Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Chip pro acv (2002) 75kw

Chip pro acv (2002) 75kw 25. bře 2020 00:43 #196951

• Adam W140
  • Avatar uživatele Adam W140 Autor tématu
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim vsechny
Po delsi odmlce se mi povedlo se sem dostat a hned mam dotaz: da se udelat chip jen po kabelu nebo se i u tohohle novejsiho modelu musi vyndavat pamet???
Myslim tim klasicky chip nikoli nejaky sranda box nebo vymena cehokoli to budu radeji jezdit s tou slabou 2,5 kdyz ta silna 1,9 uz je minulosti.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Chip pro acv (2002) 75kw 25. bře 2020 07:57 #196952

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Po kabelu.
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Chip pro acv (2002) 75kw 27. bře 2020 21:35 #196995

• Adam W140
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dnes nacipovano a jede to na hovno. Pry je to dano turbem ktery je slaby jen obtokovy a nic vic se s tim uz neudela. Ani mi slaby motor nevadi jen se mi to spatne rozjizdi s tezkym vlekem coz mel resit cip - nevyresil. Je to lepsi ale ne dobry.
Proti 1,9tdi + chip to na rozjezd silu vetsi nema.
Kdyby mel nekdo srovnani s 2.0 tdi v t5 facelift 103kw byl bych rad. Ona zkusenost za pul mega je dost draha - mam pocit ze t5 bude mit vyrazne rychlejsi 1 a tim mensi silu na rozjezd tak i se silnejsim motorem na tom budu stejne

Chip pro acv (2002) 75kw 28. bře 2020 13:57 #196996

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Kdo ti to dělal? V ACV je obtok standardně a nevím proč by to měl být problém. Pokud je vše OK tak to prostě pojede krásně.
Knaus Eurostar 500 TF
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Chip pro acv (2002) 75kw 28. bře 2020 18:16 #196997

• Adam W140
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Delal to michal vojacek kterej mi cipoval i seata a jelo to vic nez dobre ani ted si nemyslim ze by udelal neco blbe jen to proste na rozjezd je utahany a me primarne vubec nejde o velkou akceleraci ale o rozjezd s opravdu tezkym vlekem z nuly coz je v pasmu do 2t. Ot. A to je proste mdly porad. Prej jde pridat jeste vic ale uz by to nemuselo dobre dopadnout. A hlavne by to na rozjezd silene hulilo. Timpadem ale zjistuju ze tahle konfigurace co jsem si vysnil je spatna. Zvazuju jestli nedat velky turbo nebo to cely prodat a koupit tu T5

Chip pro acv (2002) 75kw 28. bře 2020 18:34 #196998

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Bylo to na brzdě ? Máš graf ? Došlo na optimalizaci, nebo tam byl jen nahrán SW a konec ? Já jsem za svou T4 tahal 1500 kg karavan a nepřipadalo mi, že by to nechtělo z 0 jet. Dokonce si dovolím tvrdit, že to bylo srovnatelné s dnešním 150 PS/ 380 Nm autem, kterým ten karavan tahám teď. Neříkám, že Vojáček někde udělal chybu, ale zkusil bych to zkonzultovat s nějakou konkurencí.
Co tam máš za kola + pneu ?
Knaus Eurostar 500 TF

Naposledy změněno: od TK.

Chip pro acv (2002) 75kw 29. bře 2020 13:50 #197011

• Adam W140
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Kola klasicky 205 15kovy a niz to auto dat nemuzu to bych v lomu kdyz jedu pro kameni zustal. Nahral soft po kabelu brzdu jsem nepozadoval I kdyz ji ma. Ono to auto nehulilo vubec a ted to je docela znat takze jsem usoudil ze jakykoliv pridavek navic by znamenal jeste horsi vysledek. Jinak myslel jsem opravdu tezky vlek karavan 1,5t vetsinou 1 osak neni problem rozjet ale je horsi ten vitr pak nad 80. Ja ale mel na mysli vleky nad 2 tuny a treba do velkyho kopce (lucni bouda) nebo 4,5t sterku a tak. Na 1,5 bych to necipoval

Chip pro acv (2002) 75kw 29. bře 2020 15:51 #197012

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Ty taháš přívěs s 4,5 t štěrku? Takže taháš celkem třeba 5 t? Tak to ti ani nejlepší chip nepomůže. Nic ve zlém, ale mám takový dojem, že si z nás děláš srandu, nebo jsi se zbláznil .
Knaus Eurostar 500 TF

Chip pro acv (2002) 75kw 29. bře 2020 18:30 #197018

• Adam W140
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
No fakt to tak vypada ale bohuzel nedelam. Vlek sklapeci vazi sam tunu a davam tak 3-3,7 naklad. Cipovana 1,9tdi to kupodivu zvladne - jizda uz je v pohode ale rozjezd spatnej proto jsem vymenil za 2,5 tdi + chip a zatim pocitove lepsi neni netahal zatim nic jen predtim bez chipu jen malej vlek a to bylo horsi nez ta 19.
Samozrejme tyhle blaznivy vleky netaham dene je to opravdu vyjimecne delam to nerad ale jsou proste mista kam se vlek vejde nakladak ne a tak to musi odpracovat t4

Chip pro acv (2002) 75kw 29. bře 2020 19:16 #197019

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Možná že by jsi se mohl podívat do TP na nejvyšší povolenou hmotnost připojného vozidla. Obávám se že tam budeš mít max 2 t. Nechci tě strašit, ale kdyby se něco stalo tak si to vyžereš s plnou parádou.
Knaus Eurostar 500 TF

Chip pro acv (2002) 75kw 30. bře 2020 00:00 #197022

• Adam W140
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Docela by mi asi pomohla reference na nekoho kdo teda udela chip lepsi nez mam. Nebo nastrel kolik si mam pripravit na jiny turbo a prislusenstvi

Chip pro acv (2002) 75kw 30. bře 2020 09:11 #197025

• TK
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 37
Jestli taháš 5 t tak ti nepomůže ani chip ani sebelepší turbo. S takovou porcí se ti nebude T4 rozjíždět slušně nikdy. Tobě pomůže když si koupíš Tatru 148, 815, nebo Škodu 706.
Knaus Eurostar 500 TF

Chip pro acv (2002) 75kw 30. bře 2020 09:44 #197026

• Adam W140
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Dekuji za tip.
Jinak fitzel normalne taha 3,5t auto a tazny ma v tp 3. Cili oficialne 6,5 a s 96kw to jezdi. Na to je to staveny pro provoz ja jsem psal moje pouziti vyjimecne!!!

• Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.209 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/