Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Multivan T4 - Co tu chybí?

Multivan T4 - Co tu chybí? 27. lis 2017 15:00 #181044

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
Ahoj všem,
mám Multivan T4 Syncro, 2,5 diesel, 75 Kw. Koukal jsem že před přesdním kolem na řidičově straně jde z motoru trubka, která je nejspíš uřízlá a nepokračuje. Schválně jsem koukal na nějaký T4 v okolí a ten vývod vede do nějaký krabičky a to já tam nemám. Tak jen prosím co tam má být? Auto jede v pohodě.
Přikládám jen rychlé foto mobilem.
Díky za odpověď.




VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zikky.

Multivan T4 - Co tu chybí? 27. lis 2017 16:50 #181047

  • Bobrix
  • Avatar uživatele Bobrix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 29
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
Je to trubka k vyfuku nezavisleho topeni/prihrevu. Ta krabicka co jsi videl u ostatnich v podbehu je tlumic vyfuku.
VW Multivan 2.5 TDI, ACV, 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 28. lis 2017 07:36 #181068

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
Děkuji moc za odpověď. Když to řeknu blbě, tak to nezávislé topení funguje i bez toho tlumiče výfuku akorát je to lehce neekologické, je to tak?
VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Zikky.

Multivan T4 - Co tu chybí? 28. lis 2017 09:24 #181069

  • Bobrix
  • Avatar uživatele Bobrix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 29
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
nejdřív bych se mrknul na druhý konec té trubky, jestli tam to topení vůbec máš, mrkni na fotky, takhle by mělo vypadat (pohled do motorového prostoru + fotky topení z hora..) Pokud tam bude, tak bych zajel k někomu, kdo tomu rozumí, ať se na něj mrkne, jestli funguje Jestli je to jen příhřev motoru (pak už by měl v těchto teplotách fungovat, poznal bys - topení hučí a kouří), nebo nezávislé topení (měl bys ovladač - hodinky na palubovce)..Bez toho tlumiče by to asi fungovalo, ale bude hlučné.
VW Multivan 2.5 TDI, ACV, 1998
Přílohy:
Poděkovali: Zikky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 28. lis 2017 09:53 #181071

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
Do motorového prostoru kouknu. Mám na palubce ovladač s nastavením času atd., takže se jedná o nezávislé topení. Ovladač je zdá se funkční, sice jsem ho ještě nezkoušel, ale čas na nich jde nastavit. Budu si muset někde stáhnout nějakej manuál. Bohužel nevím co je to za typ. Ale moc děkuji za odpověď. Dost mi to pomohlo.
VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 28. lis 2017 10:05 #181074

  • Bobrix
  • Avatar uživatele Bobrix
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 29
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 4
není zač..co máš za typ topení si přečteš na štítku topení, co máš za hodinky najdeš na googlu, zadej si "schaltuhr eberspächer" a mrkni na obrázky, někde je tam jistě najdeš B)
VW Multivan 2.5 TDI, ACV, 1998

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Bobrix.

Multivan T4 - Co tu chybí? 28. lis 2017 12:42 #181075

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
Zjistil jsem že mám ovládání od firmy EBERSPÄCHER, ten nejnižší typ na obrázku. Nemáte někdo náhodou nějaký manuál?
Nějak se mi nedaří ho najít a ani na ofiko stránkách nic nemají. Číslo výrobku 22 1000 31 60 00.

VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 28. lis 2017 14:38 #181076

  • purity190
  • Avatar uživatele purity190
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 79
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 5
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 75kW 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 28. lis 2017 14:44 #181077

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
A dokonce v češtině. Tak to jsem nečekal. Super díky. Dneska to vyzkouším.
VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 29. lis 2017 10:05 #181091

  • purity190
  • Avatar uživatele purity190
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 79
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 5
Není zač. Je radost si to pěkně teď v zimě nastavit na ráno, akdyž to funguje, ještě lepší :D
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 75kW 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 29. lis 2017 10:58 #181092

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
Bohužel jsem to včera zkoušel nastavit a je to nefunkční. Zkontroluji tedy, jestli tam vůbec je to topení. Ovladač jde normálně nastavit. Ale po zhasnutí motoru a vytažení klíčku se vypne a při nastartování se musí znovu nastavit čas. Vypadá to, že je ovladač napojen na spínačku a ne na baterku. Teda pokud to chápu dobře. Asi není dobře, když při každém nastartování musím znovu nastavit čas (nemyslím čas topení). Takže mám takový blbý pocit, že to někdo vykuchal a nechal tam jen ovladač. Dneska to zkontroluji v motoru.
VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 29. lis 2017 11:27 #181093

nebo někdo vykuchal druhou baterku co je pod sedadlem řidiče

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 29. lis 2017 12:32 #181094

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
Dobrá poznámka ;) Prověřim. Budu na tom něco dělat o víkendu, tak to zkontroluju. V neděli to budu mít zvedlé, kouknu na to pořádně i ze spodu.
VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Multivan T4 - Co tu chybí? 29. lis 2017 13:29 #181095

  • purity190
  • Avatar uživatele purity190
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 79
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 5
Já při prvním kontaktu s příhřevem a hodinkama u nás v autě byl úplně zmatenej, co to má dělat, kde to je atd. Od začátku nám ale přihřev nemakal, tak se koupil nový a od té doby pouštím skoro před každou jízdou :) Možná by byl lepší 5kW, ale raději jsem tam dal 3kW, co tam byl původně.

Hodinky samozřejmě čas drží i přes vypnutý motor.
VW T4 Caravelle 2.5 TDI 75kW 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od purity190.

Multivan T4 - Co tu chybí? 12. led 2018 13:52 #181649

  • Zikky
  • Avatar uživatele Zikky Autor tématu
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 101
  • Obdržená poděkování 5
Takže topení tam je, hodiny tam jsou, pojistka tam je...Ale je to nejspíš blbě zapojené a proto to nefunguje. Ale aspoň posun, že tam je vše, co tam má být. Tedy krom toho tlumiče na potrubí :-)
VW T4 Multivan 2.5TDI 75kw Syncro Westfalia, r.v. 2002

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.188 sekund

Login