Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: klimatronic/ventilátory, topení

klimatronic/ventilátory, topení 10. kvě 2021 08:22 #202161

  • Wohny
  • Avatar uživatele Wohny Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 6
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj T-čkaři.Měl bych velkou prosbu.
Pořídil jsem T4ku 2,5 75kW r.v.98.Bohužel mám trochu trable s ventilátory, topením a atd...

-Popíšu jako laik:
1.)Topení malé přídavné hodinky vedle starého klimatroniku.co jsem dohledal, tak by mělo být od Eberspacher?!
Topení ukazuje, že běží.slyším, že se i něco rozběhlo.Na klimatroniku naskočí vyhřívání, ale nic se neděje.Mírně fouká jen na přední okno
studený vzduch
2.)ať mačkám a zkouším nastavit klimatronik jak blázen, nejde ventilace na řidiče a na spolujezdce vzádu.Vesměs jde ventilace jen vpředu
na okno a na boční okna
3.)klima běží-opět jen průduchy, jak píši výše.

Na pojistky jsem ještě nekouknul, nejsem absolutně elektro guru /pojistky zvládnu). Tak otázka zní, nějaký fakt hrubý odhad, zda se může jednat o průšvih?
Zároveň není tu někdo, kdo se tímto zabývá/tip na šikovného opraváře?Jsem z Jablonce n/N

Moc děkuji za každou radu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.102 sekund

Login