Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Benzínové motory u T4 ( 2,0i, 2,5 ) - zkušenosti majitelů ( spotřeba, spolehlivost atd. )

Benzínové motory u T4 ( 2,0i, 2,5 ) - zkušenosti majitelů ( spotřeba, spolehlivost atd. ) 03. led 2018 21:21 #181507

  • stefy666
  • Avatar uživatele stefy666 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, zda li je tu nějaký uživatel T4 s benzínovým motorem? Jde mi o to, kolik se tak pohybuje spotřeba u 2,0i nebo 2,5 a spolehlivost motorů. Plánuji nákup Téčka jako pracovního vozu ( hlavně na převoz nářadí a nějakého menšího nákladu-nic moc těžkého a na žádné dlouhé trasy a svižnou jízdu). Mám primárně v plánu T4 2,5 TDI 75kw ale vzhledem k cenám benzíňáků by mě celkem zajímala i tahle varianta. Budu vděčnej za jakej koliv postřeh a info.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Benzínové motory u T4 ( 2,0i, 2,5 ) - zkušenosti majitelů ( spotřeba, spolehlivost atd. ) 03. led 2018 21:34 #181508

Ahoj, měl sem T4 2,0i, jezdilo to za 10 benzinu, 13l plynu. Motor je línej, ale blbuvzdornej držák. Prodal jsem kamarádovi ten má nalítáno cca 200tis od té doby, dělá běžnej servis a je spokojenej.
náklady na servis jsou nižší než u naftového motoru!!!
Teď mám T5 GP v 2,0í 85kw, jezdí to pěkně za 13l plynu, ale cestovní rychlost do 120 km/hod

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Benzínové motory u T4 ( 2,0i, 2,5 ) - zkušenosti majitelů ( spotřeba, spolehlivost atd. ) 04. led 2018 15:35 #181523

  • stefy666
  • Avatar uživatele stefy666 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, díky moc za info. To že je to líný mi ani nevadí, měl bych to hlavně na práci a stejně nejsem žádnej závodník a dálnicím se spíš vyhýbám.. Tak ta spotřeba tak hrozná není, mám Octávku 2,0 benzín a tam to je podobný. Tak to se asi kouknu i po nějakym benzíňáku kdyby byl k mání. Měj se a ještě jednou díky!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.152 sekund

Login