Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - SPOTŘEBA

T4 - SPOTŘEBA 11. čen 2013 20:51 #122925

Kusna- ta druhá možnost je pro mě jasná volba a to bez rozmějšlení...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 11. čen 2013 20:53 #122927

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Ale u nás není zakázané ji lít do vozidla-naše legislativa toto nezná,protože u nás tuto naftu nekoupíš :drunken:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od kusna.

T4 - SPOTŘEBA 11. čen 2013 20:54 #122928

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Transportérák napsal: Kusna- ta druhá možnost je pro mě jasná volba a to bez rozmějšlení...


Jasné d:_(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 11. čen 2013 21:06 #122933

  • kumi
  • Avatar uživatele kumi
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 506
  • Karma: 8
  • Obdržená poděkování 15
Taky to neleju do auto. Mám to blízko.
t-4 Long předělaný na multivan
T-4 firma spier 3x náprava pracant---- shořel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 11. čen 2013 21:16 #122935

ja jezdim cervenou (nemeckou) cca tri roky a nemam sni zadnej problem D:_)18
kamarada znamej ji neveril a tak ji dal otestovat a ,,prej" je lepsi nez to co se tu prodava
ale nikomu to necpu D:_)23
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 11. čen 2013 21:30 #122938

Však kvalitní palivo to je a to bez debat. S tím bych já problém vůbec neměl. Je tady řeč o ježdění na ní u sousedů v němec, kde se to nemusí vyplatit. Já tam jsem dost často a tak pro mě je červená pasé...
Navíc mám tchýni v německu a ta s ní dokonce doma topí a tak si radši ani nepředstavuju, co by se dělo, když by mě tam v němec s tím v autě vybrali a nejlépe u tchýně před barákem #-o Ona si kvůli tomu koupila dokonce benzínový auto, páč sousedi v němec jsou fakt ko..ti.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 11. čen 2013 21:42 #122941

tak tojo, vevku je to vo drzku
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 12. čen 2013 08:57 #122972

Zdarec chlapi, taková technická. Po čelní bouračce, kdy to odnesly chladiče, maska atd a následné opravě se mi zvýšila spotřeba cca o 2l/100km ... Počítač nic nehlásí. Netušíte, kde by mohla být zrada? Jedná se o 2,5TDI 111kw. Díky za tipy :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 12. čen 2013 10:07 #122976

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

Transportérák napsal: Však kvalitní palivo to je a to bez debat. S tím bych já problém vůbec neměl. Je tady řeč o ježdění na ní u sousedů v němec, kde se to nemusí vyplatit. Já tam jsem dost často a tak pro mě je červená pasé...
Navíc mám tchýni v německu a ta s ní dokonce doma topí a tak si radši ani nepředstavuju, co by se dělo, když by mě tam v němec s tím v autě vybrali a nejlépe u tchýně před barákem #-o Ona si kvůli tomu koupila dokonce benzínový auto, páč sousedi v němec jsou fakt ko..ti.


Doslech jsem se o fíglu,jak se zbavit té přísady,ale nemám ho kde vyzkoušet....údajně stačí mít palivo v průhledném plastovém barelu a vystavit ho na denní světlo-cca 2 až 3 týdny a sluneční svit zbaví palivo oné barevné "ingredience"...Týpci ve Varech do toho přilejvají modrý olej-snad husgvarňácký a poté je ta nafta mezi hnědou a modrou...ale to nic nemění na tom,že ona barevná přísada tam je :-k

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 12. čen 2013 10:09 #122977

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

nehamik napsal: ja jezdim cervenou (nemeckou) cca tri roky a nemam sni zadnej problem D:_)18
kamarada znamej ji neveril a tak ji dal otestovat a ,,prej" je lepsi nez to co se tu prodava
ale nikomu to necpu D:_)23


Jízdní vlastnosti jsou super,ale dle mně tak nemaže-když si ji dáš na ruku,tak tolik nemaže jako klasika a dokonce vyschne do sucha....já do ní radši dolévám aditivaci VIF a v poho :-"

O tom testování jsem slyšel také,ale je to vždy jedna paní povídala....nějak se mi nezdá,že by daný maník nechal prověřit palivo,aby jej nalil do auta...samotný test se bude pohybovat řádově 10 tis Kč a výš-tak se mi to zdá dost nerentabilní....ale na netu lze vyguglovat opravdový test tohoto paliva v laborce vč.výsledků.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 12. čen 2013 10:15 #122978

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

nehamik napsal: ja jezdim cervenou (nemeckou) cca tri roky a nemam sni zadnej problem D:_)18
kamarada znamej ji neveril a tak ji dal otestovat a ,,prej" je lepsi nez to co se tu prodava
ale nikomu to necpu D:_)23


Prosím tě,jak řešíš v zimě její zamrzání....peru se stím každý rok od podzimu do jara už na třetí "krabici"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 12. čen 2013 10:20 #122980

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3

kubajszcom napsal: Zdarec chlapi, taková technická. Po čelní bouračce, kdy to odnesly chladiče, maska atd a následné opravě se mi zvýšila spotřeba cca o 2l/100km ... Počítač nic nehlásí. Netušíte, kde by mohla být zrada? Jedná se o 2,5TDI 111kw. Díky za tipy :)

A je to skutečná spotřeba a nebo pouze udávaná na přístrojovce?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 12. čen 2013 23:09 #123027

kusna napsal:

nehamik napsal: ja jezdim cervenou (nemeckou) cca tri roky a nemam sni zadnej problem D:_)18
kamarada znamej ji neveril a tak ji dal otestovat a ,,prej" je lepsi nez to co se tu prodava
ale nikomu to necpu D:_)23


Prosím tě,jak řešíš v zimě její zamrzání....peru se stím každý rok od podzimu do jara už na třetí "krabici"


ahoj
prosimte se zamrzanim jsem nemel nikdy problem
leju do ni vif a v poho. parkrat jsem i zapomel a nic se neodehralo
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 13. čen 2013 16:25 #123063

  • kusna
  • Avatar uživatele kusna
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 693
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
fakt jo?...já to řeším už na třetí krabici a pokaždé problém v zimě....máš klasicky pal.filtr u předního kola?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - SPOTŘEBA 13. čen 2013 22:09 #123095

ahoj
jasne vse origo a jezdi nas na to vic a nikdo nema problem.
ale vsichni davame adetivum
ja ji testoval asi tri tejdny v mrazaku (bo jsem na ni zapomel) tak jak ji kupujem ,tedy cistou a jen malinko zhoustla
tak to nevim v cem mas problem :-k
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.137 sekund

Login