Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: VW T4 jak nato - manual transporter/caravelle + navod k obsluze

VW T4 jak nato - manual transporter/caravelle + navod k obsluze 11. zář 2019 21:08 #194284

• jesus-pd
  • Uživatel
Ak by mal niekto zaujem, predam tieto mudre kniky :)
V dobrom stave, cena dohodou

IMG_0797.jpg
Poslední úprava: 11. zář 2019 21:08 od jesus-pd.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

VW T4 jak nato - manual transporter/caravelle + navod k obsluze 12. zář 2019 09:18 #194297

• barbořina
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Mám zájem, cena...? Když tak 605 409 165
T4 Caravelle syncro 2,5tdi , BMW R 1100 gs

VW T4 jak nato - manual transporter/caravelle + navod k obsluze 15. zář 2019 10:57 #194359

• barbořina
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Nechápu, reaguji na nabídku, nechám i tel. číslo pro rychlé jednání a nic se neděje. Každý ať si udělá obrázek sám o tomhle prodávajícim. Varuj se ode mne příteli...

VW T4 jak nato - manual transporter/caravelle + navod k obsluze 16. zář 2019 19:19 #194394

• Syncrotdi
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 9
Nič si z toho nerob , ja som dopadol rovnako na PSA fore (druhe auto mám peugeot) na prosbu o pomoc s problémom som odpísal ,že som tú istú závadu riešil a ak treba poradím po telefóne , pretože je to na dlhšie vysvetlovanie a napísal som do príspevku aj moje tel. číslo. Pán sa do mňa obul , že čo nepíšem odpoveď do fóra a či mi majú všetci volať. Asi som už starý , pretože sa radšej s človekom porozprávam ako si mám týždeň s niekým písať a nevyriešim nič.

VW T4 jak nato - manual transporter/caravelle + navod k obsluze 17. zář 2019 10:50 #194406

• barbořina
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Syncrotdi napsal:
Nič si z toho nerob , ja som dopadol rovnako na PSA fore (druhe auto mám peugeot) na prosbu o pomoc s problémom som odpísal ,že som tú istú závadu riešil a ak treba poradím po telefóne , pretože je to na dlhšie vysvetlovanie a napísal som do príspevku aj moje tel. číslo. Pán sa do mňa obul , že čo nepíšem odpoveď do fóra a či mi majú všetci volať. Asi som už starý , pretože sa radšej s človekom porozprávam ako si mám týždeň s niekým písať a nevyriešim nič.

Tak to máme stejně...
Díky.
Vygenerováno za 0.188 sekund

Login