Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: vibrace od kola

vibrace od kola 09. pro 2019 18:28 #195578

• stefy666
  • Uživatel
Zdravím vespolek,
mám problém u svého Multivana 75kw 2,5TDI se zvýšenou vibrací od předního kola. Konkrétně se to projevuje tak, jako kdyby bylo kolo křivé a házelo, zejména při nižší rychlosti tak do 50km. Kola jsou vyvážená a hlavně jsem zkoušel přehazovat i za jinou sadu a dělalo to stejně.. Začátkem června jsem vzal docela velkou díru na silnici ve Francii a od té doby, se zejména opět při nízké rychlosti objevovalo nepatrné pobouchávání někde od podvozku ( patrně pořád někde od kola ) a k tomu se přidala i mírná vůle ve volantu ale to vše vždy až tak po ujetí cca 30km a zahřátí auta. Auto dáno do servisu, vyměněny všechny čepy, ložisko, tyčky a já nevím co všechno a problém byl dál... Dáno do dalšího servisu a po týdnu mi bylo sděleno že je auto v pořádku a závada žádná... Po nějaké době bouchání ustalo ale objevili se zmíněné vibrace a házející kolo.
Nemáte někdo podobnou zkušenost a případně typ kde hledat závadu? Napadá mě jestli není v háji poloosa což by vysvětlovalo ty vibrace ale zase nevím jestli by měla vliv i na tu házivost při vyřazené rychlosti..
Posledně mi mechanik řekl, že kdybych mu řekl co potřebuju vyměnit, tak že to udělá ale takhle že je to těžký, tak že klasika, vydělat na dílu a co nejmíň práce s tím...
Díky všem za případnou radu k problému!
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.148 sekund

Login