Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 08. led 2009 08:48 #6444

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
180tkm není problém....ty motory pokud se k nim člověk chová slušně můžou vydržet věčnost.Kamarád má na 2,5TDi najeto 660tkm a ani to nežere olej.Měnil 1x turbo a na 400tkm preventivně vstřiky :shock:

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 08. led 2009 13:15 #6459

• Hans
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Já mám dovezenýho Multivana z SRN přes známého. Kdybys chtěl tak napiš na mejl v členské sekci. Zatím spokojenost (sice odešlo turbo, ale ve 200tis. to asi neni nic nenormálního). Zásadně vybírá auta se servisní knížkou, prověří a celý převod zprostředkuje. To mi vyhovovalo, protože bytostně nenávidim obíhání a hlavně čekání na úřadech. Jinak vybrán byl na Mobile.de. ale kontakty má i jinam, nebo na Autoscout-24. Dá se říci že jsem měl podobné požadavky s přihlédnutím k situaci rok zpět.
VW T4 Multivan 2,5TDI ;111kW ; rok 2000

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 08. led 2009 14:05 #6463

• Bazarník
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 14
Pravda je, že na netu je spousty T4, je třeba vyčkávat a nekoupit první auto, taky jsem čekal a zatím se zdá že se mi to vyplatilo.
Na dovoz se klidně obrať na Ladě ( Long), jinak ti přeji ať vybereš něco suprovýho!!
FB: Karate Blansko - sportovní tým

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 08. led 2009 17:27 #6477

• long
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 1
Mám Caravellu 1999,2,5 Tdi,načipovanou před 3 lety,když jsem ji kupoval měla 185 000 km,nyní najeto 305 000 km,měněna váha vzduchu,přední kotouče a jinak pouze klasický servis.2 roky tahá vlek s auty,ale pouze dálkové trasy. Neznám lepší autí (můj názor)
VW T4
sen: T1 Samba

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 09. led 2009 08:35 #6527

• Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník
Diky moc za rady jinak mam jeste jeden dotaz. Vsiml jsem si, ze se daji koupit ruzne podrady T4 Napriklad Generation, Atlantis, Syncro atd... Nemel by nekdo odkaz s prehlednou tabulkou a o tom v ceme se tyto rady lisi ? Nebo jsou to jen rozdily ve vybave ?

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 09. led 2009 18:55 #6550

• karlosVW
  • Člen clubu 2016
  • Člen clubu 2016
  • Obdržená poděkování 29
Syncro = náhon 4x4
Atlantis,Generation,Highline....typy dle výbavy
Transporter,Caravelle,Multivan...typy dle uspořádání sedaček + vnitřního čalounění
California.....taková obytná verze se zvedací střechou

VW T1/09.1962/22kW
šnečí budka s motorem/109kW/Black Edition

info@ahcl.cz

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. kvě 2009 20:04 #15423

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
uvazuji o koupi T4, byl by tu nekdo tak ochotnej ze by se mi mohl juknout na fotky a rict mi, zdali to ma cenu o nem uvazovat? je to nemec, 2,5TDi rv konec 96, najeto 220tis kdyztak mi prosim napiste SZ.. snad mi nekdo pomuze, diky:)

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. kvě 2009 21:34 #15431

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
No podle fotek ti asi někdo těžko na 100% řekne vyraž je to dobrý kousek.Jestli je to v D v bazaru tak bych tomu moc šancí nedával oni ti Turci jsou bezvadní Fotoumělci.Takže bazary bych vyloučil. Jestli je to od soukromníka tak snad možná :-k ale stejnak to chce mít vyhlídnuto ještě něco dalšího poblíž.Nedávno jsem si byl taky pro jeden kousek a jen v D jsem najel něco přes 1500Km abych nejel domu s prázdnou.
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 2,5TDI
D:_)1 T4 Multivan Atlantis 4WD 1:10 D:_)12
D:_)1 T5 Multivan Comfortline 2,5TDI
D:_)11 Pincek VFR 800-V4 VTEC prodaný :-(
Nějaké to Foto http://jarekv.rajce.idnes.cz/

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. kvě 2009 22:28 #15435

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
ja vim ze podle fotek nikdo nerekne 100% ale urcite se podle nich musi dat poznat jestli stoji za to, vypravit se tam.. je to bazar:(

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. kvě 2009 22:54 #15436

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
No samo že ze zvědavosti jsem se stavoval i v Bazarech #-o Končí tam auta co lidi nemůžou normálně prodat nebo tam kluci Turecký vytvářejí různé slátaniny a auta jsou dost dojeba.. Koukal jsem na něco do 15000. Na netu cena min o 1000éček nižší než visela v bazaru na autě.Po pěti minutách co jsem kolem auta chodil a prohlížel tak jsem cenu sklepnul ještě o necelé 2000 ale stejnak bych to auto domů nebral ani náhodou.Toť jen příklad a má zkušenost.Nejsem dovozce ale občas pro něco zajedu a když chci dobré a pěkné auto tak vybírám jen od soukromníků.Samo že může být nějaká výjimka. Taky jsem se tam třeba dal do řeči se starým Polákem co mněl fakt vymazlenou T4ku kterou nechtěl prodat a taky mi potvrdil že když chce člověk něco pěkného tak po bazarech to nemá cenu hledat.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 06. kvě 2009 12:11 #15476

