Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Nefunkční nezávislé topení

Nefunkční nezávislé topení 10. dub 2022 17:25 #205828

  • Jarda13
  • Avatar uživatele Jarda13 Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj všem, potřeboval bych radu a si nejlépe odkázat na někoho, kdo by mi byl schopen pomoci zprovoznit nezávislé topení na Multivan T4. Jsem relativné krátce majitelem, je to rok 99 a do provozu 2000, motor 111kW. V autě by mělo být teplovodní i teplovzdušné nezávislé topení, dle prodejce a i dle ovládání, kdy to má na hodinách to otočné kolečko. Můj problém je ten, že po zapnutí se rozběhně na hodinách odpočet, ale to je tak vše, co to dělá. Zkoušel jsem zkouknout pojistky pod sedadlem, pod přístrojovkou a i u baterky a všechny se jevily ok. U známého jsem to zkoušel diagnostikovat VAGem, ale to se nepodařilo. Někde jsem se dočetl, že to jde až od roku 2000, takže u mého auta možná ještě ne. Takže hledám radu, nejlé¨íp někoho, kdo by na to koukl. Možná to bude prkotina, protože auto se přivezlo asi před rokem, nějakou dobu stálo a pak se celé vyvařilo, opravilo a vystříkal podvozek a prodávající říkal, že při koupi nezávislé fungovalo, že ho zkoušel a já nemám důvod nevěřit. Předem díky moc za pomoc. Multivan byl můj sen a rád bych ho začal využívat i na přespání a výlety a tohle je celkem komplikace..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Jarda13.

Nefunkční nezávislé topení 13. dub 2022 15:44 #205867

1. VAGem jde diagnostikovat příhřev D5WZ po dotažení příslušného kabílku
2. Nezávislé bude 100% Eberspaecher, tak bych se asi poohlídnul po netu po návodu konkrétně pro tyhle hodinky (je toho na netu mraky i česky), protože co hodinky, to jiné ovládání i funkce..
Caravelka 2.5 Tdi hybrid --> 75 kW s homemade chipem a s velkým kůlerem, MY 1999, designed with Medvěd Hydro Design
Caramelka 2.5 TDI 75 kW long - Black Jack edition by Medvěd Hydro Design
Jeep Cherokee 2.5 petrol MY1984 -veteránská srdcovka
Jeep Cherokee 4.0 petrol MY1989 - off veterán

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.186 sekund

Login