Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. pro 2014 16:57 #147505

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
65tka je na prd, dělá přesně to co píšeš a má krátkou převodovku. Na dlouhý cesty dálniční rychlostí po Evropě je i 75tka krátká a to je o dost delší než 65tka. AC dodávky jsou prvotřídní šmejdi. Už jsem tu psal - Caravelle 75KW - 149000Kč najeto 226000km - v reálu po napíchnutí na VAG - 450 000 a hroznej stav - pro bazar AC dodávky žádnej problém. Kdybych podnikal a tohle mi tam někdo přivezl tak hom ženu sviňskym krokem.

edit: navíc za 100 000 se dá v klidu sehnat i 75KW bez klimatizace.
Poděkovali: eladavan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od durisa.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. pro 2014 17:18 #147508

Díky za reakci, od rána se z nich snažím dostat jestli je to na zimních kolech a WIN. Neví, prej se musí podívat, pošlou sms. ale pořád nic.. Uvidím co zítra.

Vlastně je mi i jedno jakou bude mít výbavu , klimu nepotřebuju, budu jezdit převážně po Brně a okolí tak do 50km, občas někam na výlet s rodinou.. Nejsem moc rychlostní jezdec, myslím by mi stačila i ta 1.9td. Prioritou je fakt spolehlivost, ještě se podívám kde co je v nabídce.

Naposledy změněno: od eladavan. Důvod: doplnění

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. pro 2014 08:28 #147541

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
Přátelé, to je pořád dokola a dokola.

To durisa napsal : Kdybych podnikal a tohle mi tam někdo přivezl tak hom ženu sviňskym krokem.

Nehnal by jsi ho sviňským krokem, protože by ti to bylo jedno, za prodej by jsi měl odměnu a nijak by jsi to neřešil, udával by jsi pouze informace, které máš od posledního majitele...

To eledavan : pokud ti ihned nebo do nějakého bližšího termínu nesdělí stav, např. pneu, VIN atd. tak se na to vyprdni. Politika prodejců je taková, aby tě dostali na prodejní plochu a poté s tebou manipulovali a většinou se jím to daří. O vozidle musíš dostat co nejvíce informací, pak můžeš udělat vizuální prohlídku včetně zkušební jízdy. Bohužel toto neplatí jako pravidlo, někdy je lepší vozidlo prohlédnout a pak dělat názory a rozhodnutí.

Jen prosím vemte rozum do hrsti a ti, kteří chtějí koupit 10 - 15 leté vozidlo s nájezdem 150 - 200 tis.km si budou muset počkat na vhodnou nabídku a přišetřit pár drobáků.
Nikdo nekupuje aut, zvláště tak u dodávkového typu aby auto stálo někde v garáži. Takovéto auto bude mít nájezd cca 40 tis. km 1 rok....a pokud dobře počítám za 10 let bude mít okolo 400 tis. km.....auta stárnou, vy také nemládnete a je třeba si to uvědomit. Snažíte se žít ve lžích a po prodejcích chcete né technický stav ale zajímají Vás kilometry. Vidím to velmi reálně, profesi jako prodejce dělám celých 14 let, nemluvím to co plácnou lidé v hospodách, za mě mluví praxe !!! A těch, kterých se to nějak dotýká, tak se klidně na mě zlobte ale je to pravda. Nutíte kšeftaře a různé parazity aby Vám upravovali kilometry, protože jen pak jste spokojeni. Jen já to dělám špatně, mám pár aut, kde je najeto originálně přes 300000 km a nějak mě to netrápí. Nekupuji km, kupuji auto, dobré auto, auto, které má jasný původ a ať chcete nebo nechcete, 85 % z Vás má "upravený tachometr" a jste velmi spokojeni ale nic proto neděláte kromě toho, že pak všichni nadáváte na prodejce jak Vás odrbali. Sáhněte do svého svědomí a přiznejte, že sami to chcete a mrknutí na stav počítadla je vám milejší, než -li holá pravda.

