Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 14. bře 2011 21:13 #68092

jen o kousek nahoře je tabulka, kde máš všechny motory...poslední sloupeček máš motory 111kW. Tam najdeš od kdy se to vyrábělo, s žádným faceliftem to nemá nic společného. Jinak mi to připadá jak hromada problémů, tedy zejména pokud by jsi s tím chtěl jet někam ven.
D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. bře 2011 17:12 #68195

Tak jsem našel jenoho, co vypadá zajmavě. Co vy na to? http://karelauto.cz/detail.php?id=1812&fid=11497
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. bře 2011 17:41 #68196

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Čágo, no na fotkách vypadá velice velice zachovale. Neni to sice moje krevní skupina, ale je moc pěknej.
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. bře 2011 19:49 #68210

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
Jirina-Vypada pekne,rocnik 96,2,5 TDi,najeto 219 000 km??? A to je vse,co k autu pise.Kolik je to kw? Historie vozu atd.Vis tyhle informace? Nez to zaplatis,tak je dulezite proverit auto podle VIN kodu,jestli neni kradene,jestli nebylo bourane,kdy a co na nem bylo delane atd.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. bře 2011 20:15 #68217

Ahoj, VINko mi poslal, sestra volala do servisu který je vedený v servisce, mělo by to být po prvním majiteli, i ty kilometry by měly sedět. jestli je kradeny, to nevím přiznám se kde zjistit. Nicméně podle aut, které tam ten člověk má, nevozí úplně hrůzy, tak uvidíme. Ale klidně si nechám poradit
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. bře 2011 22:20 #68225

  • Sali
  • Avatar uživatele Sali
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1280
  • Obdržená poděkování 0
[url] http://www.cardetect.cz/vin-detect.php [url] na teto adrse,si proveris,jestli neni vuz zastaven u nejake finacni spolecnost a neni hledan policii CR.
A jinak pozadej o provereni historie vozu a ujetych km clena "Transporterak",me pomohl,tak treba pomuze i Tobe.
VW T4 long 75kw


VW Tpinkclub

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 17. bře 2011 12:26 #68252

Tak kradené to není, leč o historii nevím nic, protože je to starý model a nejezdil po roce 2000 asi do autorizovaného servisu, což mi potvrdil i prodejce.
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 17. bře 2011 14:41 #68265

  • MASO
  • Avatar uživatele MASO
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 405
  • Obdržená poděkování 0
Promiň, ale nechápu, co chtěl touto větou básník říci :o
Transmulťák 111KW
Tel.: 608023088

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 17. bře 2011 17:27 #68280

Že jsem nechal prolustrovat VIN v servise. Nenašli jsme hystorii, protože prý systém je od roku 2000, tak tam nic nebylo. Ale prolustrovalo se to alespoň na zástavu či krádež a v tomto je to auto čisté. ;)
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 17. bře 2011 23:17 #68328

  • Rudi
  • Avatar uživatele Rudi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0

ivekar napsal: Ahoj vsichni chci si koupit t4 snim uz o ni dlouho a ted jsem jednu nasel vysnena vybava a barva krasa posilam odkaz hodte oko a dejte mi vedet vas nazor mOOOOc diky http://auto.bazos.cz/inzerat/9272274/Vw ... celift.php

ona to ve finále snad ani nemá bejt 111kW verze, ale jenom 75kW, na VW-clubu psal snad 102kW, možná si plete i koně s KW. Nicméně, jak už tady bylo zmíněno, mě to auto dost "smrdí" na možný problémy v budoucnu...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 18. bře 2011 19:56 #68380

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15

Jiřina napsal: Tak jsem našel jenoho, co vypadá zajmavě. Co vy na to? http://karelauto.cz/detail.php?id=1812&fid=11497


Osobně jsem s prodejcem mluvil, tenkrát jsem jel taky na Multivana, ale nekoupil jsem ho z jiného důvodu, nicméně neměl bych strach od něj něco koupit, zdál se mi férový a dovozem se zabývá hodně dlouho....
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 20. bře 2011 11:35 #68458

Tak už je doma. Stav samo není úplně jako fotky, jsou tam věci, které se udělat musí (jako u každé koupě), ale motor jede krásně potichu, pěkně taha, asi nějakou dobu stál, tak si to potřeuje zase sednou, ojezdit, ale jinak to snad bude dobré ;)
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 20. bře 2011 11:51 #68460

Gratuluju ať slouží d:_( prosím tě jen tak pro zajímavost díval ses i na toho zelenýho jak natom je

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 21. bře 2011 19:11 #68584

Tak to čoveče nevím, páč mu tam nestál. Ono tady ten taky není ouplně skvěly, ale poléčí se a hot ;)
WV Multivan 2,5 TDi, 75 kw
Suzuki GSX-R 1000 K6

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. dub 2011 22:37 #70607

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
neznáte někdo tohle auto?

http://sauto.cz/detail-inzeratu/uzitkova/volkswagen/transporter/8736802

můj táta by se taky rád zařadil mezi téčkaře...tohle za ty peníze vypadá dobře

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.190 sekund

Login