Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: T4 - když dojde nafta

T4 - když dojde nafta 16. srp 2008 11:53 #1607

  • multiblack
  • Avatar uživatele multiblack Autor tématu
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 521
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 0
pánové když se stane že dojde ropa v nádrži a zavdušní se palivový systém kde a jak se to odvzdušnuje?? nebo tento proces se dělá automaticky??
to je otázka neznalého takže prosím o trpělivost. díky
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 16. srp 2008 13:05 #1608

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Návod nemám, ale palivový systém snad ani není třeba odvzdušnit, mě stačilo že jsem zalil palivový filtr naftou a čerpadlo si to už s filtru natáhlo, filtr máš před baterkou v podběhu a z vrchu jsou dvě trubičky na které je nasunutá hadička a také takové vyndavací T a na to jsou také nasunuté hadičky, vyndej to T a otvorem nalij naftu až po okraj.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 17. srp 2008 22:18 #1614

  • karlosVW
  • Avatar uživatele karlosVW
  • Offline
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Příspěvky: 4248
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 39
kdysi mi také došla nafta....a nedělal jsem vůbec nic.Jen to trochu déle točilo,zakuckalo a chytlo :lol:

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 18. srp 2008 08:18 #1615

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
pro karlos
no záleží na tipu motoru u tdi to po čase točení naskočí ale u 2.4 nebo td je trochu více problém.
já to vyřešil klasickým naftovím balonkem mezi trubky a když náhodou dojde tak napumpuju a vše ok naskočí hned

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 16. říj 2008 22:18 #2758

také se mi stalo , že mi u 1,9 TD došla nafta , ale po natankování to pouze trochu délo točilo , jinak pohoda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 11. pro 2008 00:40 #4966

  • verny
  • Avatar uživatele verny
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 124
  • Obdržená poděkování 0
Mě došla nafta 2x. Jednou v Německu v noci asi dva a půl kiláku od benzínky. To jsem měl naštěstí 5l v kanďáčku.

Jednou kousek od domova a to mi bylo 5l dovezeno.

V obou případech jsem to jen chvilku točil než to natáhlo naftu a pohoda. Žádné odvzdušňování, nic. Jak to chytlo, hned to jelo. Žádné cukání, hopsání.
VW Transporter T4, 1.9D, 91, 4 mí­sta, rybářské vozidlo a úžasný pracant. Je starej a orezlej, ale mám ho rád...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 12. pro 2008 12:18 #5052

  • ferror
  • Avatar uživatele ferror
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 257
  • Obdržená poděkování 0
Jednou se mi stalo, že na T3 mi nafta došla (neukazoval palivoměr), udělal jsem nákup, dolil a chvilku točil, ale naběhlo pěkně a hned běžel (pro jistotu jsem to držel trochu pod plynem a rozjel jsem se). Ale pak se jednou stalo něco podobného tatovi a to tehdá musel asi deset minut držet pod plynem a několikrát zopakovat start, než se chod ustálil. U toho samého motoru... Takže je to někdy na náhodě, ale žádné zvláštní triky na odvzdušňování není třeba, stačí nabitá baterka :-)
VW FAN
VW OLDIES CLUB : http://passat-oldies.cz
VW STAŘEINKY : http://passat-oldies.cz/staresinky

VW Multyvana 1.9D 1992 (+ Passat 32B 1.6D 1981 + Harley Babettson 0,05 )

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 16. dub 2009 10:21 #14294

V úterý mi došla nafta (špatně mi ukazuje palivoměr- mrška) ale setrvačností jsem dojel na nejbližší pumpu a natankoval. Pak se to delší dobu točilo naprázdno ale naskočilo to.
:goodman:
Příšerka VW T4 - dělník nad hrobem

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 16. dub 2009 10:26 #14295

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak přesně tomu se říká víc štěstí než rozumu :-)
Mě se to stalo na moto, ta se blbě tlačí, ale tčko by se tlačilo ještě hůř :help

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 16. dub 2009 11:37 #14297

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Já být váma, tak tankuju tak aby mi nafta nedošla :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale taky se mi to stalo 2 x, točil jsem a točil a pak normálně motor naskočil :-"
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 16. dub 2009 22:22 #14361

U mojí 2,4 bez problému. Chvíli točí a už zase jede :lol:
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 09. srp 2010 16:31 #48004

:) Před rokem jako čerstvý Téčkař, zvyklý z benzínu jezdit na výpary se mi párkrát taky stalo že došlo a nejelo.. Nevím jak u vašich strojů, ale mě když palivoměr ukazuje začátek rezervy (počítal bych ještě s cca 60km) se stává např při dlouhé zatáčce na dálnici že nafta kamsi zteče a auto normálně chcípne a pak dělá že naftu prostě nemá.. Nebo když s takovymto stavem v nádrži zaparkuju a nestojím přesně rovně.. Nakrmim, pak chvilku točim a vždycky naskočí.. 1.9td.. Takže se snažim aby nedošla..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 09. srp 2010 19:08 #48013

  • Chorche
  • Avatar uživatele Chorche
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 2232
  • Obdržená poděkování 2
se rosviti zebravy oko tak natankuju a neresim jestli dojde nebo ne

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 10. srp 2010 09:15 #48060

Chorche napsal: se rosviti zebravy oko tak natankuju a neresim jestli dojde nebo ne

pokud ho mas,tak je to v pohode :)
__________________
I [XXX]-[XXXX]--[XX] \
I [XXX]-[XXXX]--[XX]--I
I__________________I]
__(O)________(O)______

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - když dojde nafta 23. srp 2010 20:43 #48810

u 2,4D sa mi neraz podarilo nedojst na pumpy a pri bocnom naklone sa nafta zliala aj ma skusali tahat ale ... po dlhsom skusani mi auto chytilo a presiel som az na pumpy a nic som neodvzdusnoval ani nic tomu podobne
predam diely na T4 2,4D 57kW LONG AAB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.119 sekund

Login