Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 23. led 2011 22:26 #62215

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
No právě proto!!!!!!!!!!!!!!! Pokud vlastním Oldtimera, musím kalkulovat i se zubem času, nejen s posměchem sousedů. :) :) :)
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 23. led 2011 22:28 #62216

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
D:_)7 D:_)7 D:_)7
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 23. led 2011 22:32 #62217

  • lada t5
  • Avatar uživatele lada t5
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 8813
  • Karma: 29
  • Obdržená poděkování 292
:lol: :lol: :lol: :lol: Ty ale víš, jak to myslím doopravdy...........
VW T5 Multivan 128 KW + Bürstner Belcanto 560 Tk
Hyundai Getz
VW Golf V. 2.0 TDI 103 KW - Dýmovnička


TCCT[/color] - Transporterclub Caravan Team

Fotky s T tématikou: http://ladat5.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 23. led 2011 22:33 #62218

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
;)
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. úno 2011 03:42 #63692

Zdravím ve spolek. Dostal jsem se tak nějak do bodu, e by nebylo od věci dovést do rodiny pořádné auto, ab žena měla v čem jezdit a já mohl na závody dovést v klidu motorku a začal se dívat po T4. A přes kamaráda jsem narazil na tohoto http://auto-ostatni.sbazar.cz/volkswage ... 15261.html . Klučina si ho dovezl původně pro sebe, od původního majitele z DE. Udělal prý komplet servis. Mám se na něho jít v týdnu podívat. Co na něhoříkají místní odbornící? Poměr cena/odhad kvality?
Díky moc za info
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. úno 2011 07:03 #63693

  • Pukous
  • Avatar uživatele Pukous
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 297
  • Obdržená poděkování 1

Jiřina napsal: Zdravím ve spolek. Dostal jsem se tak nějak do bodu, e by nebylo od věci dovést do rodiny pořádné auto, ab žena měla v čem jezdit a já mohl na závody dovést v klidu motorku a začal se dívat po T4. A přes kamaráda jsem narazil na tohoto http://auto-ostatni.sbazar.cz/volkswage ... 15261.html . Klučina si ho dovezl původně pro sebe, od původního majitele z DE. Udělal prý komplet servis. Mám se na něho jít v týdnu podívat. Co na něhoříkají místní odbornící? Poměr cena/odhad kvality?
Díky moc za info


Podle fotek vypadá zachovale,ale to zdaleka nic jěště neznamená. Chce to vydět na vlastní oči,projet se a poslouchat zvuky.Asi by bylo nejlepší vzít si sebou někoho kdo téčka dobře zná a ví kam kouknout a na co si dát pozor.
Multifalia Atlantis 2.5 TDi

Yamaha XG 250 Tricker

Stadion S11

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. úno 2011 11:25 #63700

vypadá docela dobře i peníze jsou v normě ,ale jak Praví Pukouš poslouchat prohlížet a trochu si vyslechnout toho kluka to proto že ti ty rozvody může říct ale jen aby se tomu dalo věřit to píšu proto protože tam napsal blbost a to 3-í zonová klima je to Duální Climatronik Přeji dobrej kup Jinak tento model mám ,je trochu líp vybavenej ale proto to nepíšu je to že jsem SPOKOJEN \:D/ OK! d:_(
jen jěště dodám že by bylo lepšíkdyby s tebou jel na prohlídku někdo kdo ta auta zná protože i malý detail na různých součástkách či dílech může ledacos napovědět a tím můžeš klidně předejít nákladným opravám ale to tě nechci strašit to pro mě platí u každého auta co kupuji
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. úno 2011 12:27 #63702

multiblack napsal: vypadá docela dobře i peníze jsou v normě ,ale jak Praví Pukouš poslouchat prohlížet a trochu si vyslechnout toho kluka to proto že ti ty rozvody může říct ale jen aby se tomu dalo věřit to píšu proto protože tam napsal blbost a to 3-í zonová klima je to Duální Climatronik Přeji dobrej kup Jinak tento model mám ,je trochu líp vybavenej ale proto to nepíšu je to že jsem SPOKOJEN \:D/ OK! d:_(
jen jěště dodám že by bylo lepšíkdyby s tebou jel na prohlídku někdo kdo ta auta zná protože i malý detail na různých součástkách či dílech může ledacos napovědět a tím můžeš klidně předejít nákladným opravám ale to tě nechci strašit to pro mě platí u každého auta co kupuji