PS : na nikoho nenarážím, neberte to na sebe, píši zde všeobecně..
FB: Karate Blansko - sportovní tým
Poděkovali: kaktusacek74, eladavan, Wesni

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. pro 2014 19:24 #147585

Díky za radu, pánové z AC dodávky opravdu nejednali profesionálně, auto prodali i přesto, že mi v pondělí tvrdili, že ho mám rezervované.. Musel jsem si zorganizovat práci abych měl dnes volno, ale nechtěl jsem z Brna do Prahy vyrážet dokud nebudu vědět WIN, obutí a pár dalších detailů o které jsem je žádal v úterý ráno a které mi slíbili obratem zaslat.. Dovolal jsem se tam až kolem 12oo, člověk se kterým jednal mi oznámil, že auto už je zadané, pak že se čeká až příjde záloha na účet a pak že ho vlastně prodala druhá směna a on si toho nevšiml.. No celkem asi 5 důvodů proč mi rezervovaný auto nemůže prodat.. co dodat..

..budu šetřit, čekat a hledat, on se ten ten "můj" bílej long někde objeví..

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. pro 2014 20:07 #147589

• durisa
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 11
2 Bazarník: na toto téma jsme tu již jednou vedli diskuzi - vědomě prodávat něco o čem víš že je to podvod je proti má filozofii podnikání i přístupu k životu. Těžko v tomto najdeme společnou řeč. Přesto znám dva-tři bazary kde se prodávají auta více méně se skutečným nájezdem kilometrů, jsou o něco dražší než konkurence a přece vydělávají a fungují - i bez vědomého podvádění pitomců co chtěj za málo peněz hodně muziky (a koupí si za mnoho peněz velkej průser).

Také tě musím opravit v jedné věci, člověk co by chtěl auto se stočeným tachometrem a byl při prodeji o skutečném stavu km mylně informován neexistuje. To je možná tvoje představa o hloupém zákazníkovi. Neznám nikoho kdo by si přál být ošizen a napálen, lidi tomu jen nerozumí.

Na druhou stranu když vyprávím historky o stočených autech s nabouchanou a potvrzenou serviskou od autorizovaného dealera v Čechách i v Německu večer někomu u piva, polovina lidí si řiká, jakej jsem pohádkář a radši věří dál světu aut, kde není 85% stočeno na polovinu reálných km a jsou spokojeni se svou oktávkou co má najeto českých 150tkm.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. pro 2014 16:35 #147637

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
eladavan : buď rád, že to tak dopadlo, protože pak by jsi měl např. sebemenší problém a chlapci prodejci by se s tebou vůbec nebavili. Něco zlé je pro něco dobré......jinak přeji štastnou ruku při výběru, věř mi, budeš ji potřebovat. Neukvapuj se a trošku se musíš "řídit" i srdcem a "prvním pohledem". Jak tě něco zarazí, nemá smysl to řešit a utíkej od toho. Samo, že nekupuješ nové auto, ale pelešinu do baráku nevoz, ztratíš tam zdraví, spoustu peněz a nervy ;) ;) ;) ;)

durisa : jasně, že to zde se pořád točí dokola, zřejmě si mě nepochopil - bohužel

napsal jsi : Také tě musím opravit v jedné věci, člověk co by chtěl auto se stočeným tachometrem a byl při prodeji o skutečném stavu km mylně informován neexistuje. To je možná tvoje představa o hloupém zákazníkovi. Neznám nikoho kdo by si přál být ošizen a napálen, lidi tomu jen nerozumí.

neopravuj mě, když postavím dvě auta, stejné značky 1. auto stav km - 350000 ze servisní knihou
2. auto stav km - 178000 bez servisní knihy(na voze bude náznak většího opotřebování než je zvykem při tomto stavu km)

a teď hádanka, které vozidlo se dřív prodá ????????
Podotýkám, že vozidla nebudou moje, bude to zprostředkovaný prodej, kde nebudu mít informace k najetým a uvedeným kilometrům. Budu pouze zprostředkovatel, kde si ale avšak budu myslet a to také při prodeji sdělím zákazníkovi můj názor, že u druhého vozidla počet km se mi nezdá, kde vidím reálně o 100000 km navíc, tedy cca 278000km....

Které koupí, jak píšeš hloupý zákazník ???

