Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 23. čec 2012 18:39 #101114

  • Syd_X
  • Avatar uživatele Syd_X
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Děkuji za rady oboum.Na toho prvního jsem se byl podívat a je to jak říkáš.Chlap byl nepříjemný, každý můj dotaz ho obtěžoval.Když jsem se ptal na ty kilometry, tak říkal, že u tak levného auta to neřeší.Ten druhý v bílé barvě je zase asi stříknutý, takže se dá předpokládat něco nepříjemného pod lakem za pár let.Budu hledat dál...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 23. čec 2012 22:32 #101129

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
No, tady asi nic dobrýho člověk nesežene. Buď je to bandita nebo podvodník.
Já zítra jedu do Německa, raději T-VWozidlo koupím tam,mám klid a auto bývá většinou v lepším stavu než u nás.
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. srp 2012 13:06 #101541

Zdravím přátelé,konečně jsem dozrál ke koupi T4 multivan, Peugeot Partner je už maly :lol: Po tom co jsem si zde přečetl, ale začínám mít strach, že neseženu v ČR nic co by stálo za to :-k Tak se chci zeptat jestli náhodou nevíte o nějaké T4 multivan popřípadě Caravelle do 130tis 2.5TDi?Na severu čech jich je hafo, ale samý bazar...Popřípadě poradit kde hledat?Projel jsem už všechny inzertni weby , ale kurec na to že to jsou auta stará 15 a více let ty ceny jsou šílené...Díky všem za radu! D:_)5

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. srp 2012 13:40 #101544

Popřípadě co si myslíte o tomhle? http://www.sauto.cz/nahled/volkswagen/ostatni/10505419

Nemá někdo zkušenosti s tímto autobazarem?Jsem z Ostravy což je docela z ruky...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. srp 2012 16:16 #101555

Tady se nemá asi k těm uvedeným km ani cenu vyjadřovat... 13 tis. roční nájezd :roll: Pane jo, asi jsem jedinej na planetě co jezdí 30-40 tis. ročně a to mám téčko pouze jako rodinný auto.
Za mě bych v čr nekoupil ani kolo vyjma klubáckejch aut a těch co znám. Nebejt to moje od kámošovo tchýně a neznat ho jel jsem pro téčko do němec. Tam se aspoň nebojí napsat stav 300 tis. km+ , který tohle má za sebou na sto pro taky.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. srp 2012 23:18 #101575

  • kwaker
  • Avatar uživatele kwaker
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 152
  • Obdržená poděkování 0
Marios: moc se mi to auto nezamlouvá, lak je nějakej pofiderní, takovej neoriginalní a ještě k tomu rez. Interier bude ve skutečnosti dost dorasovanej (např kryt reproduktoru, propaleny sedačky, přijde mě, že to měl člověk kterymu na tom autě vůbec nezáleželo)a motorový prostor mě přijde taky nějak divně umytý a dotrhaný odhlučnění atd. Osobně bych se na něj nejel ani podívat :-(
Na fotkách to auto musí vypadat jako nové, aby to vůbec mělo cenu, páč ve skutečnosti je to pak o hodně horší.
T4 Caravelle 2.4 D "Hrach"
r.v. 1996

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. srp 2012 07:34 #101584

Díky moc pánové za rady a dám na Vás...
Včera jsem našel ještě todle: http://autobazar.hyperinzerce.cz/volksw ... -kromeriz/

Paní byla příjemná, nějaká konačka, takže tam skaknu páč to mám kousek a samozřejmě si první nechám ověřit ty KM.Nějak se mi to zase nezdá :shock:

Díky za pomoc a pěkný víkend Vám všem D:_)12

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. srp 2012 09:30 #101599

  • Rudi
  • Avatar uživatele Rudi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0
Vítejte v ČR. První, co nás všechny zajímá, aby neměla dodávka 15 letá stará najeto asi víc jak 200tis., jinak je nesmysl jí kupovat.
Proč se na ty kilometry, co uvádí nevykašleš, nevezmeš si mechanika a pokud to auto bude ve slušným technickým stavu, tak ho nekoupit?
Každej tu mele, jak kilometry neřeší, ale pak hledá dodávku s tachem do 200 000KM a že si kilometry ještě musí ověřit...já když si jel pro téčko do D, tak sem kilometry absolutně neřešil, jestli má 300 nebo 700 mi bylo jedno, pro mě byla zajímavá cena a technickej stav.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. srp 2012 10:24 #101603

Rudi mi práve prehovoril z duše.. :-" len to, že ja som nešiel po looonga do D.
:arrow: a dodal by som akurát to,že ľudí zaujíma leštená karoséria s málo km na tachometri..tech stav ľudí nezaujíma..(dlhodobý prieskum - realita)
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. srp 2012 16:07 #101616

