Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. srp 2012 14:16 #101668

  • Pelda
  • Avatar uživatele Pelda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 314
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 3
Tak tak pánové. Ptre =D> =D>
Multivan 2,5 TDI 75KW + chipPRODÁNO
Multivan GENERATION 2,5 TDI 111kw

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. srp 2012 20:34 #101685

  • Syd_X
  • Avatar uživatele Syd_X
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 5
  • Obdržená poděkování 0
Jde vidět, že mě neznáš.Sám mám T2, kterou jsem si sám renovoval a vím o čem mluvím.Pokud je pro mě důležitý stav km, tak je to proto, že mě zajímá jasná historie auta a co všechno zažilo.Samozřejmně mne neuspokojí herka, která má na tachometru 180.Hele to je jedno, nechme to plavat.Každý dělá co umí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 05. srp 2012 21:54 #101692

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Vím, jak to myslíš, nikdo nechce koupit trakař, jen, že téma s počtem najetých kilometrů je tu hodně a spousta lidí jen řeší razítka v servisce a právě ten osudný počet naběhaných kilometrů :drunken:
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 10. srp 2012 23:55 #102101

  • bencm
  • Avatar uživatele bencm
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 2
  • Obdržená poděkování 0
Dobrý večer, tak i já bych rád vstoupil do Vašich řad a hraju loterii při hledání zachovalé slušné T4.
Byl bych moc rád, kdyby mi někdo řekl svůj názor na tuhle nabídku v ČB:
http://www.jhautocentrum.cz/detail/volk ... tion-top_2
Auto je zvnějšku velice pěkné, ale motor je schován deklem. Zbytek nevím, budu muset dojít osobně. Hlavně se mi nezdají ty km. Podle servisky by auto posl. 6 let spalo zimním spánkem... a kdo zalže v jednom, zalže ve všem....
Děkuji!
bencm

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 11. srp 2012 13:50 #102130

  • daves
  • Avatar uživatele daves
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj, prosím o Váš názor na níže uvedené. Jen předesílám, že s VW nemám žádné zkušenosti a nabídka přišla velmi rychle, tak bych si rád splnil svůj dávný sen.
Mám možnost koupit Multivan westfalia T4 r.v. 1997 od známého zatím s tímto textem:
Westfalia Long, 2,5 TDI, 1997, najjezdeno 260 000km, kuchyn, lednice, plyn. sporák, 2x webasto, AC, venkovní sprcha, spaní pro 4 lidi, po kompletni renovaci laku, konzervaci podvozku, vystrikani dutin, revize motoru (nove trmeny, vaha vzduchu). Auto je dle znameho v top stavu.
Cena je mezi 320 000,- a 350 000,-

Jak říkám, prosím o Váš názor, popř. o radu na co si dat pozor. Pokud je v Praze někdo kdo by ho šel se mnou prohlídnout tak se samozřejmě revanšuji.
Díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. srp 2012 00:03 #102190

no je to asi jako u kazdyho auta...proste zalezi jak se o to auto kdo staral a pokud je pravda vse co pises v popisu tak je to samozejme paradni kup,ale hacek je uz v nazvu(multivan,westfalia,long) je to trosku zahada...multivan se nedelal long a westfalia nebo california se taky myslim nedelala long tzn. ze se pravdepodobne jedna o nejakou prestavbu a u tech se dost tezko urcuje cena,ale jestli je vse poctive udelane a bez problemu funkcni tak proc ne....
no ja bych si asi nejdrive zjistil historii toho vozu u dealera VW kam staci zajit s VIN kodem
a nechat auto zkontrolovat nejakym technikem...ja kdyz kupoval auto od znameho tak mi ho pujcil na tyden,komplet jsme ho prolezli,zjistily historii,radne projeli a bylo jasno ale to asi zalezi jak moc je to dobrej znamej

k te cene je tezke se vyjadrovat,tyhla auta jsou holt drahy a v nemecku tuplem,ale co je drahy D:_)1 to je dobry D:_)1 ,ale na druhou stranu to pravdepodobne nebude origo a tyhle prestavby bejvaj levnejsi

samozrejme dostanes i kvalitnejsi rady,takze ja ti hlavne preju at dobre poridis a hod sem trebas par fotek auta a interieru a budem chytrejsi :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 31. srp 2012 14:52 #103093

Ahoj,

Nenašla by se dobrá duše co by poskytla rozměry přípravku na vylisování a zalisování horního čepu na T4?

