (do T drážky - 3ks) autostan o šíři 145cm a markýzu Fiamma F40. Nosiče dnes dorazily v šířce 170cm (zakrátím dle potřeby na cca 160cm - budu muset proříznout i spodní drážku), ale markýzu nemám, protože dodavatel čeká na kit s adaptérem určeným na přímou montáž do střechy bez T lišty (určitě víš o čem mluvím - nechápu proč není součástí, když to nejde na jiný vůz) Adaptér jsem objednal nejen pokud bych ji chtěl použít bez příčníků, ale počítám s tím, že po menší úpravě (provrtat - dát ze spodní strany příčníku destičku se dvěma otvory stáhnout - podobně jako střešní boxy, nebo autostany)ji přidělám na příčníky. Ty to máš přidělané nějak jinak. Můžeš mi to prosím popsat a poslat foto. Dík moc

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 06. čen 2019 00:36 #192741

• dusanhaya
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 105
To není ale Vendysův vwůz-to dal jen pro inspiraci. Vendys má markýzu zhora na střeše ;)
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)

Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 06. čen 2019 20:57 #192766

• Empik
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Dík za info. Nemá tedy někdo zkušenost s příděláním F40 na příčníky? Pošlu foto až to bude všechno na autě ...

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 06. čen 2019 21:08 #192767

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
Dušan má pravdu já mám markýzu na střeše:
www.transporterclub.cz/forum/63-camping/...any?start=390#184308

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 10. čen 2019 11:49 #192820

Jiránek napsal:

michal333 napsal: Tak už mi předstan přišel. Jde postavit k autu ze zadu i z boku.

A můžeš od Easy Camp Fairfields předstanu odjet na nákup a nechat ho tam samotný v dešti, aby do něj nepršelo?
Díky

Můžu odjet. Je to přidělané na kedrové liště. V případě zadního umístění přichyceno na střešním nosiči.

VW T5 128kW 2004 Long 4x4
VW Sharan 1,9 TDI 81kW 1998
Audi A3 1,9 TDI 66kW
Škoda Felicie 1,3 50kW 1997
Škoda 100 37kW 1976

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 14. čen 2019 18:53 #192916

Zdravím všechny,
představím Vám T4 - Transportéra z r.2003
jsem prvním a myslím si , že i posledním majitelem - kupoval jsem tady v ČR, už jen záleží na tom jak dlouho .
Potom co jsem prodal karavan a obytné auto, tak jsem se vrátil k původnímu záměru - využít Transpika jako obytku.
Dodělával jsem střešní okno, tapece, izolaci aby i v zimě mohl funovat atd.Mám tam i záchod .Pokud není člověk hodně náročnej
tak mu Transpik stačí. přidávám jen strohou fotku , ale jsem spokojenej.
Přílohy:

Naposledy změněno: od Oreginal.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 15. čen 2019 06:50 #192922

Taky jsem uvažoval o markýze , ale protože mám střešní okno a za deště by dovnitř pršelo, pokud bych ho nechal otevřené , tak jsem se rozhodl upravit zahrádku, tak jak je na obrázku, současně jsem tím vyřešil to, že střecha se tak neohřívá a plachta odráží
slunko. Při realizaci jsem preferoval co mejmenší náklady - celé mě to vyšlo cca na 1000,- Kč

Přílohy:

Naposledy změněno: od Vendys.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 18. čen 2019 15:51 #193007

Kde jsi koupil ty vodorovné tyče?

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 19. čen 2019 06:28 #193015

Ty vodorovné tyče jsou ze zahradního altánku - našel jsem na sběrném dvoře - a upravil na potřebnou délku.
Stojny jsem udělal z kovových teleskopických tyček na malování - cana cca 70 Kč za kus.
Plachta stříbrná zakrývací ,taky za pár korun, jen jsem dodělal více ok na uchycení.

venkovní výbava - markýzy , předstany, střešní stany 03. čec 2019 21:55 #193241

• eviz
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 41
Dlouho jsem přemýšlel,jak vyřešit markýzu,když mám na autě hagusy a takto to dopadlo.

Pavel
Přílohy:

Připojení předstanu 14. led 2020 19:23 #196034

Ahoj. Má někdo zkušenost s připojením předstanu přes kedrové lišty k t6?

Přílohy:

Naposledy změněno: od Vendys. Důvod: Vložení fotky do příspěvku.

Připojení předstanu 14. led 2020 23:19 #196039

• Vendys
  • člen clubu
  • člen clubu
Co vás konkrétně zajímá?

Připojení předstanu 14. led 2020 23:31 #196040

• Zezi
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 109

Vendys napsal: Co vás konkrétně zajímá?

Úplně všechno :lol:
METAL MY LIFE - Zezi
T3 Doka 1.6TD 51kw + 1.9D50kw
T4 2.5TDi SE 65kw
T4 2.5TDi 75KW long
MB W124 E230,Waran 353 tourist
zezi1.rajce.idnes.cz/

Vygenerováno za 0.564 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/