Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPOTŘEBA

T4 - SPOTŘEBA 25. úno 2010 11:03 #37458

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Jestli to není tím že se má uchovávat v teple...je to přece proti zamrzání nafty...tak by to bylo logické...dáš ho tam teplý...a nafta nezamrzne OK!
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 25. úno 2010 12:44 #37459

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2138
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
#-o Tak žádného nápisu na obalu jako: "Podávejte vařící a urychleně vyjeďte nádrž" nebo něčeho podobného jsem si nevšim :?
Možná tam něco podobného píšou malýma písmenkama tak jako už bývá zvykem skoro u všeho :mrgreen:
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 25. úno 2010 13:19 #37460

  • čuchy
  • Avatar uživatele čuchy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
Zrovna fčera sem s vidinou uspořených korunek byl nabrat naftu do kabiny na jedné levné pumpě kde beru pořád. Přibyl jim tam jeden stojan s nápisem BIONAFTA, tak si říkám proč ne, když na to můžou jezdit auta tak proč by si s tím hořák v kabině neporadil že? nabral jsem s úsměvem 100 litrů za 20,90 korun a upaloval do práce. ...............A dnes od rána KURVA čistím mašinu bo to na ten SAJRAJT nejede :evil: :evil: :evil: tak jak to může někdo nalít do auta :?: #-o
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 25. úno 2010 19:22 #37466

jarek napsal: Ten VIF bude opravdu zázračný OK! :lol: V těch mrazech jsem do pár aut na přání majitelů lil jak VIF tak Castrol TDA.Při -18°C se z VIFu stala hmota kterou z té plechovky nebylo možné dostat ven :? a ten sajrajt od Castrolu byl sále tekutý OK!
Tož mi není jasné jak ten VIF může v zimě fungovat. :-k Leda že by přečkal v nádrži do jara :mrgreen:

nevím jaké máš zkušenosti a informace ale pravda je že v mrazu je VIF poněkud hustší ale někde jsem četl (zkusím dohledat) že to tak má být a že po naředění s naftou funguje velmi dobře ve vysokých mrazech takže bych nad tím hůl nelámal.
Jinak co vím a znám tak kdo VIF používá a samo k tomu dobrá baterka tak se startem ve velkých mrazech problém neměl a d:_( takovou zkušenost mám i já osobně . Vím že dle tebe 100ah baterka je zbytečnost (četl jsem to v jiném vlákně) já ji tam mám VIF dávám -17 na první natočení šlapal
a jěště příklad Před vánocemi si koupil RAV4 byly mrazy nechal ji stát venku přes noc a bylo vymleto nafta ve filtru přituhla osobně to přisuzuji tomu že filtr je dost zůžený a má malý průměr nechal v garáži dal jsem zimní VIF nalil dotankoval dle návodu a bylo po problému. Jěště musím dodat že ted o víkendu jsem mu filtr měnil a ten starý byl čistý. Takže v tomhle nikdo patent na rozum asi těžko bude mít spíš bych dal na zkušenost
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 25. úno 2010 19:25 #37467

čuchy napsal: Zrovna fčera sem s vidinou uspořených korunek byl nabrat naftu do kabiny na jedné levné pumpě kde beru pořád. Přibyl jim tam jeden stojan s nápisem BIONAFTA, tak si říkám proč ne, když na to můžou jezdit auta tak proč by si s tím hořák v kabině neporadil že? nabral jsem s úsměvem 100 litrů za 20,90 korun a upaloval do práce. ...............A dnes od rána KURVA čistím mašinu bo to na ten SAJRAJT nejede :evil: :evil: :evil: tak jak to může někdo nalít do auta :?: #-o

to je blbá zkušenost ale řeknu ti že mě zaráží ta cena bo kde jsem se poslední dobou pohyboval tak bionaftu měli nad 26kč.....což mi příde uplná zbytečnost ji vůbec na benzině mít třeba Ždírec nad Doubr ji maji za 27,90 :roll:
VW Multivan 2.5 TDI 75Kw
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW1999
Toyota Yaris Verso 1.3 VVTi 63KW 2000
Toyota Yaris 1.0 VVTi 50KW 2001 stříbrný

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 25. úno 2010 19:59 #37469

  • jarek
  • Avatar uživatele jarek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2138
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 7
Je fakt že jsem v té kose nedělal hokusy pokusy.Což je možná škoda.
S tou baterkou-Sám jsem měl v Caravelle 100ku baterku.Ale v autě byla jen jedna,nějaký zesák ... a auto jezdilo často a dlouhé tratě.Netvrdím že vždy je ta 100ka zbytečná.Jen si myslím že né vždy to musí být ta nej volba zvláště když jsou v autě dvě baterky :-k
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 25. úno 2010 20:36 #37473

