Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 08. čec 2010 23:09 #46367

Hmmm...dobré reference...dik za info, tak snad nějakou najdu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 17. zář 2010 22:35 #50082

Zdravím.. Jsem mezi váma novej a potřeboval bych poradit, doma zvažujem o koupi T4. Zatim nemáme vyřešený jestli Multivana, Caravellu nebo Syncra, no ale motor by byl asi ideál 2,5TDi 111kw (otec je momentálně zhejčkanej z O1 RS+chip, tak aby nebyl nešťastnej, že se novýmu autíčku v dálničních stoupáních Liberec-Turnov nechce :D ). A rokama tak nějako 1999+. Co má za charakteristický závady, podle kterejch se dá odhadnout stav kilometru (např. O1 cca po 100-150tis.km, vůle na řízeni, ano, zavisí na jízdním stylu a taky kde auto jezdí, ale tak nějak všeobecě) a na co se konkretně u T4 zaměřit při koupi (nemyslím teď opotřebení pedálů, ředičky, volantu, rok vyroby oken, pomeranč na laku atd.). A ještě jedna věc, co je tak všeobecně hodně najeto? Předem díky za odpověď. ;) :)
Před domem
VW Polo 1,0l 1996
Š O1 RS 1,8 20V Turbo 2001 (doufám brzy moje :D )
brzy snadVW Multivan, Caravelle, nebo Syncro (nejspíš T4)
Ve verandě
Simson S51 Enduro 12V 1989
Oblast: Sever, Turnov a okolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 17. zář 2010 23:19 #50083

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 8
dave, nejde 100% řict na co si maš dat majzla jelikoš možna většina T4 je předelana z busu na caravelly nebo multivanky. \vyznat se v tom je pro laika docela problem a skoro nemožne byť by jsi mel všecny rady.Ani informace v tecničaku ti moc nepomužou ty jsou mnohdy taky pozměněny. Hold T4 je nejpřekopavanější auto pod sluncem :!: :!: :!: radeji si dopiš do nicku od kud jsi třeba se najde někdo v okoli kdo ti pomuže s vyběrem osobně. Ja to občas dělam a pak se nestačim divit co si puvodni majitele vymili za bachorky proč je auto takove jake je :shock: :idea: jinak T4 2,5 TDi 75kw motor AXL syncro 2002-3 je super volba !!!
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 19. zář 2010 01:17 #50103

Mezi D:_)1 jsem opravdu laik. :D Abych v tom uměl chodit, tak to musí mít okřídlenej šíp ve znaku. :D Okej okej, hele, jsem od Turnova, hned to loupnu do podpisu. ;) Díky za ochotu, a řikáš Syncro? Asi proč ne. Pro mě by bylo uplně ideální, kdyby tady někdo z klubu nějakýho prodával. Myslím si, že mezi lidma tady existuje jakási vzájemná důvěra a že si nebudou vzájemně dělat takový naschvály, aby při tom někdo trpěl.. :) No uvidíme, na koupi je ještě čas. Kupaval by se až tak na konci jara. No ale, když by se naskytla nějaká pěkná libovka, tak klidně i dřív. :)
Před domem
VW Polo 1,0l 1996
Š O1 RS 1,8 20V Turbo 2001 (doufám brzy moje :D )
brzy snadVW Multivan, Caravelle, nebo Syncro (nejspíš T4)
Ve verandě
Simson S51 Enduro 12V 1989
Oblast: Sever, Turnov a okolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 19. zář 2010 10:55 #50116

  • tdiracing
  • Avatar uživatele tdiracing
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 491
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 3
Znalec pozná předělávku jak píše Pavel-mašlo tak laik se v tomto neorientuje,no a syncro AXL je vážně dobrá volba do míst kde bydlíš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 19. zář 2010 16:18 #50126

Asi jo..Vzhledem k tomu, když si vzpomenu, že u nás na silnicích bylo kolikrát 25cm čerstvýho sněhu, co napadnul v noci, ještě ve 2 odpoledne. :D
Před domem
VW Polo 1,0l 1996
Š O1 RS 1,8 20V Turbo 2001 (doufám brzy moje :D )
brzy snadVW Multivan, Caravelle, nebo Syncro (nejspíš T4)
Ve verandě
Simson S51 Enduro 12V 1989
Oblast: Sever, Turnov a okolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. zář 2010 11:55 #50614

takže pánové... jeden by byl v merku, ale... jsou jiný problémy na řešení... doma jsou už takhle dvě auta a kupovat třetí, je zatim nesmysl (já budu d:_( řídit až od června). O1 se taťka vzdát nechce a prodat polo za který dostanem 30tis a budem rádi taky nic neřeší. No ale počkám co řeknete, na tuhle Caravellu.. http://sauto.cz/detail-inzeratu/uzitkov ... le/7099692 zadek a pravej bok(myslim po Bé sloupek) je stříkanej a má měněný okna+jedno zadní okno vlevo na boku. Předek vypadá jako puvodní. Serviska do nějakejch 198tis. je vedená. Tak jsem zvědav na vaše názory. :)
Před domem
VW Polo 1,0l 1996
Š O1 RS 1,8 20V Turbo 2001 (doufám brzy moje :D )
brzy snadVW Multivan, Caravelle, nebo Syncro (nejspíš T4)
Ve verandě
Simson S51 Enduro 12V 1989
Oblast: Sever, Turnov a okolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. zář 2010 18:23 #50633

