Ahoj T-čkaři.Měl bych velkou prosbu.
Pořídil jsem T4ku 2,5 75kW r.v.98.Bohužel mám trochu trable s ventilátory, topením a atd...
-Popíšu jako laik:
1.)Topení malé přídavné hodinky vedle starého klimatroniku.co jsem dohledal, tak by mělo být od Eberspacher?!
Topení ukazuje, že běží.slyším, že se i něco rozběhlo.Na klimatroniku naskočí vyhřívání, ale nic se neděje.Mírně fouká jen na přední okno
studený vzduch
2.)ať mačkám a zkouším nastavit klimatronik jak blázen, nejde ventilace na řidiče a na spolujezdce vzádu.Vesměs jde ventilace jen vpředu
na okno a na boční okna
3.)klima běží-opět jen průduchy, jak píši výše.
Na pojistky jsem ještě nekouknul, nejsem absolutně elektro guru /pojistky zvládnu). Tak otázka zní, nějaký fakt hrubý odhad, zda se může jednat o průšvih?
Zároveň není tu někdo, kdo se tímto zabývá/tip na šikovného opraváře?Jsem z Jablonce n/N
Moc děkuji za každou radu