Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 15. úno 2011 10:25 #64877

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Řádně tmavé fólie a neni co řešit OK!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 15. úno 2011 13:49 #64889

Jóó ty moje plechy vzadu neprosvítí zhola nic :-" ;)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 15. úno 2011 17:03 #64906

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
:lol: :lol: :lol: OK!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 15. úno 2011 18:48 #64933

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
mám neorigo s kolejničkama
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 15. úno 2011 22:40 #64982

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Hmmmm, ty by mi chutnaly ;)
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 16. úno 2011 16:14 #65060

  • yetti
  • Avatar uživatele yetti
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 744
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 2
koukal jsem v Hornbachu na nějaký věcičky a vyděl jsem tam podobný kolejničky co mám já, za pár korun.Pak stačí jen ušít ty záclonky a vyjde tě to na pár korun.
Volkswagen Caravelle 2,5Tdi, 75kw (pohřebák) Oo===VW===oO

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 03. bře 2011 22:01 #67176

Nazdar chlapi měl bych pár dotazů ohledně T4 jestli mně někdo zkušený může poradit. Zatím jenom předběžně vybírám auto a sbírám informace. Je dobrá volba motor 2.4D? zdá se mně na tak velké auto že má dost malý výkon. Byl jsem se dívat u nás v bazaru na Caravellku 2.4D starý čumák najeto 315 000 km samozřejmě bez nezávislého topení a bez klimy. Chtěli za ni 75 000,- nevím jestli je to moc nebo tak akorát. Dalo byse sehnat nějaká T4 2.5TDi klidně i Transporter pokud možno 8 nebo 9 míst aby měla klimu a nezávislé a být klidně i ze starým čumákem kolem 100 000,- ? Nebo je to utopie?Jo a ješte mně bylo divné že má ve předu tři místa na sezení myslel jsem že to mají jenom transportéry. Dík za odpovědi
sen: VW T4 long
Škoda Favorit 136 L 46 kW + něco navíc :-)
JAWA 350

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 03. bře 2011 22:20 #67181

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25

yetti napsal: koukal jsem v Hornbachu na nějaký věcičky a vyděl jsem tam podobný kolejničky co mám já, za pár korun.Pak stačí jen ušít ty záclonky a vyjde tě to na pár korun.


já koupil kolejničky v IKEA ...až bude chvilka hodím nějakou fotku...stejně konečně musím nafotit auto na představení, ale musím ho prvně umýt...ta zima dává žluté strašně zabrat :-D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 04. bře 2011 00:08 #67196

  • Doubi
  • Avatar uživatele Doubi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 123
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 3

SCOOTER napsal: Nazdar chlapi měl bych pár dotazů ohledně T4 jestli mně někdo zkušený může poradit. Zatím jenom předběžně vybírám auto a sbírám informace. Je dobrá volba motor 2.4D? zdá se mně na tak velké auto že má dost malý výkon. Byl jsem se dívat u nás v bazaru na Caravellku 2.4D starý čumák najeto 315 000 km samozřejmě bez nezávislého topení a bez klimy. Chtěli za ni 75 000,- nevím jestli je to moc nebo tak akorát. Dalo byse sehnat nějaká T4 2.5TDi klidně i Transporter pokud možno 8 nebo 9 míst aby měla klimu a nezávislé a být klidně i ze starým čumákem kolem 100 000,- ? Nebo je to utopie?Jo a ješte mně bylo divné že má ve předu tři místa na sezení myslel jsem že to mají jenom transportéry. Dík za odpovědi



Dneska se dá sehnat díky tomu, že lidem dojdou peníze lecos, ale chce to hledat a čekat každopádně bych šel určitě do něčeho co bude mít minimálně klimatizaci, protože je v létě bez klimatizace jako skleník a ač mě ted asi majitelé 2.4D ukamenují tak pokud to auto nemusíš koupit hned tak si počkej na TDi je to sice složitější, ale zase to alespon rozumně jede, při dobrém zacházení i celkem obstojně žere a pokud by ti výkon přeci jen nestačil tak se to dá nachipovat což u 2.4d opravdu nehrozí.Nechci aby to vyznělo jako výsměch tomu motoru to ne zase to bude vrčet ještě za dvacet let, ale je to lenochod s tasemnicí ..A tři místa v přední řadě byli i v caravellách, ale každopádně Ti doporučuju před koupí zkontrolovat podle vinka jestli se skutečně jedná o caravellu a ne jen přebastleného Transportera .Sháním ted něco pro kamaráda a můžu Ti z vlastní zkušenosti říct, že 3 z 5 aut co jsem viděl měli jiný interier a x dalších věcí než bylo napsáno ve výpisu provedení z VW..Takže opatrně..!!Přeju dobrý kup a neunáhli se..!!:)
T4 Transporter uloženka
T4 Transporter prodáno
T4 Multi-Car prodáno
T4 Transpotrer 1. auto tím to vše začlo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 04. bře 2011 10:26 #67227

