Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: spolehlivost T4 Syncro

spolehlivost T4 Syncro 10. úno 2015 10:25 #151078

• Hawky
  • Avatar uživatele Hawky Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim Vás.Vím že je tady toho o tomhle tématu asi napsáno hodně,ale dohledat to je docela fuška.Chci koupit T4,mam na to vyděláno 200tisíc kč a ted je tady ta otázka.Rozhodujuje se mezi multivanem a caravellou,chci krátkou verzi.Využití je jezdění do práce,víkendy na ježdění do Alp(věnuju se lezení po skalách),tak že v tom prostě řespat,uvařit před autem na bombě nějakou šlichtu k obědu atd. no cca 2krát do roka výjezd bud to do španělska kde jsou skvělý skály a nebo jezdíme s přítulkou na ukrajinu.A te potřebuju poradit.Koupit syncro nebo ne.Jak je se spolehlivostí?a ta čtyřkolka je stálá(jako např u subaru) nebo neni? a pak bych potřeboval poradit s motorem,co je nejlepší vybrat.Jde mi spíš o spolehlivost a výdrž než o nabušenej motor,nejsem zrova velkej závodník a jezdim spíš kochací jízdou :) díky moc za info,sem fakt vděčnej.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

spolehlivost T4 Syncro 10. úno 2015 14:18 #151098

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 50
Pokud se nikam nedrapes po sotolinach mokrych loukach atd ze bys nutne potreboval syncro koupil bych 111kw z duvodu ze ma dlouhou prevodovku a strekach to usetri nemaly peniz na nafte usi od hluku a take cestovani vyzsi rychlosti.
Predohrab se dostane take skooro vsude takze syncro moc nevyuzijes. Syncro pouzivaji lidi co neco tahaji cestuji cca 80-100km/hod a nevadi jim spotreba 8-10l. Ze 111kw pojedes pri takove rychlosti cca za 6,5l. jinak Syncro mam a nedam na nej dopustit ale kratka prevodovka mi fakt prudi.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136
Poděkovali: Hawky

spolehlivost T4 Syncro 11. úno 2015 20:09 #151170

Ahojte všici, zkusím se "vetřít" do tématu a snad to nebude vadit. Jsem nový a rád bych se stal majitelem také syncra a konkrétně Caravelly s více místy, to proto že nás skoro vždy jezdí 2 rodiny (dělíme se na jízdném) a syncro proto že máme chalupu na Sk v horách (Beskydy) a jezdíme i na další chaty a chalupy, sami toho moc nenajezdíme (něco po Kroměříží,na nákup...atd.) A tedy otázka benzín-nafta? A syncro benzín, není potřeba ten "podtočený" motor při čtyřkolce-ten jemný zátah dieselu při prokluzujících kolech? A spolehlivost, v práci jsme měli Caravellu benzín a najeto cca 700tis bez vážnější závady motoru, s Mašlem jsem to řešil-tímto moc děkuji a jeho verdikt "že by se toho nebál". A ještě, jedna se už líbí, mrknete mi na ni prosím, moc díky www.sauto.cz/osobni/detail/volkswagen/ca...16158722?goFrom=list
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

spolehlivost T4 Syncro 12. úno 2015 10:34 #151199

• expo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Hawky, jak píše dins, na delší cesty bych šel do předokolky, ideálně 111kw. Syncro má rozumnou cestovní rychlost opravdu max. 120 a při té už to žere cca 10/100. Záleží co jezdíš na Ukrajině a jinde v "divočině" za cesty, ale tam kde projede Žigulík projede i T4 předohrab. Syncro oceníš až v blatě nebo ve sněhu, nicméně pokud jezdíš, jak píšeš, spíš na kochačku, tak bych se ho nebál. S 2,5 TDI 75kw (111Kw syncro se nedělaly) to je držák, který při odpovídající údržbě najede přes milion. Měl jsem na to +- stejný peníz a myslím, že se podařilo koupit solidní kus.
Ještě poznatek k Mutivan vs. Caravelle - multivan je samozrejmě pohodlný, má stoleček, postel apod., ale pokud jako já občas potřebuješ převézt najaký kus nábytku, paletu peletek na topení nebo cokoliv rozměrnějšího, Caravelle je o moc praktičtější, bo 2 zadní řady sedaček máš venku za 5 minut a pak už máš náklaďák. Navíc ji můžes mít v longu a to zase vidím jako výhodu, protože pokud by vás jelo na cestu víc 7-8, tak máš pořád dostatečně velký zavazadlový prostor (vercajk na lezení něco zabere). Do krátké verze s plnou polní tak max 5 lidí.
Pokud je ale primární pohodlné cestování ve 2-3 lidech / bydlení, tak Multivan.
T4 Caravelle Syncro Long
Poděkovali: Hawky

spolehlivost T4 Syncro 12. úno 2015 13:06 #151207

• Hawky
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
no taky vozím občas nějaké věci jako dřevo a tak.A hlavně mi u multivanu nepřijde ta postel moc praktická.sice se rychle rozloží,ale neni pod ní žádný prostor.Spíš se mi zamlouvá caravella a v práci si svařim konstrukci na spaní a pod ní bude spousta místa na matroš atd.

Naposledy změněno: od Hawky.

spolehlivost T4 Syncro 12. úno 2015 18:37 #151221

• yanchi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
ahoj,
ja som mal T4 syncro benzin + LPG. Jak pises, ziadna vazna zavada ma nestretla - motor mal pol miliona nabehane... Na plyn pri 130km/h na dialnici spotreba okolo 16. Takze lacnejsie ako TDI.
T4 2.5i

spolehlivost T4 Syncro 12. úno 2015 21:08 #151232

yanchi, já jenom k tomu plynu, někde jsem četl-snad se nepletu, že na syncro nešla dát ta nádrž na lpg dolů pod podlahu (kvůli kardanu) a musela někde do "obytného" prostoru, tož to by se mi moc nelíbilo.
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

spolehlivost T4 Syncro 05. bře 2015 13:16 #152085

• expo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 4
Kvůli zadnímu náhonu nemá syncro rezervu pod autem, takže bomba misto rezervy taky nejde a tudíž dovnitř auta. No a mít tam rezervu a ještě bombu, tak to už by mě asi taky nebavilo. Samozřejmě rezervu vozit nemusíš a můžeš místo ní mít opravnou sadu, ale já ju radši vozím. Nedávno jsem (sice na jiném autě) prorazil gumu a na to by sprej rozhodně nestačil..
T4 Caravelle Syncro Long

spolehlivost T4 Syncro 06. bře 2015 07:10 #152132

• Hawky
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No rozhodně bych taky vozil rezervu!celkově se mi lpg v autech nějak nezamlouvá.

spolehlivost T4 Syncro 15. bře 2015 09:44 #152463

• Hawky
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Chci se zeptat, jestli někdo nejste z Budějek.potřeboval bych omrknout tohle auto auto.bazos.cz/inzerat/45215099/VW-T4-TRA...25-TDi-75Kwklima.php odměna vás nemine :-D

Naposledy změněno: od Hawky.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.181 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/