Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Motor VR6

Motor VR6 28. čen 2017 11:09 #178059

  • D.A.N.
  • Avatar uživatele D.A.N. Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, zajímalo by mne něco ohledně tlaku paliva (benzín). Hůř to startuje, trvá déle než naskočí. Vstřikovače jsou vyčištěné, jeden se nepodařil, takže nový. Tlak paliva jsem naměřil pouze 2.5 Baru, mněl by být cca 3. Takže čerpadlo není asi úplně v kondici. Zkoušel jsem vyměnit regulátor, ale nemnělo to vliv. Zajímavé ale je že po vypnutí motoru, tlak klesne na nulu, pak při dalším startování tlak dost pomalu stoupá až na 2,5.
U druhého auta (Opel) se tam ten tlak udrží, tak neporadí někdo včem to je?
Pak další věc: čerpadlo běží až v momentě startování , u opla je to tak v pořádku ale u VW nevím.

Předem díky za rady.
D.A.N.
VR6 103 Kw mit LPG bombe

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 10. čec 2017 07:02 #178223

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
mal som problem s padanim benzinu ked som mal neoriginal cerpadlo, nove, nahrada, bezin padal cez cerpadlo, origo koncernove cerpadla to nerobia

to ze cerpadlo ide az ked startujes a teda nedotlaci benzin pred startom, ked mi padal benzin tak som si spravil tlacitko aby som zopol cerpadlo manualne pred startom

treba mat origo cerpadlo aby cezen nepadal benzin, a musi to startovat, ked su spoje OK

teraz mam napriklad problem s netesnostou na kosi v ktorom je cerpadlo, tieto cerpadla najprv zaplnia ten kôs v ktorom su, az potom tlacia von dalej benzin, zle mi to startuje len ked mam menej ako pol nadrze benzinu, cize ked cely ten kôs nie je zatopeny v benzine okolo, nieco mam zle, benzin stecie z kosa von a cerpadlo musi pri kazdom starte najprv zatorpit kôs a nasledne az tlaci von, dlho mi to potom toci

snad som pomohol ;)
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 10. čec 2017 08:02 #178224

  • D.A.N.
  • Avatar uživatele D.A.N. Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Tak problém padajícího tlaku je vtom že hadičky v nádrži od čerpadla k víku jsou spuchřelé, tyto hadičky se nedají koupit jako náhradní díl. Nahradfit je klasickou benzínovou hadicí taky nejde bo ta je odolná benzínu jen zevnitř a po roce se rozpadne (v minulosti zkoušeno na jiném autě) Takže jsem si přivezl z vrakoviště krabici těchto hadiček, nejlíp se to vyndavalo asi ze Seata, hadička je z nejakého plastu, vypadá jak husí krk, pak ještě z Opla, ale ty jsou černé gumové materiál NBR a krátké, tak leda pospojovat více kusů.
Kdyby někdo věděl kde koupit nové tyto hadičky, budu vděčný za kontakt. Obvolal jsem toho dost, ale díleři většinou nemaj páru o tom co prodávaj a doporučují benzínové hadičky :-)
O tom tlačítku jsem taky přemýšlel, no uvidim po výmněně hadiček.
K tomu předčerpání dává povel ŘJ, spíná kostru na jednom kontaktu palivovýho relátka a bohužel v jednotce se to nesepne, relátko je O.K.
Na obrázku je čerpadlo ze seata s těma prokletýma hadičkama které jedou koupit samostatně :S

Dan.
VR6 103 Kw mit LPG bombe
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od D.A.N..

Motor VR6 15. čec 2017 05:29 #178328

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
ma na VR6ke davat RJ motora povel k predcerpaniu benzinu? bolo by to vhodne to ano, ale ked je vsetko ok tak auto startuje bez problemov ;)
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 17. čec 2017 06:08 #178385

  • D.A.N.
  • Avatar uživatele D.A.N. Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Ano má dávat povel, jak jsem psal výše, k relátku na to vede drát. Jinak teda vyměnil jsem prasklou hadici v nádrži a tlak to už drží a startuje na drc. :)
VR6 103 Kw mit LPG bombe

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 26. zář 2017 22:39 #180113

Ahoj všem mám také VR6 / 1996 (verunu) chtěl jsem se zeptat na otazku davala se do této motorizace i manualní převodovka, po případě jestli nevíte jeji označení. Nastala ted situace kdy přestala řadit pravidelně, rad bych ji přehodil na manual (bylo už dost trápení). Vše uvítám. Děkuji za odpovědi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 27. zář 2017 06:59 #180118

  • D.A.N.
  • Avatar uživatele D.A.N. Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 0
Ano, já mám manuální pětikvalt s tím slabším VR6 103KW.
VR6 103 Kw mit LPG bombe

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 04. říj 2017 08:41 #180267

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
103kw je s manualom aj automatom, 150kw len s automatom, ak ma pamät nelame tak kod prevodovky mam AFL
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 20. říj 2017 13:42 #180547

Diky mam take 103 KW / tip kde tuto prevodovku sehnat v dobrem a pojizdnem stavu, doporuceni na dobrý vrakac?Neboaspon typ na nakyho cloveka co tuto predstavbu realizoval na co vse si mam dat pozor. Diky asi tam prehodim Manual. Automat je horsi a horsi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 06. čen 2018 10:27 #185327

  • Zorzo
  • Avatar uživatele Zorzo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • VW T4 VR6
  • Příspěvky: 4
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, teďka otázka trošku mimo. Mám vw T4 vr6 103 kw. Původní majitel tam dal sportovní sání atd. Chtěl bych to ale vyházet a udělat to tak, jak to má být od výroby. Musím tedy pořídit nový airbox atd. a teďka ta otázka. Je airbox na vr6 stejný jako třeba 2,5 TDI? nebo něco podobného? Díky za info

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Motor VR6 16. čec 2018 09:55 #186143

Ahoj. Zkus www.transportercentrum.cz Jednou jsme se o mé VR6 s ním bavili a on říkal, že VR6 je dobrý motor a k tomu manual. Že už to taky jednou předělával.
Asi těch VR6 už moc není - na té naší dělá jen on ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.210 sekund

Login