Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. bře 2013 15:05 #117085

• zwei
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Týdně jezdím s malými dětmi Praha-DE +od jara do podzimu pořád nějaké drobnější cestování, výlety, někdy i větší vzdálenost a přespání v autě se hodí.

Na mém Land Cruiseru 100 mám dvě baterie, takže i 4x denně déle puštěné Webasto nevadí a auto je stále vytopené.

Někde jsem četl, že některé T4 mají k vůli Webastu dvě baterie. Jsou to verze s ovládáním klimatizace na levém sloupku za řidičem? Nebo jak je jednoduše poznám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. bře 2013 16:46 #117090

druhá baterie je pod sedadlem řidiče a když už se rozhodneš pro multivan,tak aby měl taky teplovzdušný topení za ty peníze D:_)18

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. bře 2013 19:38 #117100

• zwei
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
111kw r.v. 2000 - orig. Webasto T4 s hodinkami a Climatronic je jen teplovzdušné, nebo řádné teplovodní a zahřívá i motor?

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. bře 2013 22:07 #117124

teplovodni topeni je vpredu u motoru a ma vyveden vyfuk pred levym prednim kolem,podle toho taky poznas ze tam je,no a to teplovodni se deli na prihrev a predehrev...predehrev se daval do novejsich verzi a jde nastavit hodinkama a prihrev se pousti automaticky cidlem(vse se da samozrejme predelavat a upravovat a z prihrevu jde udelat predehrev a ovladani na tlacitko nebo treba dalkou,ale to uz je popsano v jednotlivych tematech)

teplovzdusny topeni je pod autem a vyfuk ma vyveden pred zadnim levym kolem a v palubce mas hodinky s takovym regulacnim koleckem

ja kdybych kupoval auto tak bych tam chtel mit obe topeni a hlavne funkcni,protoze s tim muze byt dost srani,nebo jinak cena dolu...

...je dobry si to proverit,nedavno jsem shanel kamaradovi multivan a dost lidi ani nevedelo co v aute maj a bylo jim to jedno

kdyztak sem hod nejaky odkaz na auto co vyberes a vzdycky ti nekdo poradi...

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 21. kvě 2013 21:32 #121507

Zdravím vás příznivci značky volkswagen. Rád bych se přidal do vašich řad ale vůbec netuším jakou motorizaci si mám vybrat. Mněl bych to na takový normální ježdění, dovolenou a občasné tahání vleku s autem. Jezdím automobilové závody. Potřeboval bych poradit nad nějakou zlatou střední cestou. Děkuji moc za každou radu

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 21. kvě 2013 21:47 #121511

• PiPa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Podle toho za kolik penízků... Ale asi všichni ti řeknou T4 2.5 nebo T5 1.9 nebo ne?

Odesláno z PiPa foun pomocí Tapatalk 2

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 22. kvě 2013 07:58 #121519

PiPa napsal: Podle toho za kolik penízků... Ale asi všichni ti řeknou T4 2.5 nebo T5 1.9 nebo ne?

No nejraději bych chtěl T4 na T5 jsem moc chváli neslyšel ale to je asi názor každýho. Opravdu nevím jakou motorizaci myslel jsem 2.4d nebo tu 2.5tdi ale nevím jestli 65kw nebo 75kw.
Nepoužívej "citaci" při reakci na poslední příspěvek ve vlákně! Použíj "odpovědět". ;-) maršoun

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 22. kvě 2013 08:29 #121521

• PiPa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
V tom případě 110kw. Zkus si to tady pročíst protože určitě nejsi první kterej se na to tady pta. . Ja jsem taky hledal a hledal az jsem našel.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 25. kvě 2013 01:34 #121764

Chlapi, jakou dynamiku lze ocekavat od T4 2,5i 85kW (v automatu)? Zrychleni a max. rychlost? Ctu vzdy jen neco o pomalem tanku, tak bych mel rad tu predstavu v cislech :)

Je u tohoto motoru neco extra, na co se pred koupi zamerit?

