Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. zář 2015 10:51 #158632

JaM -díky za reakci, to jsi mě potěšil to se zase značně rozšiřuje možnost hledání, protože 95% aut je 2+2+3..škoda jen té dlouhé verze těch 40 čísel navíc by bylo super..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. zář 2015 11:17 #158635

díky za info Rebelant a dins.
...ty dva inzoše, co jsem postoval, jsou spíše blbá nabídka/průměrná nabídka/lepší nabídka nebo dobrá nabídka?
Zatím ještě nemám úplně představu, co za cenu 70-100000,- čekat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. zář 2015 13:47 #158643

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. zář 2015 20:59 #158652

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

Baba-Ji napsal: S tim dlouhym vaham,...:)

Taky jsem váhal, bál jsem se že na sídlišti nezaparkuju. Teď mám longy dva a krátký auto prodávám. Vždycky koukám po Transporteru v lepší kondici než vybavenější Caravellu za víc peněz nebo ve šrotu. Do Transportera jsem si vždycky dodělal co bylo potřeba k obrazu svému zateplením a odhlučněním počínaje a nezávislým topením,tempomatem rozvodem220V konče. Taky jezdíme dálky, se Syncrem 75kW jsme dali přes 600km v jednom zátahu se spotřebou 8,8 (naložení, přes hory, klima naplno, dálnice 120km/h)
Jediný problém s dlouhou verzí jsem měl při couvání při parkování jen do té doby, než jsem si na těch 40cm navíc zvyknul
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. zář 2015 10:23 #158668

jj, moje řeč, díval jsem se na tvého poloplecha a přesně takové auto bych chtěl, kdyby tam byl motor 111kW tak by to bylo ideální,ale mě furt na mobile.de přijde že všichni mají caravelky nebo mulťáky....představoval bych si holého tranďáka, kterého si zateplím a odhlučním podobně jako ty, iten poloplech se mi líbí víc než skleník, myslím si psal že máš i tak v zechničáku 9 míst...no furt hledám a zatím marně...vozím různej bordel a interiér bych asi dost ničil, navíc OSB deska v interiéru se mi i líbí více nez ty plasty :-))

apropos nevíte o někom zdejším kdo je zažranej do Tček, kdo dováží auta, nebo o někom kdo je ochotný tam se mnou zajet kdo má s Tčkama zkušenosti aby to omrkl, jsem z východu republiky, takže můžu nabrat kdekoliv po ČR, zadarmo bych to samozřejmě nechtěl, on přece jen drobný detajl, kterýho si lajk nevšimne může ve finále ušetřit nemalý peníz.
Můj známej servisák je věčně zasekanej a mohl by jen přes víkend v zimě a navíc nemá s T4 moc zkušeností, takže by čuměl jen na běžné věci. Už jsem v německu pro 2 auta byl, tak nějakkou zkušenost s dovozem mám, jde mi jen o kontrolu technického stavu, zda opravdu odpovídá ceně...když tak prosím SZ.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. zář 2015 13:03 #158674

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
A proč pořád tak trváš na 111kW? Mě mých 75 stačí (navíc, když "nový" pracant má jen 50) a přijde mě to nejrozšířenější motor, na který všechno seženeš.
Ještě tu byla otázka, jestli se Syncro nesere... nevím o tom, už mám třetí auto s tímto výmyslem a nikdy jsem problém neměl. A co to žere navíc proti dvoukolce? Jenom to, že sebou neustále taháš druhej diferák a kardan, něco málo navíc sežere odpor viskozní spojky v zatáčkách. Pro mě je to zanedbatelné , když chci jezdit pořád a všude. Schválně porovnej údaje o sporřebě na MobileDe u stejné motorizace 4x-2x
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JaM.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. zář 2015 15:06 #158675

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
Jo na dvoukolku 75kw staci ale kdyz mas 111kw tak si hned na dalce pri stejny rychlosti cca 120km/hod o min 2 litry jinde. A to uz neni zanedbatelne. A navic to lip brzdi :p.
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. zář 2015 16:18 #158678

no Dins, mě svými argumenty o 111kW přesvědčil už dříve...ale v této fázi by to chtělo asi v tématech založit anketu...obrovské dilema koupiit raději Longa se 75kW nebo krátkou verzi se 111kW??? oboje je boužel v mé cenovce nereálné a navíc schválně si too zkuste zadat na mobile,.de - vyjde vám 0 aut a když náhodou nějaké vyleze, tak je za majlant..když 75kW motor čipnu, tak se spotřeba i výkon taky upraví,ale ta větší spojka a lepší brzdy to je taky pecka..
...Tčko chci i proto abych mohl jezdit s harantama na čundry a se svými 2ma metry mám v sobě zakořeněný předsudek, že se nikam nevlezu :-) Navíc po 8 mi letech skládání věcí do Berlinga kdy sem tam nikdy nenarval vše co jsem chtěl jsem vysranej na každej centimetr...