  • Syd_X
  • Avatar uživatele Syd_X
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Možná jo, nicméně spousta lidí včetně mě by si za dobré auto připlatila.
Miluju kecy bazaristů typu - na stav km se nedívejte důležitý je technický stav.Tak proč to přetáčejí když na tom nezáleží ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. srp 2012 18:56 #101618

Záleží na tom tak 90% ľuďom a preto to robia.. ľudia chcú počuť že 10 roč auto má len 120 alebo 170 tisíc a ľudia tomu chcú veriť..ľudia chcú predávať a davajú ľuďom to, čo chcú ľudia kupovať.. samozrejme že sú aj výnimky..
D:_)1 Tr4nsporter 2.4D looong
vw passat variant b32 1.8 karburator

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. srp 2012 01:49 #101630

  • Rudi
  • Avatar uživatele Rudi
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 104
  • Obdržená poděkování 0

Syd_X napsal: Možná jo, nicméně spousta lidí včetně mě by si za dobré auto připlatila.
Miluju kecy bazaristů typu - na stav km se nedívejte důležitý je technický stav.Tak proč to přetáčejí když na tom nezáleží ?

Když bazarista řekne, do telefonu 200-300tis. najeto, už mu nikdo nepřijede a ještě se podiví, že tolik kilometrů, že je to na vyhození, že vedle pán nabízí hezkýho se 120tis. a za stejnou cenu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. srp 2012 11:33 #101637

Ono ale když pak ve finále člověk vidí opravdovej stav T4 se 100 tis. km, které jsou poctivé...Pánové to auto je pak opravdu někde jinde. Stačí pohled na interiér, nápravy prostě všechno...Já takovejch pár viděl a jel v nich. Bohužel tyhle auta se dají dle mě koupit opravdu jen v němec a ceny tomu odpovídají. Trček takové auto v němec koupil a kdo ho viděl tak ví o čem je řeč... i sebelíp udržovaný auto s 300 tis. km prostě nemůže takhle vypadat.
To, že tady u nás má každý v bazaru do 180 tis. km je jiná kapitola a osobně bych tady u nás auto prostě nehledal ať za tu či onu cenu.
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. srp 2012 18:30 #101643

  • kasuh
  • Avatar uživatele kasuh
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 537
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 17
Taky bych se rád podělil o mou zkušenost. T4 jsem nutně nepotřeboval, ale kokta s rakví na střeše a spaní v kufru plus na zadních sedačkách nám bylo málo i když ta spotřeba....
Začal jsem hledat na netu asi tak půl roku trvalo než jsem se jel podívat na první auto.
Vzal jsem holku na výlet do Zlína, auto prodával důchodce a mělo najeto 75 kolíků, jenže nejen to to auto bylo jak kdyby stálo deset let v autosalónu žádný škrábance a po celou dobu garážované, tak bylo rozhodnuto a vzali jsme hned první kus který jsme viděli :D . Když jsem auto vezl na výměnu náplní a rozvodů tak se můj dvorní servisák ptal zda to má celolak.... Sice jsem musel slevit (auto nemá airbagy abs atd), ale zase doufám že mi ještě pár let vydrží. Mám ho jen na víkendy za sportem a přírodou.
Závěrem bych chtěl říct že já bych se na auto s 600 000 nejel ani podívat. Ale zase na druhou stranu je něco jiného zda to auto jezdí v ČR nebo v německu. Koktu co mám jezdila do dvěstě tisíc Praha německo, pak jsem jí dostal já přestěhoval jsem se na venkov za Prahu a ty okresní silnice jí tak odrovnaly jako né za těch předchozích 200 tisíc.
VW Transporter T4 2,5 TDI 75kW
Škoda Octavia 1,9 TDI 66kW
A-team (Almara team)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. srp 2012 14:08 #101667

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15

Syd_X napsal: Miluju kecy bazaristů typu - na stav km se nedívejte důležitý je technický stav.Tak proč to přetáčejí když na tom nezáleží ?



To se mě teda dotklo.... :lol: :lol:
Každý z nás, je strůjcem svého štěstí a při nákupu nebo změny vozového parku to platí úplně stejně.
Přesně ty, jsi ten typ člověka, který nezajímá opravdový a reálný stav vozidla, ale zajímá tě serviska s počtem razítek ze servisu a na palubní desce počítadlo kilometrů..... Takže, když navštívíš prodejnu ojetých vozidel a než se podíváš okem na nabízený vůz a začneš chrlit ze sebe kolik to má najeto a že chceš vidět servisku....sorry, ale pak se nediv...
Pánové, když vidím inzerát T4, rok 1996 s garantovaným počtem najetých km do 200000km za cenu 135000 Kč tak se od srdce směju...
Víte, kolik by takové auto stálo v Německu???????
T4,Multivan, rok 1998, 46000km = 16500 Euro !!!!!!!!!!

To není ŠKODA 105 L, tak už se na počet km vyprdnite...
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.200 sekund

Login