Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 24. dub 2017 17:18 #175916

  • wessli
  • Avatar uživatele wessli Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
zdravim vsetkych klubakov.

chcel by som vas poprosit o pomoc pri info ze kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika,

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 24. dub 2017 21:49 #175929

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
To je jednoduchá a zároveň složitá otázka,každý bude tvrdit něco jiného,je tu na tohle téma taky docela dost napsáno.

100 lidí = 100 názorů

Záleží to hlavně na tom co budeš očekávat,2t vlek se může tahat i za 1,9 d 50kw neko kolik to má,ale to jsi vyloženě brzda provozu,po rovině to ještě jde,ale v kopci je to bída,kdysi sem s kamarádem jel s 2,4d 57 kw jel do hamburku s podvalem 600 kg,prázdnej tam naloženej zpět,tam úplně bez problému,jako by sme ani vlek neměli,na rozjezd trochu línější,zpět už to bylo znát že je auto naložený.

Já mám 2,5 tdi 75kw a jsem naprosto spokojenej,s vlekem najedu tak 5000 ročně,jedno jestli s podvalníkem,nebo občas velkým plachtovým,jede to dobře,spotřeba je asi oč tu běží,moje zkušenost bez vleku 7-8l/100 podle toho jak to honím,s vlekem kolem 10l/100 když jedu na pohodu,no a když na to dupu a jěště to třeba naložím trochu víc než 2000 na kouli,tak to už leze spotřeba i nad 15,vloni sem byl s kamarádem pro takovej samo domo traktor odhadem 2-2,2 tuny,tak to bylo za průměr 18l,dodám že sem jel celkem svižně,v obci max 60,mimo 100-120.

Podle mejch zkušeností asi 2,4d nebo 2,5 tdi 75 nebo 111 kw,65kw maj údajně problémy s převodovkama i bez tahání vleku,ale to je informace kterou nemám ničím podloženou,ještě by se dalo uvažovat o 2,5i na LPG,ale s tím taky nemám zkušenost.
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 24. dub 2017 23:06 #175934

  • wessli
  • Avatar uživatele wessli Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
a ako je to s kazivostou tvojej 75kw a ako to je s udrzbou a servisom??? dakujem za odpoved

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 06:45 #175937

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Mám ho 6 let,najezdil sem necelých 100 tisíc,celou dobu více méně v pohodě jen bežná údržba,jednou sem dělal generálku alternátoru a startéru,jinak běžný věci olej,filtry,čepy na přední nápravě.
Letos v lednu se mi podělalo vstřikovací čerpadlo,ale to mi chlapík co dělá čerpadla řekl že sem jeden z tisíce,komu se něco takovýho stane,tak sem pořídil starší funkční čerpadlo a u toho udělal rozvody,je to 19 let starý auto s 275 tisíci km najeto,tak to beru jako nutnou údržbu.

Důležitý je zvážit jak často budeš něco vozit za autem,jestli ho třeba neutaháš popojížděním po městě,třeba 5km do práce a tak,protože to se moc turbodiselům nelíbí,ale to je věc každýho jak se rozhodne
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 20:15 #176004

  • wessli
  • Avatar uživatele wessli Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
aku presne verziu mas?? a kolko miestne? mne sa lubi ta verzia 6 miest a long,

co nato hovoris??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 20:29 #176006

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Mám transporter 9 míst křídlový dveře,jkomfortní výbava z výroby je rádio,příhřev motoru a topení pro cestující v zadu,předchozí majitel nechal udělat folie na okna a centrální zamykání s alarmem,já sem si dodělal střešní okno a el. okna,dále sem ty papundekly polepil kobercem a hodne se auto utlumilo.
Long 6 míst je super,původně sem takovýho chtěl koupit od kámoše ale on mi ho neprodal,má to dost velkej kufr skoro na cokoliv.Jediná nevýhoda longa je o 30 cm delší rozvor,hůř se s tím parkuje,ale jde o zvyk.

