Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: Transporter T4 - LONG (Double problém)

Transporter T4 - LONG (Double problém) 19. kvě 2022 21:23 #206394

  • Pergler
  • Avatar uživatele Pergler Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím vás..

Věděl by někdo z vás, proč mi (nám) netopí z prostřední části palubovky? Mám typ T4 2.5TDI Long. Kamarád má to samé auto a ten samý problém (proto ten dabl :)

Dál bych se chtěl pozeptat, jestli lze sehnat roletky na zadní boční okna v nějaké alternativě, popř. jestli je nějaká firma vyrábí..

Předem děkuji za infa...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T4 - LONG (Double problém) 20. kvě 2022 10:31 #206396

Mám to stejné (T4 long). Ale prý je to tak z výroby, tak jsem to neřešil - servisman mi to tak řekl. Ale dál jsem po tom nepátral a nějak mi to nevadí, protože prostřední sedačka tam není. Ještě mě napadlo, jestli se to netýká jen transportérů z dvouma sedačkama ve předu....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T4 - LONG (Double problém) 24. kvě 2022 11:00 #206431

Pokud není v autě clima/climatronik , ale jen standartní topení ( výměník tepla) , tak prostřední výdechy vedou pouze vzduch z venku , nevedou teplo . Takhle to aspoň funguje u modelu do 96 , co mají uprostřed jen 2 výdechy . Na zimu standartně zavírám , otevírám jen v létě .
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Transporter T4 - LONG (Double problém) 24. kvě 2022 21:53 #206447

Jj, je to tak, pouze klima umí topit veprostřed. Na bílým mi to taky chladí furt (bezklimovec) a na blekovi mi to i topí (klimoška). Chci zkusit shodit palubku, a kouknout, jak to překopat, aby topil i veprostřed, nic moc strašnýho to bejt nemůže..
Caravelka 2.5 Tdi hybrid --> 75 kW s homemade chipem a s velkým kůlerem, MY 1999, designed with Medvěd Hydro Design
Caramelka 2.5 TDI 75 kW long - Black Jack edition by Medvěd Hydro Design
Jeep Cherokee 2.5 petrol MY1984 -veteránská srdcovka
Jeep Cherokee 4.0 petrol MY1989 - off veterán

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.156 sekund

Login