• boldor
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Obdržená poděkování 0
Já dražil na ebay.de (asi tak půl roku), chce to prohlídnout fotky, případně zavolat nebo napsat o další (třeba detail na rám čelního skla.....), pak si říct co dám jako maximum, čekat a nedělat si nic z toho, že to nevyšlo........vyjde:-)
MultivanT4 111kW, MultivanT5 128kW, G1 bez střechy, typ1 1972 a CB900F Boldor

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 06. kvě 2009 16:42 #15482

• Anonymous
  • Návštěvník
  • Návštěvník
s tema autobazarama jste me zklamali:) ja myslel ze tam je to lepsi jak zde:D ale asi vsude to samy:D bojim se abych tam nejel a nevykouk tam na me nakej bulhar nebo turek no:D

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 06. kvě 2009 18:26 #15496

• jarek
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Obdržená poděkování 6
No že tam nebude v bazaru Němec tak to si můžes být tak na 99% jistý :mrgreen: Raději koukej na inzert od soukromníků. Vyber si pár aut ať jsou poblíž sebe ať máš s čeho vybírat kdyby se ti hned ten první adept nezamlouval.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 06. kvě 2009 20:27 #15512

Já mám auto taky vydražený na ebay.de. Byla to maximální spokojenost, přeci jen němci si dost potrpí na Ebayi na dobré jméno, navíc tam prodávají většinou soukromníci a nesnaží se nic zatajit, aby pak neměli problémy. Marek :-k
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. kvě 2009 14:51 #15864

jestli nekdo nechce pekna cena (asi) :-k http://cm.aukro.cz/item633768078_vw_tra ... ic_kc.html
Transporter 2.5 tdi 75kw+ čip EGR-off,KAT-off
Suzuki Bandit 1200S

Vygenerováno za 0.218 sekund

Login

Na webu používáme soubory cookies.

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití. Více info

Souhlasím

Co jsou cookies?

Cookie je malý soubor, který se z naší webové stránky ukládá na pevný/hard disk (včetně mobilních zařízení) uživatele/návštěvníka. Tento soubor identifikuje specifické informace z předchozích návštěv na webových stránkách z příslušného přístroje. Informace mohou například zahrnovat adresu IP připojujícího se počítače, datum a čas návštěvy, odkazující URL adresa (stránka, ze které návštěvník přišel), stránky/produkty navštívené na našem webu, typ použitého prohlížeče a stránky, které byly navštíveny apod. Platnost/funkčnost souborů cookies buď vyprší na konci internetové relace (po odpojení zařízení od stránek/internetu) nebo vyprší po určité omezené době.

Důvod použití

Tyto soubory a informace se naše společnost snaží využívat za účelem vylepšování a rozvoje služeb, které zde nabízíme a poskytujeme. Využití souborů cookies umožňuje zlepšovat pro Vás lepší uživatelnost webových stránek a zpříjemňuje jejich použití.

Ochrana osobních údajů

Soubory cookies používáme tak, aby na základě takto získaných informací/dat nebyla osoba uživatele identifikovatelná, a to ani při využití dalších informací, které máme k dispozici.

Druhy souborů cookies

Běžně a vždy s ohledem na aktuální vývoj v příslušných informačních technologiích používáme tyto typy souborů cookies:

(i) Vyžadované - jsou nezbytné a pomáhají Vám pohybovat se po webových stránkách a vidět určité funkce. Tyto soubory například zajišťují uložení nákupního košíku při všech krocích procesu uzavírání objednávky;

(ii) Funkční - umožňují zajistit ještě příjemnější zákaznický zážitek. Tyto soubory Vám pomáhají ukládat a připomínat Vám nákupní košík a umožňují vytvářet seznamy přání apod.;

(iii) Výkonnostní - nám pomáhají porozumět nákupnímu chování našich návštěvníků. To nám umožňuje neustále vylepšovat naše webové stránky, aby pro Vás bylo nakupování co nejsnazší a nejpříjemnější;

(iv) Interakční - se používají k tomu, abyste mohli vyjádřit svůj názor - co si myslíte o našich produktech, webových stránkách apod.. Tyto soubory cookies Vám umožní vyjádřit se na sociálních médiích tak, že se Vám naše produkty líbí nebo že je doporučujete, a popovídat si s pracovníky našich služeb. Můžete však také poradit našim ostatním (potenciálním) zákazníkům tím, že naše produkty ohodnotíte a napíšete k nim recenze;

(v) Cílení reklam - si zapamatují Vaše preference týkající se produktů a nakupování. Tyto soubory cookies nám umožní zjiš‘tovat, co máte rádi. Takže když například procházíte výsledky hledání ve vyhledávačích, budou se zobrazené reklamy více týkat Vašich preferencí.

Když chcete použití souborů cookies zakázat

Kdykoliv můžete změnit nastavení svého zařízení – používaného prohlížeče tak, aby soubory cookies odstraňoval nebo bránil jejich ukládání, pokud s jejich užitím nebudete výslovně souhlasit. Informace o tom, jak upravit nastavení souborů cookies, najdete v příslušné části nápovědy Vašeho zařízení či prohlížeče. Příklady nastavení u nejužívanějších prohlížečů jsme pro Vás připravili zde:

Internet Explorer: https://support.microsoft.com/en-us/help/17442/windows-internet-explorer-delete-manage-cookies 

Mozilla Firefox: https://support.mozilla.org/en-US/kb/cookies-information-websites-store-on-your-computer?redirectlocale=en-US&redirectslug=Cookies#w_cookie-settings

Google Chrome: http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=95647

Safari: https://support.apple.com/kb/PH21411?viewlocale=en_US&locale=en_US

Opera: http://www.opera.com/help/tutorials/security/cookies/