Jediná věc co mě osobně vadilo byly tři místa ve předu,tak sem dvojku spolujezdce vyměnil za jedničku a hned je to lepší,
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 20:38 #176009

  • wessli
  • Avatar uživatele wessli Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
a odkial si zohnal celu stahovacku a motorceky na okna, a rezal si potom ovladace pre ovladanie okna ci si zohnal hned iny tapacir??

mozem vidiet foto alebo link kde mas viac foto auta

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 20:52 #176012

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Koupil sem přestavbovou sadu,origos stahovacky stojej děsnou raketu,tapce sem koupil jiny,j kapsama na repraky,fotek tady moc nemám,navíc teď mám auto zanedbaný,tak bych asi nerad zveřejňoval nějaký obrázky :dry:
Ňeco ti pošlu do sz
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 20:57 #176014

  • wessli
  • Avatar uživatele wessli Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
a odkial si staci okres, alebo mesto. par kuskov co su na bazosi u vas sa mi pacia.ze ci by si to nemal kusok ako byvas, bo u nas nic dobreho neni len 50kw alebo 55kw 57kw a 65kw .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 21:08 #176016

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
Dvůr králové,královéhradeckej kraj,nekoukám moc po bazarech a inzercích,tak nevím co je v nabídce
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 25. dub 2017 21:55 #176024

  • wessli
  • Avatar uživatele wessli Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 0
pisal som ti sz, prisla ti?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 26. dub 2017 09:21 #176047

  • Vit5
  • Avatar uživatele Vit5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 453
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 57
jo došla
Caravelle T5 128 kW 4Motion
VW T4 2,5TDI bus prodáno snad do dorých rukou
Tenére 700

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 26. dub 2017 09:53 #176053

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
wessli, cim silnejsi motor, tym sa bude menej trapit a bude lepsia spotreba ;)

ja mam 103kw vr6 lpg a zerie 15l plynu ked sa vozim bez prepravnika a tak isto 15 ked taham prepravnik s autom, ak diesel tak urcite 111kw a nad 2,5benzinom by som asi neuvazoval k vleku, to si myslim ze bude slabe

mam este 110kw vito 2.2cdi, ma nalietane 380 000km, teraz som bol nanom v taliansku cca 2000km spotreba 7,6l, skoro vsade dialnica, a sli sme cestou tam vsade 120 a nazad 110 kde prsalo a 130 kde nie, nazad plne auto lyzi, lyziarok, snowboardy az po strop :D
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

aky motor a kolko kw je vhodne na tahanie autodopravnika len obcasne. 07. čen 2017 16:09 #177504

Dvakrát (za asi 5et) sme s tou zaručeně nejslabší motorizací, 1.9D táhli plaťák s autem. (tažné v TP má nosnost 2t) Konkrétně naložený Fordem Aerostarem, který má 1,5tuny. Při obvyklé váze našeho Téčka 2t, měla jízdní souprava lehce přes 4t. Jednou se jelo z Plzně přes Prahu do Kolína. Protože má naše Téčko ultrakrátkou převodovku, byla jízda na rovinách překvapivě svižná, po rovince se jelo standartně, nicméně v kopci se řadila i trojka. Takže na něco víc, než na takto vyjímečnou akci - a to v rámci tak dvou rovinatých okresů - to nelze doporučit. Dovedu si představit, jako majitel auta, které má 110kW a 1,5tuny, že Téčko s podobným motorem by bylo minimum pro néjaký pravidelnější tahání vleků nad 750kg.

Ale jak tu Vit5 napsal, 100lidí 100chutí, tak opravdu to vyjímečné lze přežít i s opravdovým low-power-engine :D
Sanitka T4 Long 1.9 D 1Y poloplech.
Ford Aerostar 3.0i E85+Benzin a Ford Windstar 3.0i E85+Benzin+LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.170 sekund

Login