No za mě je to docela fešanda ale právě jestli není až moc hezká.Super je,že tam je vidět VIN a tak ti to zejtra v práci hned proklepnu a uvidíme co z toho vypadne ;) Ono totiž serviska je docela oblíbenej artikl k pozměňování našich bazarníků... :mrgreen:
Zítra pošlu SZ s výsledkem ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. zář 2010 20:48 #50681

tak to je supr.. děkuju za ochotu.. :) vapadá hezky.. na léto ještě nějaký pěkný kolečka a byla by k sežrání.. :D no.. ale to je zatím jen sen.. :D ostatně, u nás v bazarech falšujou všechno, co falšovat jde.. :D
Před domem
VW Polo 1,0l 1996
Š O1 RS 1,8 20V Turbo 2001 (doufám brzy moje :D )
brzy snadVW Multivan, Caravelle, nebo Syncro (nejspíš T4)
Ve verandě
Simson S51 Enduro 12V 1989
Oblast: Sever, Turnov a okolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. zář 2010 11:33 #50751

... ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transportérák.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. zář 2010 13:06 #50775

Díky moc.. tak ať si ho v bazaru nechaj.. :D lakovanýho s nejmíň 300tis. km najeto seženem asi vždycky a možná ještě levnějc.. a to původně byl za 250tis. Kč :!: ještě jednou dík moc za ochotu.. :) OK!
Před domem
VW Polo 1,0l 1996
Š O1 RS 1,8 20V Turbo 2001 (doufám brzy moje :D )
brzy snadVW Multivan, Caravelle, nebo Syncro (nejspíš T4)
Ve verandě
Simson S51 Enduro 12V 1989
Oblast: Sever, Turnov a okolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. zář 2010 14:37 #50790

Rádo se stalo pane... OK!
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Transportérák.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. zář 2010 20:08 #50821

zdravím všechny,jsem tu nový moc se zatím neorientuji,chtěl bych si koupit T4 multivana ve čtyřkolce nejsem zrovna odborník přes auta ,pokud by mi v tom chtěl někdo pomoci budu rád,zítra e jdu na jednoho podívat tady v čechách,také jsem chtěl se jet podívat do německa ,nastudoval jsem nějaké inzeráty ale neznám řeč ani nikoho kdo ano a byl by ochoten jet se mnou,tak kdyby se někomu chtělo,díky Pavel
T4 Multivan Westfália 2003 , 2,5TDI Syncro s uzávěrkou 75kw
Škoda octavia kombi 2000, 1,9TDI 4x4
Lada Niva 1,7i kombi
Lada Niva 1,6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. zář 2010 22:36 #50867

tak Pavle, taky se mezi T4 nepohybuju dlouho.. taky sháním, no, ale na dotaz, kterej by byl nej, jsem dostal odpověď (cituju Mašla): ,,jinak T4 2,5 TDi 75kw motor AXL syncro 2002-3 je super volba !!!" mrkni na stranku 6, tam je celej příspěvěk.. a ještě Syncro je označení pro 4kolu.. ;) :) hodně štěstí a ať ten, kterýho vybereš řádně slouží.. ale dvakrát měř, jednou řež.. a ještě, na jakýho jsi se chtěl jed podívat u nás v ČR? hoď kdyžtak link.. :) jsou tu lidi, co ti dokážou říct víc, a třeba ušetříš cestu.. :)

pro Transportérák: díky, určitě se D:_)8 , až bude něco vážnějšího, co budu potřebovat proklepnout.. :)
Před domem
VW Polo 1,0l 1996
Š O1 RS 1,8 20V Turbo 2001 (doufám brzy moje :D )
brzy snadVW Multivan, Caravelle, nebo Syncro (nejspíš T4)
Ve verandě
Simson S51 Enduro 12V 1989
Oblast: Sever, Turnov a okolí..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 28. zář 2010 01:26 #50878

Díky dave,vím co značí Syncro ale není prý čtyřkola jako čtyřkola některé prý mají samostatnou uzávěrku na zadek ,nevím přesně jak to tam funguje ,zda se uzavírá mezinápravový diferák nebo i na příč,a těch 75kv není mnoho,111 by bylo lepší ale to se prý snad v syncru nedělá,vůz snad nafotím a nějak to sem dostanu
Pavel z Babí
T4 Multivan Westfália 2003 , 2,5TDI Syncro s uzávěrkou 75kw
Škoda octavia kombi 2000, 1,9TDI 4x4
Lada Niva 1,7i kombi
Lada Niva 1,6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.204 sekund

Login