Plánuju zmastit postel tak jak to máte vy Kubo...jaká je délka ložné plochy v longu a jaká v krátké verzi? máme 2 děti budeme mít 3...vlezeme se tam? Stará bude zůstávat doma, máme farmu a nemůžeme si dovolit ji opustit oba, takže děláme výlety buď já nebo žena s dětmi zvlášť. A právě proto bych chtěl i plecháča, rvu do auta když je třeba seno, vozím občas kozy na pastvu, furt v tom mám nějaké pytle s obilím, 2-3 psi na cvičák a podobné srandy, to by se mulťákovi prostě nelíbilo..

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. zář 2015 22:07 #158691

  • TK
  • Avatar uživatele TK
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 557
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 40
Prostor ti v Téčku stejně v budoucnu stačit nebude. S manželkou a dvěma psama ( dohromady mají necelé 4 kg ) jsme si ze začátku libovali a dnes bych potřeboval Téčko trochu přifouknout. :woohoo: Přidáš pár "nezbytných" věcí a auto je malý.
Burstner polointegrál 7,4 m - Fiat Ducato 2,3 103 kW
Fiat Ducato Panorama 2,3 109 kW - prodáno
T4 75 kW Multivan - powered by Dieselpower - 100 kW - prodáno :-(
Knaus Eurostar 500 TF - prodáno
Škoda Fabia RS 216 PS - soutěžní speciál - HW - Král rallye team + SW - Dieselpower - prodáno :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. zář 2015 17:14 #158719

..myslíš prostor v téčku nebo v Longu?? :-) já myslím, že tu krátkou verzi asi zavrhnu, ve městě parkuju pouzeu marketů a u nás ve vidlákově je placu dost...a Longa se 111kW sehnat v mé relaci bude scifi, takže chca nechca začnu koukat po 75kW a s tím syncrem - tomu se taky nebráním, když bude auto v odpovídajícím stavu, tak jej kvůli 4x4 nezavrhnu...bál jsem se že je tam větší spotřeba a že by s s tím mohli být problémy,ale pokud s tím máte dobré zkušenosi, tak hurá do toho...

po neděli začnu poctivě sjíždět inzeráty...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 08. zář 2015 23:05 #158803

...jaký máte názor na automatickou převodovku..nikdy jsem ji neměl...párkrát jsem řídil auto co ji mělo,asi bych si i zvykl...jak to vidíte vy ostřílení mazáci???...klady zápory, sere se to nesere se to, je to záděr to mít v autě nebo je to fuk a je to jen o zvyku??

a co říkáte na tuto krabicu...je to kousek, aji bych se v tom svezl na zkoušku...

suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?...Y-mycas46-1_c01_4201

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od A´dam.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 09. zář 2015 07:52 #158806

  • dins.
  • Avatar uživatele dins.
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 728
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 55
T4 s automatem za me nikdy.... moc poruchove automat je v tom krajne nepovedeny
VW T4 Syncro 2,5 TDI Caravella ,Audi A6 C4 2,8 30V Quattro
Skoda M Rapid 136, Skoda Superb 3.6 FSI
Yamaha xjr 1300, Yamaha XJ 600 N

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 09. zář 2015 15:19 #158811

  • Frosty
  • Avatar uživatele Frosty
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 143
  • Obdržená poděkování 6
T4 v automatu? Nikdy..moc poruchovy... Kdyz automat tak jedine dsg v T5.
VW T4 Multivan , 75 kw 1997. Prodáno.
VW T5 Multivan, 128 kW 12/2004

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 21. říj 2015 13:28 #159633

Ahoj, jsem tady nový, chci pořídit pro rodinu nejraději Multivan, nebo alesp. Caravelle.. Manželka trvá na klimatizaci, já bych zase uvítal tempomat. V podstatě bych byl ochotný se vzdát jakékoli výbavy na úkor zachovalosti - min. koroze a vše motor. v pořádku. Dlouho okukuju inzeráty, několikrát, než sem se rozhoupal, tak mi pár kousků uteklo...
Nyní jsem si vyhlídl jeden kousek v Jičíně. Nejsem mechanik, neporadili by jste mi poblíž nějaký servis, kde by mi auto prohlídli před koupí? Nebo někoho šikovného, kdo se vyzná? Chci se tam jet podívat v pondělí..
Nebo nevíte někdo o pěkném kousku? Cena čím méně, tím lépe ;-), 100-150tKč?.
Děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 21. říj 2015 14:07 #159634

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Tempomat se dá dodělat. Já ho dodělával do každého svého Téčka (kromě 2,4D). Kaktusáček teď prodává, koukni na jeho auto.....
Klimu schvaluju, bez toho už bych auto pro rodinu nechtěl
co třeba z Německa? www.mobile.de/cz/Osobn%C3%AD-v%C5%AFz/Vo...pcar/215906414.html#
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od JaM.
Vygenerováno za 0.199 sekund

Login