Klidně jen načmárané na papíře a vyfocené.

Doufám, že jsem to vložil do správné sekce.

Díky za ochotu =)

S pozdravem

Kuchta
Vw T4 Transporter 2.5tdi ACV 97
Yamaha YZ 125 06

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. zář 2012 12:59 #103221

jeden přípravek mám, ale tento týden se už k němu nejspíš nedostanu.
vyrábět ho nemusíš, když bude potřeba tak půjčím.. D:_)3
SVĚT SE ZBLÁZNIL. KDO BUDE DALŠÍ???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 11. zář 2012 22:10 #103697

Zdravím.jsem tu novej a měl bych prosbu.mám možnost koupit od kamaráda multivana r.v.asi 97,2.5 V5.Je to přestavba do pěkný kastle.pár věcí se musí dodělat,napojit lpg který je k tomu,dopojit manuálni klimu,dodělat interiér pořádně a něco je s motorem.nastartuje ale jako by se uchlastával,předtím s tím nic nebylo prej.koupil pěknou kastli a motor s převodovkou dával do týhle,měnil spojku,nějaký čepy,silentbloky,řazení,řízení atd.vypadá docela k světu,hrozně se mi líbí.čekáme totiž druhý dítě a byl by to ideální povoz.teď jezdím feliciíí laurin a klement na plyn ale bude nám asi malá.

Jo a nechal by mi ho za 50t.kč

měl bych do toho jít?tady jsou fotky.spodek je docela pěknej.stačilo by asi odrbat a ošetřit pořádně.oproti felině tohle jsou ještě poctivý plechy

http://mantrabeach.rajce.idnes.cz/nastenka

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 24. zář 2012 21:26 #104253

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0
Nejezdíte někdo náhodou přez Šumperk? Známý by si chtěl koupit toto-
http://www.tipcars.com/#volkswagen-mult ... 40725.html a mě se mu to okouknout jet nechce.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 27. zář 2012 09:20 #104355

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Prosím někoho, kdo by mi prověřil jedno VIN vozidla dovezeného z Německa, na CEBII jsem to proklepl, ale historie v D se mi nedaří ověřit.
Zkoušel jsem sehnat Transportéráka, ale marně #-o #-o , má někdo prosím možnost??
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 29. zář 2012 08:40 #104408

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53

Transportérák napsal: Mě se to líbí. Nafotil i to né moc pěkný s čímž se musí počítat ale jinak vcelku asi fakt rozumný. Jen se nerozhoduj moc dlouho aby ti ho nějakej polák nevyfouknul :(
Motor a rok nej volba :)


Tak už jsem ho přece jen koupil. Dovoz z Němec po vlastní ose, bazarník mi dal převozky jako bonus.
Koroze jen povrchová, zatím nic nejde skrz a auto je přesně to, co jsem si představoval na práci a snad i na expediční výpravy. (postel už je hotová :-" )
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 29. zář 2012 08:47 #104409

Tak gratulace VWeliká OK! =D>
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 29. zář 2012 08:50 #104410

  • JaM
  • Avatar uživatele JaM
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1724
  • Karma: 6
  • Obdržená poděkování 53
Jak by ne :lol: Poloplechaři :lol: :lol: :lol:
Syncrolong poloplech+ tažná tyč
Bílá welryba T4 highlong na práci
T5 2,5TDI 96kW prodáno
Syncrovella prodáno
Smažkobus 2,4D kastle po smrti, motor jede dál...
tel:777171480

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 29. zář 2012 09:03 #104411

  • kunec
  • Avatar uživatele kunec
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 2695
  • Obdržená poděkování 25
Polo plech a dlouhej... Tiše závidím


Sent from my iPad using Tapatalk HD

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.212 sekund

Login