Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. čen 2013 12:07 #123843

  • miteka
  • Avatar uživatele miteka
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 23
  • Obdržená poděkování 0

digi napsal: Ahoj pánové porozhlížím se po nějaké Caravellce. Bude to moje první vlastní vozidlo tohohle typu. Auťák chci využívat párkrát ročně na nějakou dlouhou cestu v hodně lidech, jinak většinou běžný ježdění po městě a okolí. Vidím se v motoru 2.5 TDI. Narazil jsem teď na tohle http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list má jen 65kW, ale podle foto se mi auťák líbí. Co myslíte, stálo by za to zajet ho prohlídnout, nebo vypadá na první pohled zkušeného T4kaře nějak podezřele? :)

a co to červený Ičko? Nemělo by být modrý? Skoro si myslím, že by ses přijel podívat na úplně jiný auto... :-k ale nechci nikoho shazovat, třeba si jen popletli obrázky... :?: :?:
T4 99 caravelle 2,5TDI, 75kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 15. čec 2013 11:13 #124415

Zdar,
reauguji na výčet nutných oprav po koupi od Ales-X, viz. níže. Nevíte někdo na kolik by to tak vyšlo a kdo by to v Brně a okolí udělal za slušnej peníz? Abych věděl kolik mám přičíst k ceně?
Zvažuji koupi T4, r.v. kolem 2000, motor 2,4D, long. 6 míst. Ideálně bílá ;) cca 100 000Kč. Jen ještě nevím jestli Transporter nebo Caravelle? Auto budu používat k práci, na převoz nářadí na montáže, občas odvézt nějakou tu postel, nebo skříň (jsem stolař) ale zároveň jeko rodinný vůz (tři děti a pes).


" ..ale počítej určitě s kompletní výměnou rozvodů i s vodním čerpadlem, hlavním rozvodovým kolem, gufera na klice a vačce, těsnění pod krytem hlavy, řemínek k čerpadlu, řemeny k alternátoru i servo čerpadlu a trochu seřídit vstřikovací čerpadlo, také se hodí vyměnit přepady od vstřiků. Doporučuji vyměnit i všechny filtry (olej, nafta, vzduch) a olej a s olejem udělat výplach motoru."

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 17. čec 2013 00:16 #124468

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Tak za 100 tis Kč bych 2,4 d určitě nepořizoval...trochu si připlat a pořídíš 2,5 tdi(a věř mi,že rozdíl v provozních i jízdních vlastnostech je fakt velký) :-"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 17. čec 2013 02:00 #124470

2,4D jsem chtěl pořídit z toho důvodu že na transportéru kterýho mám teď je spousta dílů vyměněnejch (servo, starter, poloosy, alternator.. atd) takže by se mohli hodit ještě na tom novým.. :wrench: za kolik by tedy mělo cenu pořizovat 2,4D??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 25. čec 2013 17:49 #124735

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
projdi si inzerci jak u nás v čr,tak i u sousedů a podle toho vybírej,ale 100 tis kč za 2,4 D je v dnešní době hodně

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. srp 2013 19:23 #125936

Zdravím vás, chtěl bych pořídit Multivan, max. do 100000,-Kč. Jsme pětičlená rodina, na obyčejné ježdění nám stačí oktávka. Multi by sloužil zejména o letních prázdninách a to na cesty po Československých kempech + sem tam něco přes rok, max. roční nájezd do 5000km. Jinak bude stát v garáži. Jaký byste mi doporučili motor?
Mám hledat v německu nebo to za tyhle prachy nemá smysl a najdu něco u nás?
Neznáte náhodou někdo osobně některý z těchto dvou?
http://www.sauto.cz/osobni/detail/volkswagen/multivan/13681076?goFrom=list
http://www.sauto.cz/uzitkova/detail/volkswagen/multivan/13684192?goFrom=list
Ten druhý je z AAA, koupili byste tam auto?
Díky za názory!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. srp 2013 20:08 #125938

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. srp 2013 20:24 #125939

  • barakus
  • Avatar uživatele barakus
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1208
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 22
zkus si zjistit win a posli to panu transporterakovi a on ti k tomu snad rekne vic

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. srp 2013 21:03 #125941

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
to mu řeknou i v servise/autosalonu (VW group)a Transportérákovi SZ těžko napíše :-"
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 27. srp 2013 21:12 #125942

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24

kusna napsal: a co tohle?
http://auto.bazos.cz/inzerat/26361721/p ... I-75kw.php

Proc to auto ma predni naraznik ze starsi verze?Proc ma CARAVELLE pocet mist k sezeni 2-5???
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 28. srp 2013 20:36 #125974

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Pravda-to asi nebude košér....holt víc očí víc vidí :drunken:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 06. zář 2013 08:35 #126306

Teď jsem objevil tohleto:
http://auto.bazos.cz/inzerat/27109696/Prodam-VW-Transporter-t4-24D.php
Majitel tvrdí, že už to tak dovezl z Německa a do techničáku mu u nás napsali transporter.
Mě to přijde jako přinejmenším přestavěná Caravella, podle těch pásů vedle stolku.
Může s tím být nějaký problém?? VIN znám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 23. zář 2013 21:49 #127045

Muzu mít nesmely dotaz, jak se parkuje s longem? Zatim jezdím starým Volvem 945, ktery je furt o nějaký ten cm delší než "krátká" Caravelle, ale co ten long? Je to uz hodně spatny se nekam nacpat? Jsem teda z Prahy, ale po městě jezdím co mozna nejméně...
Predem diky za nazor(y)!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 24. zář 2013 13:26 #127069

S Longem jezdí i moje žena a bez problémů. Počítej ale s tím, že budeš hodně přečnívat na délku na bežném parkovišti. Šířka je super, a navíc v nákupáku lezu ven bočníma dveřma, tak mě nenasere, že je to úzký :D
VW T5 2.5 TDi 96kW Long
VW T4 Karamela 2.5 TDi 75kW Long
Škoda Filc 1.3 MáloPlynu
VW Passat 1.9 TDi B3 Kombi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - VÝBĚR MODELU Transporter,Caravelle,Multivan... a MOTORU 25. zář 2013 07:29 #127137

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 691
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
mám už pár let kraťase a párkrát jsem měl možnost jet s longem...po pravdě-ve městě občas zadním kolem obrubník a při couvání také nezvyk,mimo centrum pohoda....ale zvyknout se na to dá :-"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.187 sekund

Login