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0

multiblack napsal:

čuchy napsal: Zrovna fčera sem s vidinou uspořených korunek byl nabrat naftu do kabiny na jedné levné pumpě kde beru pořád. Přibyl jim tam jeden stojan s nápisem BIONAFTA, tak si říkám proč ne, když na to můžou jezdit auta tak proč by si s tím hořák v kabině neporadil že? nabral jsem s úsměvem 100 litrů za 20,90 korun a upaloval do práce. ...............

to je blbá zkušenost ale řeknu ti že mě zaráží ta cena bo kde jsem se poslední dobou pohyboval tak bionaftu měli nad 26kč.....což mi příde uplná zbytečnost ji vůbec na benzině mít třeba Ždírec nad Doubr ji maji za 27,90 :roll:

Ta cena je opravdu zarážející...jestli to nebyla vyjetá bionafta :-k u Tank Ono se pohybuje okolo 24,50kč.
čuchy před pár lety jsem něco párkrát vezl člověku co měl sušárnu na dřevo a ten si nechal hořák předělat z nafty na extralehký topný olej , což podle něj byla stejně jen obarvená nafta(protože to dával do wapky a jezdila na to i Desta) a finančák mu vracel spotřební dan-říkal že o to vrácení musem nějak žádat a prokazovat to, ale prý se mu to vyplatilo-jestli se nepletu tak spotřební dan na litru je něco okolo 1OKč, tak po tom zkus zapátrat.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 26. úno 2010 13:38 #37496

  • čuchy
  • Avatar uživatele čuchy
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 304
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 0
jj to jsem zjišťoval a dokonce jsem ji i měl 1000 litrů kabina na to jede normálně a nic se nemusí předělávat, nicméně se u nás LTO nikde neprodává , nejblíž v Brně. Musel bych koupit cejchovanou nádrž co by nebyl až takový problém , ale když jsme to počítali tak jen za dopravu z Brna si účtují 4000 korun a to bych musel vzít nejmíň 5000 litrů aby se to nějak rentovalo a takovou nádrž nemám kam dát :( a hlavně musíš údajně prokazovat kolik si toho protopil aby ti to sedělo s účetnictvím.................. a to by asi byl problém :D Ps: ten SAJRAJT co jsem nabral se jmenuje EKOLOGICKÁ NAFTA a opravdu stojí 20,90 a stojí opravdu za :-AD(A
T2a 1968 ,T5 Multivan highline 128 kw 4-motion-SEIKEL+TDIchip 206ps,489nm-s paní na střeše
A-Team

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 06. bře 2010 17:52 #38171

ahoj jen jsem se chtěl zeptat kolik vám tak žere 2.4d na dálnici při 120km a víc Dikas

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 07. bře 2010 00:11 #38185

  • Rudi
  • Avatar uživatele Rudi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
mě by zajímala podobná rychlost- 130-140 a verze 2,5 TDI 75kW a 111kW :?:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 07. bře 2010 10:28 #38205

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
2,4ka tak 12-13litru
2,5tdi tak neco oklolo 8 litru
Kdyz si to tu proctes od zacatku tak tu je to rozepsane..
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 07. bře 2010 14:12 #38230

Moje 2,4D při 120 bere cca 9l, naložená kolem 13l
Caravelle T4 2,4D "Lentilka"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 07. bře 2010 15:27 #38233

Jezdím každý den kombinace dálnice a okrsek plus popjížďky po praze cca 100- 150 km a nejezdím zrovna volnou .Pokud se udržím nejet po dálnici víc jak 130 tak se vejdu cca do 8 - 8,2l i s ostřejší jízdou po okreskách , ale pokud to trochu přišlápnu tj.140 a víc tak si vezme 9 - 10l jako fík.
T4 Caravelle 2,5 TDI 111kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 07. bře 2010 19:26 #38278

No ja dnes s vozikem s plachtou po okrskach nabral plnou,najel 98km a u te same pumpy pak opětovně natankoval (pistol dal stejně hluboko)6.5 l. :-" vw2.5 Tdi 65kw AJT.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 08. bře 2010 21:19 #38436

  • Jaryn
  • Avatar uživatele Jaryn
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 0
Mně moje 2.4D 120 nejede.. :snoty:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.217 sekund

Login