Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Tažení nepojízdného T4 na laně

Tažení nepojízdného T4 na laně 17. pro 2015 22:50 #161144

Zítra budu muset T4 zapřáhnout za lano a nechat se odtáhnout do servisu. Na cestě máme několik kopců. Za co tažné lano uvázat? Oko na uvázání lana jsem nenašel. A na co máme při tažení dát nejvíce pozor. Motor nepoběží, takže nepůjdou posilovače řízení ani brzd. Ten, co mne potáhne, má auto OPEL ASTRA a má obavy, zda VW T4 utáhne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transporter IV.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 07:25 #161146

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 469
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 58
Normálně za tažný oko ve předu v pravo,je na to dělaný,pokud má řidič tažnýho vozidla rozum,tak top bez problému dáte
Multivan 6.1 highline 110kw 4motion
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dobrých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 10:19 #161150

  • aaamilan
  • Avatar uživatele aaamilan
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 465
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 20
Táhnout se dá hodně věcí, ale optaně.Bacha na brzdy a zatáčení. Já bych radši volil tažnou tyč, je to taková jistota :whistle:
VW T4 syncro 2,5TDI 75kW r.v. 2000

A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 11:26 #161151

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
Když z toho máš takové obavy už dopředu, není lepší si vzít raději odtahovku?
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 17:59 #161160

Dva tisíce za odtahovku nedám... Já z toho obavy nemám, ale ten, co mně má odtáhnout. Je pravda, že když má v techničáku povolenou hmotnost přívěsu 1100 Kg, tak nemůže táhnout na laně VW Transporter? On mi tvrdí, že by dostal pokutu, že nemá řidičák "éčko" a že tedy nemůže táhnout vozidlo těžší než 750 kg..... Tak nevím, co mu na to mám říct... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transporter IV.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 20:29 #161167

pokud mas STKcko tak si nedelej hlavu T4 budes ridit ty takze budes potrebovat ridicak a technicak ikdyz se nechavas tahat protoze vozdilo budes tahat na lane ne na hengru pak bys musel mit Ecko a tazne ale tak vubec tazne potrebovat nebudes dej to za oko vubec neres ty veci nalane se tahaj auta i bez tazneho dulezite byt oznaceny a dorzovat rychlost mimo obec 60km a dalnici minmalne 80

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Saki007matej.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 20:53 #161168

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169
6o je max povolena rychlost. Na dálnici se tahat na lane nesmí! Pouze Při poruše k nejbližšímu výjezdu. Alespoň to tak bylo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mulťa.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 21:06 #161169

mas pravdu omlouvam se za mystifikaci :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tažení nepojízdného T4 na laně 18. pro 2015 21:48 #161173

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292

Transporter IV napsal: Dva tisíce za odtahovku nedám... Já z toho obavy nemám, ale ten, co mně má odtáhnout. Je pravda, že když má v techničáku povolenou hmotnost přívěsu 1100 Kg, tak nemůže táhnout na laně VW Transporter? On mi tvrdí, že by dostal pokutu, že nemá řidičák "éčko" a že tedy nemůže táhnout vozidlo těžší než 750 kg..... Tak nevím, co mu na to mám říct... :-)


Dva tisíce se ti zdá hodně.............. A co když to s tím tvým kolegou, který z toho má takové bobky a ani neví, že nepotřebuje Ečko, někde rozstřelíte? Pořád ti budou připadat ty dva tisíce moc? Nebo co bude stát nová spojka s prací na jeho auto?
Ne ne, takovéhle strachy, dezinformace a obavy dopředu - do toho bych nešel.
Buď někoho, kdo má zkušenosti a komu věřím, nebo raději vyndám dva tisíce a zavolám odtah, který je mimo jiné i pojištěný.
Když čtu ty všechny dotazy, tak to je čirý amatérizmus.
Sorry, ale můj názor.
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tažení nepojízdného T4 na laně 19. pro 2015 00:01 #161184

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Musim souhlasit s Laďou...
Idalni je to nechat nalozit na naky vozik,nebo odtahovku.Kdyz uz ale odtahovat,tak aspon poradnym autem a ne takovym prckem.A hlavne s nekym,kdo z toho nema strach.
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tažení nepojízdného T4 na laně 19. pro 2015 07:57 #161189

Už je hotovo. Odtáhli jsme to dokonce i potmě, v dešti a přes těch pár kopečků. Musel jsem rozptýlit jeho obavy a pak to šlo.... :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Tažení nepojízdného T4 na laně 19. pro 2015 09:24 #161193

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
Myslím že kdybys požádal tady na foru, tak by jsme tě taky odttáhly. Máš v okolí spoustu ochotných clubáků, kteří rádi pomůžou. No nic tak řeba někdy příště.
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.118 sekund

Login