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 25. kvě 2013 12:34 #121786

• yanchi
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 2
zrychlenie je tu: http://www.youtube.com/watch?v=Ppj-TzpJYdg
a vmax je tu: http://www.youtube.com/watch?v=vQ8yrnVxQ1I
Je to starsia verzia, nie 85 ale 81kw. Podla mna mu to ide az podozrivo svizne D:_)18
Inac je to jednoduchy motor, nic specialne - poctivy pracant co aj celkom fajn ide.
T4 2.5i

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 29. kvě 2013 15:18 #122109

• kusna
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3

brendy napsal:

PiPa napsal: Podle toho za kolik penízků... Ale asi všichni ti řeknou T4 2.5 nebo T5 1.9 nebo ne?

No nejraději bych chtěl T4 na T5 jsem moc chváli neslyšel ale to je asi názor každýho. Opravdu nevím jakou motorizaci myslel jsem 2.4d nebo tu 2.5tdi ale nevím jestli 65kw nebo 75kw.
Nepoužívej "citaci" při reakci na poslední příspěvek ve vlákně! Použíj "odpovědět". ;-) maršoun

2,4 D je super dělník,ale vcelku žere a nejede...2,5 tdi 65 Kw dobré-ale slabé...nejlepší volba 2,5 tdi 75 Kw nebo 2,5 tdi 111 Kw d:_(

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 29. kvě 2013 16:17 #122115

• Polack
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0

fahrman napsal: Chlapi, jakou dynamiku lze ocekavat od T4 2,5i 85kW (v automatu)? Zrychleni a max. rychlost? Ctu vzdy jen neco o pomalem tanku, tak bych mel rad tu predstavu v cislech :)

Je u tohoto motoru neco extra, na co se pred koupi zamerit?

Já mám už asi 2 týdny 2,5i (81kw) +LPG +automat. Zrychlení odpovídá tomu na videu, top speed jsem nezkoušel, ale při 140 km/h se dá normálně bavit se spolucestujícími.
V 8 lidech + zavazadla to bez kickdownu projede všechny kopečky z brna do ol. rychlostí nad 100 km/h. (možná by to jelo rychlejc, ale nešlapal sem na to, aby zbytečně nepodřadil. V 80 km/h tam normálně hází i dvojku.) Teď je na léčení na sevrní moravě, takže projizdku ti nabidnout nemůžu.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 03. čen 2013 20:17 #122511

• wasekd
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Zdravím, mám T4 skříň 1.9D neni to závodník ale je spolehlivej a moc nežere. Koupil jsem v březnu karavan do 750kg, jezdím každý víkend a musím jezdit o něco dřív protože dostat se na 80km/h neni uplně jednoduchý a do kopců se táhnu dvojkou trojkou. Už sem myslel že sem si zvyknul ale jel sem tento víkend po dálnici a byl takovej vítr že sem jel na 4ku abych to udržel na 80 a sežral víc než když se courám po okreskách protože tam jedu sice pomalu ale nemám plyn na podlaze. Tak sem se rozhodl vyměnit auto za silnější. Jen nevím co pořídit aby to bylo spolehlivé a s rozumnou spotřebou. Chtěl bych 1.9TD ale poznal bych rozdíl? Líbí se mi že na mojem 1.9D se nemá co posrat, žádná elektronika a k motoru jen jeden drát co vypne naftu.
Díky za rady

zapoměl sem dodat že chci zase T4 jen nevím jestli 1.9TD, 2.5TDi, 2.4D nebo benzín s LPG
T4 1.9D 44kw
T4 2.4D 57kw

Naposledy změněno: od wasekd.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 04. čen 2013 17:45 #122579

• technix
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 4
Ahoj, já mám T4 1,9TD, karavan jsem zatím táhl jednou a vydržet se to dá :mrgreen: . Jestli chceš tahat něco těžšího častěji, tak je 1,9TD málo. d:_( D:_)1
VW TRANSPORTER T4 1,9TDi r.v.98 poloplech
VW TRANSPORTER T4 1,9TD r.v.01 celoplech
VW TRANSPORTER T4 2.4D r.v.91 valník
VW PASSAT B3 2.0 r.v. 91

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 05. čen 2013 11:40 #122615

• Finida
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Já myslím, že nejlepší by bylo se domluvit s někým v okolí, aby jsi se svezl s 2.5 TDI i s karavanem a myslím že bude rozhodnuto :D :D , A na TDI se toho taky až tak neposere, když je dobrá prevence, ale máš pravdu že elektroniky je tam trochu více, ale proti novým kárám tam není skoro nic ;)
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Vygenerováno za 0.222 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/