Díky za odpověď. Podle interieru to byla taky Caravellka jelikož Transportér má jenom papundekly a tady to bylo oplastováno. Mně by nevadil ani Transportér protože interiér se dá postupně předělat a hlavně Transportér bude určitě levnější než Multivan nebo Caravellka. Ten motor bych taky radši 2.5TDi i klidně 111 kW ale to zase nevím jestli dávali do Transportérů a jestli měly Transportéry Klimošku a nezávislé topení. Chci právě aby tam bylo více míst jelikož čekáme třetí holčičku a mame i pejska. Možná časem přijdou další děti tak ať mám dost místa můj Favorit bude teď ještě stačit ale už tam budem dost nacpaní.
sen: VW T4 long
Škoda Favorit 136 L 46 kW + něco navíc :-)
JAWA 350

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 10. říj 2011 15:33 #80630

  • Risa
  • Avatar uživatele Risa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 113
  • Obdržená poděkování 0
Zdravim ve spolek,
chtel bych se zeptat, jestli uz nekdo resil prestavbu z kratkyho cumaku na dlouhej cumak??
Co vse je potreba vymenit???
Diky za rady.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

2,4 d nebo 2,5 i 04. pro 2011 08:38 #84366

  • duli
  • Avatar uživatele duli
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 11
  • Obdržená poděkování 0
Zatím jen tak předběžně koukám po T4.
Nejlépe bych chtěl caravellu, syncro, 8 míst a dvoje šoupačky, ale s čím se nedokážu rozhodnout je motor.
Rozhodně se mi nechce TDi, líbil by se mi VR6, ale to už je o něčem jiném, takže mi zbývají uvedené dva motory (když nebudu počítat 1,9 nafta a 2,0 benzín, to se mi zdá málo i v osobáku, natož t4).
Naftu mám levnější, ale už jsem dvakrát řešil u aut čerpadlo (pokaždé repas za 25 tisíc), plus pořád řešit filtry, žhavičky, vstřiky a podobně.
Benzín by šel samozřejmě do LPG (s tím nemám zkušenosti), což mne se spotřebou +- výjde stejně jako nafta, ale hlavně benzín je benzín, po sedmi letech a průběžně sedmi autech mne už nafta přestala bavit.
Když jsem se po nich začal dívat, chtěl jsem poze 2,4d, což by vítězil tento transporter:
http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ni/9334378
,ale půjčil jsem si od souseda vito v plynu, táhl jsem za tím valník s naloženým voyagerem a od té doby se přikláním k tomu LPG.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 04. pro 2011 08:44 #84367

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Pokud Ti staci,ze budes mit cestovni rychlost kolem stovky bez valniku tak bez do 2.4 D nesmrtelny motor ale za me nic moc.V benzinu asi jen VR 6.Za me jedine 2.5 TDi a minimalne 75 kw.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 04. pro 2011 13:37 #84380

Ja mám 2.4 D sladký looong (ale len kvôli výhodnej kúpe) a spokojný nadmieru..aj so spotrebou..akurát pri predbiehaní cítiš absenciu výkonu :-k a každý Ti ukáže :-AD(A ... Inak som pokukával aj ja po 2.5 TDI, dokonca som ju (caravelle) mal aj niekoľko krát požičanú a možem povedať že na tak veľkú a ťažkú D:_)1 krabičku sa dá celkom svižne jazdiť..takťe radšej 2.5 TDi 75 kW..
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 04. pro 2011 16:43 #84381

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Když už benzín, tak VeRunku či silnější V6stku v plynu, ale TDI je TDI \:D/
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.200 sekund

Login