Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 05. čen 2013 17:50 #122630

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Když přelezeš na 1.9TD, tak si nepomůžeš. O 2.4D se řiká, že je blbuvzdorný, ale 2.5tdi je na tom stejně s údržbou jen už dokáže zabrat. Takže, když už chceš měnit, tak prubni alespoň 2.5tdi 75kW!
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 08. čen 2013 21:49 #122793

  • wasekd
  • Avatar uživatele wasekd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 0
Za kolik se tou 2.5 dá jezdit? nikam nepospíchám a mám lehkou nohu tou svou 1.9 dokážu jet za 7.5 bez problemu
T4 1.9D 44kw
T4 2.4D 57kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 08. čen 2013 21:57 #122795

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
To samý jezdím s multivanem, který je o trochu těžší a zrovna úplně na spotřebu nejezdím. Ale je pravda, že po městě mi 1.9 TD plechovka žere o hodně míň, ale zase je úplně prázdná!!
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Finida.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 08. čen 2013 21:58 #122796

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
S lehkou nohou a s provozem "mimo dálnici" do 7. S čiplou 111kW to dávam v poho za 6,5.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 08. čen 2013 22:00 #122797

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
objem nicim nenahradis s 1.9 na kratky skrini sem lital tak za 7 a to sem ji stal na krku jak magor se 111 dlouhodobe 7.7 a nelehtam

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 08. čen 2013 23:14 #122806

Ja mam prvnich 3000km za sebou ve 111 kW a to za 7.4 takze na to, ze to ma pres dve tuny maximalni spokojenost :-)
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 09. čen 2013 18:19 #122818

  • wasekd
  • Avatar uživatele wasekd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 0
To sem teda nečekal, na natu sem našel pouze 65 a 75kw těch 111kw je také seriovka? Když bych se teda vešel do těch 8litrů tak bych to bral, a co turba? nesere se to?
T4 1.9D 44kw
T4 2.4D 57kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 09. čen 2013 18:31 #122820

Ano, jedna se o kody motoru AHY a pak novejsi AXG.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 11. čen 2013 20:59 #122930

  • wasekd
  • Avatar uživatele wasekd
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 59
  • Obdržená poděkování 0
ještě poslední otázka, jezdím max 15 tisíc kilometrů za rok. cca 2x do měsíce pojedu karavanem, Občas s tím potřebuju jet do práce kam to mám 2km a jinak stim občas jedu nakoupit do města které je ode mě 20km Bude pro mě ta 2.5tdi vhodná? Teď to všechno objíždím tou 1.9D a pohoda spotřeba, jen sem pomalejší...
T4 1.9D 44kw
T4 2.4D 57kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 18. čen 2013 12:08 #123266

Čau dneska sem se registroval, už delší dobu to tu sleduju a čtu.. Chtěl bych se zeptat na Váš názor koupil sem si Transportera T4 , koupenýho u jednoho chlápka, kterej ho dovez z Rakouska.. R.V. 2000, 2.5TDI 75 KW, najeto 202 000 Km mam i Servisku. Chtěl bych se zeptat jestli je to možný aby to mělo 200 tisíc.. zda se mi to málo co myslíte? dal sem za něj 110K. Jinak auto ve slušnym stavu, ve vnitř krasně čistý, moc škrabancu neni. Jediny co tam bylo špatný je že levý předni kolot neustala brzdilo.. (bylo zrezlý) pak výfuk už převařenej ale muj znamej mi řek že to ješte vydrží cca rok dva tak sme ho tma nechaly... Jinak vše dobrý.. Jak říkam jenom mě zajíma ten stav těch kilometru.. Jě dovoz z Německa a z Rakouska jedno a to samý?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 18. čen 2013 13:14 #123272

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Je to možný a zarezlý brzdič tomu i nasvěčuje. :-)
Třeba zrovna včera jsem narazil na krásného černého Golfa III. VR6-2.9i syncro s 87tis km. Ale za takřka 8tis €.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 18. čen 2013 18:27 #123287

tak díky :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. čen 2013 19:18 #123771

Zdravim,

mam jednu jednoduchu otazku... Chcem kupit t4 multivan. Mam v oku jeden 1.9td, ma 250000km, osetrenu karoseriu, pekne vybaveny a hlavne to auto poznam (je kamaratove a par krat mi ho pozical na dovolenku). Len zan pyta dost penazi. Za tie iste peniaze mozem mat 2,4d, akurat ze to bude macka vo vreci, autam sa moc nerozumiem, takze by som si zaplatil mechanika nech mi to kukne. Zavodit sa nechystam a mam oskusane, ze konkretne ta jednadevina mi vykonovo staci, akurat neviem ci vydrzi kilometre - a ja chcem robit vela kilometrov. Takze... je lepsie kupit 2,4D alebo 1,9TD s tym ze jednadevinu poznam a dvastvorku by som kupoval od cudzej osoby? Su tie 2.4d motory spolahlive? ovela spolahlivejsie ako 1.9td? na co si pri nich davat pozor?

dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. čen 2013 19:25 #123773

  • digi
  • Avatar uživatele digi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj pánové porozhlížím se po nějaké Caravellce. Bude to moje první vlastní vozidlo tohohle typu. Auťák chci využívat párkrát ročně na nějakou dlouhou cestu v hodně lidech, jinak většinou běžný ježdění po městě a okolí. Vidím se v motoru 2.5 TDI. Narazil jsem teď na tohle http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list má jen 65kW, ale podle foto se mi auťák líbí. Co myslíte, stálo by za to zajet ho prohlídnout, nebo vypadá na první pohled zkušeného T4kaře nějak podezřele? :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 26. čen 2013 19:58 #123779

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
k auto se vyjadřovat nebudu, to nechám zkušenějším, ve mně nebudí důvěru ten bazar. Nedávno tam měl kamoš hodně špatnou zkušennost

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.142 sekund

Login