Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1

Téma: T4 2.5tdi 75kw ACV padání otáček a rychlosti

T4 2.5tdi 75kw ACV padání otáček a rychlosti 03. říj 2022 21:43 #207472

Čau klubaci, mám problém s mojí t4 2.5 tdi 75 kW. Předem děkuji za každou radu .

Problém je takový, když jedu po dálnici na rovince klidně s tím autem jedu bez problémů 140km/h ale jak mile se objeví menší kopec nebo stoupání, tak tomu autu začnou padat otáčky a rychlost . Momentálně se nacházím ve svycarsku a na nějakých prusmycich do kopce to musím hulit na dvojku aby to vůbec jelo . Na trojku se dostanu maximálně když ten kopec je opravdu mírný. Auto hulí pod 2000otacek a pak se rozjede a přestane hulit . Ale i tak jako by to turbo netahalo jak by mělo. Někdy se mi zdá že na dálnici jako by to auto do kopce cukne a turbo vypne . Ale jde slyšet že to turbo tlačí. Na dálnici když je kopec tak spadnu na rychlost 80-90 a dal to nejede dokud se nedostanu nahoru . Na autě nemám žádné úpravy. Zkoušel jsem čistit EGR ventil hadičky jsou nové. Nevím si rady .

Děkuji za každou pomoc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od maslo_czech.

T4 2.5tdi 75kw ACV padání otáček a rychlosti 05. říj 2022 09:19 #207481

To vypadá jako by spadlo do nouzáku . Koukni jestli nemáš dírku v tlakových hadicích turba. Nám dělala t4 to samé , dírka nebyla ani vidět ....
Vw t4 Multivan 1.9td +pár koníků navíc + dlouhá převodovka +upgrade na m-tdi....Final edition - 1.9tdi 90kw :-)

T4 2.5tdi 75kw ACV padání otáček a rychlosti 06. říj 2022 17:38 #207504

Jdik podívám se . Kdyby náhodou tak pište další problémy podívám se na to .

T4 2.5tdi 75kw ACV padání otáček a rychlosti 17. říj 2022 07:25 #207550

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 55
Stava se to take kdyz je turbo vybehle s nedosahne pozadovaneho tlaku tak to padne do nouzaku. je to blby ale zkus vypnout zapnou zapalovani tim by nouzak mel zmizet zas na chvilku
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

Naposledy změněno: od dins..
  • Strana:
  • 1
Vygenerováno za 0.178 sekund

Login