Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPOTŘEBA

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 14:20 #2717

• Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Ahoj,včera jsem se zaregistroval.Tak si tady pročítám Vaše názory a tak mě napadá,jak jste na tom s TDI motory.Sám jsem si koupil VW T4 Caravelle,r.v.1998 2.5 TDI 111kw,jede to celkem hezky ale zdá se mi že to nějak dost chlastá.Jezdím kolem 8,5 l.jezdím s lehkou nohou ca 90- 100km/h (víc to ani moc nejde,odpor vzduchu je dost znát)a stále mimo město tak bych řekl,že by to mohlo papat o neco míň.Jinak,kdyby byl někdo z Plzně a okolí a má tento motor tak bych byl moc rád kdyby jsem se mohl sejít.Koupil jsem toto auto a nikdy jsem nejel s tímto motorem.Nebyl čas.Tak díky za vše co písnete.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 15:33 #2720

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Na to tady je odborník KarlosVW který jezdí za 6l, že důchodec jeden :-)

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 16:07 #2721

• dins.
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 45
no vem to tak že máš dvoutunový nakladak se 150 konovym motorem. Myslím že 8,3 je hodně dobrá spotreba.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella
Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 16:13 #2724

takhle pomalu tady ale nejezdí ani Karlos....to máš na střeše ještě reklamní poutač???
Tohle auto musí jezdit mnohem lépe, ale ta spotřeba mi přijde OK. Zkus vypnout klimačku a vše se zlepší. Ale ta spotřeba se už moc nepohne, spočítej si váhu a obsah motoru, jestli chceš jezdit za 5l, měl jsi koupit octavii. Já tedy jezdím s 75kW a okresky tou rychlostí co píšeš (80-110) jezdím za 8,5-9 a s karavanem :) :)
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 16:18 #2726

třeba já občas jezdim i za míň jak 5l, rsp. za 4,9l při 90km/h v plynulym provozu, jinak 7,2l..no dobrá, přiznávám, je to 2,4D :lol:
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 16:27 #2728

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Když chci jet třeba 130 tak si musim vzít klapky na uši.Jinak jsem se svojí rychlostí spokojen.110 mi vyhovuje ale když vůbec nikam nemakam a je fakt hezky,tak mi dávaj nafrak i kamiony.

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 16:30 #2729

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28
Tak..pokud máš climatronic a na displeji se znázornuje ECON a máš v pořádku váhu vzduchu tak třeba já dosahuji takovýchto hodnot:
okresky s lehkou nohou a rychlostí do 90km/h......6,4l / 100km
dálnice s rychlostí do 120km /h......6,9-7,7l / 100km
dálnice....................160km/h........8,7-9,3l / 100km
dálnice.....................190km/h.......9,9 - 12,5l/100km
město (13km do práce a zpět) průměr 8,1l / 100km

to vše T4 , 150PS (111kW) , 230tkm najeto

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 16:38 #2730

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Tak to je fakt hezký.No možný je že možná váha neni OK.za 3 mi turbo píská jako píšťala a já mám pořad plný plyn.No necham to napíchnout.Nemám pal. Pc,a to mi teda docela štve.No třeba to pujde dodělat.

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 16:50 #2733

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28

Speedy 111 napsal: Když chci jet třeba 130 tak si musim vzít klapky na uši.Jinak jsem se svojí rychlostí spokojen.110 mi vyhovuje ale když vůbec nikam nemakam a je fakt hezky,tak mi dávaj nafrak i kamiony.

při rychlosti 130km/h je to auto snad nejtišší....motor není slyšet snad vůbec,jen vítr a kola na silnici
hele..a je to origo 111kW verze? Není to předělávané ? Jako že by tam někdo vyměnil motor...

VW T1/09.1962/22kW

info@ahcl.cz

T4 - SPOTŘEBA 16. říj 2008 20:45 #2751

• Snakee
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já jezdím za 7l/100km. Ať to honím jak to honím. Nemám tam computer, takže podrobnosti neposkytnu. Má to 102koní a maximálka 180km/h (ale to už byla hodně křeč)
2,5 tdi 7 mí­st, 102 sříbrní koně­ a 1 bejk

T4 - SPOTŘEBA 19. říj 2008 21:04 #2845

• Hans
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Potvrzuju Karlosovy spotřeby s tim samym motorem, jen mám 30tis. míň najeto. Zjistil sem, že docela skok ve spotřebě je mezi 120kmh a 130kmh (nastavim tempomat a jedu). Taky když dám zimáky 205 tak myslim že je to o 0,5l míň než s letníma 225. Jinak Víc než 180 na tachometr sem nedal a spotřebu sem fakt neřešil.
Hans
VW T4 Multivan 2,5TDI ;111kW ; rok 2000

T4 - SPOTŘEBA 19. říj 2008 21:37 #2849

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 28
tak dnes po cestě z víkendu v Krkonoších se mi na počítači po dojezdu domu ukálo 5,6l/100km.Je teda ale fakt,že maximum po cestě bylo 80km/h...cesta přes prdelákovice atd.

VW T1/09.1962/22kW

info@ahcl.cz

T4 - SPOTŘEBA 20. říj 2008 11:43 #2864

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
No já když vezmu spotřebu z Krkonoš tak to je taky něco k 5l ale na50km. :mrgreen: aspoň po HK určitě.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - SPOTŘEBA 20. říj 2008 11:58 #2866

• čuchy
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 0
no já včera Escobara HK - KROMĚŘÍŽ" u Micráka" s jednou zastávkou na pumpě cca 170 km ,2h 04min. :lol: průměr 9,6 l :cry:
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team

T4 - SPOTŘEBA 20. říj 2008 21:58 #2876

Ahoj, já mám TDi 75kW syncro, prázdný má 2300kg, když jedu po dálnici do 110km/h, vejdu se do 8l/100km, při 130km/h je to tak 9l/100km, při 160km/h už 12l/100km a když jedu s přívěsem kolem 2 tun, je to vše tak o litr víc, klimatronik mi dělá tak půl litru na 100 navíc. Marek :P
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Vygenerováno za 0.227 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/