Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Spackana výměna motoru

Spackana výměna motoru 04. bře 2021 18:14 #201378

  • Jiry_CZE
  • Avatar uživatele Jiry_CZE Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, koupil jsem asi před rokem T4 po zjištění s neorigo motorem nejspíše 1.9tdi z golfa. Můj dotaz.
1) olejová vana. Já ji mám vypustakem směr předek auta. Snad správně.
2) sací koš, a tady mám pochybnosti neboť jsem nedávno měnil olej a po vypuštění oleje jsem měl skoro 5l kanystr plný. Důvod výměny byl, že se rozsvítila kontrolka oleje při prudcim zatočení. Takže se ptám jak by měla být správně popřípadě z jakého typu vozu.
3) měrka oleje. Teď mám merku oleje v podstatě pod Saharou a při vyndávání ji kroutim jako hada a nelze přečíst množství oleje. Někdo ji má prej za motorem někdo před motorem. Takže bych se chtěl zeptat jak předělat a kam a z jakého typu motoru. Díky za podrobné a vyčerpávající odpovědi. Nejlépe s odkazy a plnými názvy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spackana výměna motoru 08. bře 2021 21:49 #201451

ahoj máš pravdu že to někdo zpackal,nějak se neobtěžoval převrtat měrku z puvodního motoru dozadu,takže předpokládám že i ta vana a sací koš bude z golfu,ty díly jsou shodné z felicie 1.9d i ta měrka je stejná,akorát nevím jestli pujde vyvrtat díra na tu měrku na autě.ja to vždycky vrtal když jsem měl motor ještě venku.příprava na to tam je.i závit na uchycení měrky tam je akorát chce protahnout závit,níkem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od markyKR.

Spackana výměna motoru 09. bře 2021 19:27 #201466

  • Jiry_CZE
  • Avatar uživatele Jiry_CZE Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Takže musím koupit vše potřebné z Felicie 1.9d. Vanu, merku, sací koš. Merku seženu, ale to pouzdro na.merku nemůžu nikde najít.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spackana výměna motoru 11. bře 2021 23:31 #201518

028115629E orig číslo dle etky cca 42euro sežeň si to spíš starší

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Spackana výměna motoru 11. dub 2021 12:42 #201870

Ahoj, jak jsme to řešili po telefonu , přikládám foto , kde a jak by díra měla být . Měrku , koš a vanu pro tebe teoreticky budu mít , až dostavím to co je na fotu . Záleží na tom , jestli se mi vyplatí prodat můj stávající motor v celku , nebo po dílech . Mám tam totiž fungl nové rozvody , vodní pumpu , čidla a hromadu blbin okolo....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.204 sekund

Login