Ne to první, to druhé, i za cenu risku půjde do druhého, protože právě v té oné knajpě by se mi ožralové vysmáli, co že to vlastně koupil za herku....to je život, to je realita pane.
Poděkovali: kaktusacek74

Re:T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. pro 2014 20:17 #147650

• Wesni
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 29
Souhlasim s bazarnikem...Lidi se nejvic zameruji na cifru na tachometru nez na to v jakem stavu auto opravdu je... Je to smutne ale je to tak...
VW T5 Multivan 2,5TDI r.v. 04 128kW AXE
VW T4 Transporter 2,4D synco r.v. 94 - prodáno
VW Passat variant B5.5 r.v. 02 96kW AVF

Re:T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. pro 2014 22:20 #147658

Bazarník má pravdu.Ten samej příklad můžu dát s motorkama.Lidi prostě chtěji vidět na tachometru málo km.Jeden člověk prodával Mercedes po jednom jediným majiteli.Dovoz,kompletní servisní hystorie do 350tis.km.Při těhle km u nás(nejlevnější na netu) naprosto neprodejný auto.Nakonec to někdo koupil.Za 14dní byl na netu utočenej a o 50tis.dražší.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 17. pro 2014 12:35 #148184

• expo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
To: Sedloň - Ahoj, psals, že sháníš dlouhé syncro se sperou a jestli jsem to spravne pochopil tak s litackama v zadu. Byl jsem se v pondělí ve Vídni podivat na toto wilhaben.at/iad/gebrauchtwagen/auto/vw-c...715/?adId=103332715& ale pro mě má nahouby sedačky. Má to rozložení 2 + 2 + 2 + 3 a to je mi naprd, to je dobré tak na taxikaření nebo vození lidí bez bagáže. Nicméně, auto se zdá být technicky ok, motor jede jak kuna, výfuk celý nový apod. Jenom je teda klasicky celkem orezlé, ale zatím jenom povrchvě, žádné díry skrz. Vnitřek celkem zachovalý, provozní opotřebení je samozřejmě vidět. Má to manualní klimu, vyhřívané sedačky (zrovna teda nefungovaly, prý kontakt pod šoférovým sedadlem) Je to na alu kolech, včetně rezervy (na venkovním držáku). Pan prodávající příjemný, vstřícný, hned naproti jeho obchodu a servisu s motorkama je autoservis, kde by byla možnost mrknout na auto zespodu. Sice nevím, co myslí tím "viele extras", je to celkem běžný kus..
Tak jen kdyby náhodou..
T4 Caravelle Syncro Long

Naposledy změněno: od expo.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 25. pro 2014 21:56 #148583

• expo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Ahojte, neuměl by prosím někdo co nejrychleji, ověřit VIN WV2ZZZ70Z3H024724? Nebo poradíte, kde by se dalo i za nějakou korunu během zítřka spolehlivě ověřit? Díky!
T4 Caravelle Syncro Long

Re:T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 26. pro 2014 09:23 #148634

• Trcek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 68
Ted pres svatky asi nikde

Odesláno z mého GT-I9505
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 26. pro 2014 19:26 #148678

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
Je to asi nějaký dovoz, moc info tam není, r.v. 2002/ 6 měsíc a teď nevím přesně ale stav km je 280000...více bohužel neřeknu.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 26. pro 2014 21:09 #148698

• expo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Jo, toto by melo sedet.. Caravelle r.v. 2002, registrace 2003. Ted ma 294xxx Dovoz to je urcite z nemecka do PL a ja pro nu jedu zitra do Psontska.. Ale ze to trvalo kurde ;-)
T4 Caravelle Syncro Long
Přílohy:

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 26. pro 2014 21:33 #148699

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
ale proč v inzerci je psáno 75 kW 102 PS, když na autě je vyfocen motor 111 kW ? Pořádně to omrkni, třeba tam má překlep ale...čert nikdy nechrápe...

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 26. pro 2014 21:50 #148701

• expo
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 3
Mas SZ, mrkni prosim..
T4 Caravelle Syncro Long

Vygenerováno za 0.262 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/