Tak určitě by bylo lepší tam s někým dojet, ale bohužel neznám nikoho v okolí Zlína :( inak o patří kamarádovi mojeho obrého kamarád, je to klempíř a v rodině jsou samí mechanici, tak snad to bude opravdu jak píše. Ještě jsem se chtěl zeptat, asi to nemá nezavíslé topení, myslíte že to má alespoň předehřev, který by šel na bufíka předělat?
P.S.: ten climatronic je omyl :D
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. úno 2011 12:49 #63703

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Příhřev to má tutově a předělat by taky šel, abys ho spínal třeba na dálku. Já to přesně takhle chci, akorát jsem se ještě nedostal k tomu, aby mi ho někdo rozchodil :cry:
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. úno 2011 14:39 #63704

nevím jak to je s tímto vybavením jestli se předehřev montoval normálně či nadstandart Dle fotek není poznat ani to zda to má nezávislé topení ale jestli dobře vidím tak ne. Jěště ti dám jednu radu , opiš si vinko a zavolej či zajed do nejbližší prodejny VW kde vozy prodávají a servisují a požádej je o vyjetí historie auta. Dělají to zdarma a mě aspon vyšli vstříc. Tam poznáš jak a v jaké výbavě bylo auto prodáno zda a jak bylo servisováno (pokud byl vůz servisován ve VW buseš mít v ruce při kolika kilometrech tudíž budeš vědět skutečné km a porovnáš kolik je na tachometru atd atd
myslím že i tady na foru jsou klucí kteří tuto historii dokážou ale nevím kdo to je a potřebuješ to VIN
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. úno 2011 15:27 #63707

multiblack napsal: nevím jak to je s tímto vybavením jestli se předehřev montoval normálně či nadstandart Dle fotek není poznat ani to zda to má nezávislé topení ale jestli dobře vidím tak ne. Jěště ti dám jednu radu , opiš si vinko a zavolej či zajed do nejbližší prodejny VW kde vozy prodávají a servisují a požádej je o vyjetí historie auta. Dělají to zdarma a mě aspon vyšli vstříc. Tam poznáš jak a v jaké výbavě bylo auto prodáno zda a jak bylo servisováno (pokud byl vůz servisován ve VW buseš mít v ruce při kolika kilometrech tudíž budeš vědět skutečné km a porovnáš kolik je na tachometru atd atd
myslím že i tady na foru jsou klucí kteří tuto historii dokážou ale nevím kdo to je a potřebuješ to VIN

S tím VINkem počítám. kamarád pracuje v Autonově v Brně. Takže mu ho zavolám a uvidíme. V uterek by se na něho chtěl jít podívat, ale současný majitel vypadá seriozně. Ještě dotazy: co koštuje zhruba spojka? A co říkáte na tu cenu? Vypadá taková řekl bych obvklá, ale prý se o ní dá diskutovat
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 14. úno 2011 14:10 #64753

Tak jsem se byl znvu kouknout na Mulťáka a už to vypadá na vážné rozhodnutí. VINko je projeté, poléčení karoserie dodělá majitel. Jen jsem se ještě chtěl zeptat. Na tapecirungu jsou cvočky, předpokládám na nějaké záclony, i sem to tu někde viděl. Nevíte někdo, kde by se to dalo sehnat? Nebo třeba rozměry, abych to nechal ušít?
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 14. úno 2011 16:58 #64760

  • Vejnýsek
  • Avatar uživatele Vejnýsek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Nekonečný projekt vol.2
  • Příspěvky: 1188
  • Karma: 4
  • Obdržená poděkování 11
no máš pravdu jedny sou k mání na aukru ale je to raketa asi 3200. za tu cenu bys nechal ušít na deset aut :) a když koupiš auto tak rozměry si zvládneš zmeřit sam ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 14. úno 2011 20:53 #64801

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
Nechápu jak za ně mužou chtít takový love,sám je mám na autě a žádnej zázrak za trojku to není
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 15. úno 2011 10:03 #64873

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Ale vy máte ty origo záclonky na ty cvočky, neboli druky. Na Aukru se prodávaj neorigo
a vypadaj mnohem líp. Jsou v kolejničkách a ne na druky.
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.167 sekund

Login