Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Rada s koupí T4

Petr 19. dub 2017 10:30 #175714

  • hoffmann
  • Avatar uživatele hoffmann Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj
> Mám v umyslu koupit vw multivan T4 rok.výroby 2000. Cena 179 000,- Motor puvodně 65
> Kw předělaný na 75 kw. ( viz: přílohy ) nové vstřiky, nové čerpadlo, původní převodovka. Interier-krásný, karoserie bez rezu, jede krásně, nic se netřepe nehlučí, nikde nic neteče, řadí naprosto přesně, klimatronik, vše v elektrice, nez.topení,najeto dle tacho - 285000. Protože jsem absolutní laik a neuměl, potřeboval bych poradit
> Dík všem Petr



Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Sindeon VW.

Petr 19. dub 2017 11:06 #175715

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2839
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
Zařadil jsem Tvůj dotaz o něco lépe. Ještě by nebylo od věci popsat, s čím přesně potřebuješ pomoci? Z dotazu jsem to možná nejen já úplně nepochopil. ;-)
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Petr 19. dub 2017 11:22 #175717

  • hoffmann
  • Avatar uživatele hoffmann Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Jestli do toho mám jít a nebo ne. Popřípadě jaké to auto je ( dle zkušenosti )
Dík Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:Rada s koupí T4 20. dub 2017 10:23 #175758

Pokud je pekny nevahal bych

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Petr 20. dub 2017 10:29 #175759

  • Sindeon VW
  • Avatar uživatele Sindeon VW
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
  • Příspěvky: 2839
  • Karma: 33
  • Obdržená poděkování 1058
Auta jsou to spolehlivá. Motory držáky, když se o ně dobře stará. Určitě záleží na stavu, ale tato cena může odpovídat (to se ale od počítače těžko soudí). Dnes už jsem viděl za podobný částky i dlouhý transportéry bez klimy.
Clubový asistent

Clubový web: http://www.transporterclub.cz
Clubový mail: club@transporterclub.cz
Clubová kancelář: Po - Pá 09:00 - 15:00

Staňte se prémiovým členem Transporterclubu
Poděkovali: hoffmann

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Petr 20. dub 2017 17:55 #175792

  • Pavel 5
  • Avatar uživatele Pavel 5
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 147
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 25
Ahoj.
Mám taky Multivana 75kW z roku 2000. Vždy měj na paměti, že kupuješ auto starý víc jak 15 let, ale pokud je to všechno jak píšeš, tak ho ber. A jak píše Sindeon VW. Jsou to držáky a po mechanický stránce stále spolehlivý a opravitelný.
P. :unsure:
VW T4 Multivan 2,5TDi 75kW
VW T3 Bus 1,9 boxer, vodník
VW Golf III 1,8L GTi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Pavel 5.
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.168 sekund

Login