Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: nejde topení T4 multivan 19 td

nejde topení T4 multivan 19 td 09. bře 2015 17:20 #152252

  • jizan5
  • Avatar uživatele jizan5 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
zdravím,přestalo topení fouka jenom studený vzduch hadice v moturu jsou teplé a když sundám hadici od radiatoru tak tam nejde voda. muže to být vodní pumpa?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

nejde topení T4 multivan 19 td 09. bře 2015 17:25 #152253

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
Zarostlý ventil topení bych řekl nebo něco jiného na trase.
Poděkovali: jizan5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

nejde topení T4 multivan 19 td 09. bře 2015 17:48 #152254

  • jizan5
  • Avatar uživatele jizan5 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
podívám se kde ho najdu jde rozebrat nebo musím koupit nový dík

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

nejde topení T4 multivan 19 td 15. bře 2015 17:40 #152478

  • jizan5
  • Avatar uživatele jizan5 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
poradíte někdo nemužu odvzdušnit topení v T4 multi. ma 2 topení a nejde to furt se hřeje :evil:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

nejde topení T4 multivan 19 td 03. dub 2015 09:19 #153385

  • jizan5
  • Avatar uživatele jizan5 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
vyřešena už topím

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

nejde topení T4 multivan 19 td 19. dub 2015 16:11 #154186

Hoj, prosím Tě, jak jsei to vyřešil? Taky mám podobný problém, Díky Tado

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

nejde topení T4 multivan 19 td 20. dub 2015 10:32 #154211

  • jizan5
  • Avatar uživatele jizan5 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
dal jsem na rozvody auto do servisu a pán si nepamatoval kudy rozvodový řemen a točila se mi pumpa obracene . tak že to netlačilo vodu. na fejsu mne kluci poradili tak jsem přehodil řemen jak má byt a už je horko 14 dni jsem jezdil jenom na ocet misto vody a ted mám pokoj.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.177 sekund

Login