Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 01. pro 2012 13:09 #108277

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Ahoj páni kluci ;) jsem ve D:_)1 busech D-:( a tak potřebuji radu zkušených,resp.vycházet z vašich zkušeností,abych si udělal trochu všeobecný přehled co raději pořídit skrze spolehlivost.

Multivan t4 111kw nebo transporter/caravelle t5 1.9 77kw
-rozpočet cca +- 250.tis
-nájezdy u obou vozů dle inzerátů +- stejné
-vozit se bude moje rodinka a nábytek (co se týče nábytku,auto tím nijak neponičím,to mám vychytané),stačí mi krátká verze (platí pro t5)
-denně v provozu,můj roční nájezd mezi +-30-40.tis km
-1xtýdně vozík za autem (200kg +náklad cca 300-600kg)
-párkrát do roka caravan

T4 multík-dobře vybavený,více rodinný,stolek,otočné a snadno vyjímatelné židle(zadní lavici použiju tak 10x v roce),nezávislé,tempomat,vyhřívané př.sedáky,silný motor

T5 trans./car.-novější model oproti t4,většinou slabá výbava(nemám chut či čas něco předělávat-dokupovat,apropo např.zde v inzerátech je t5 s vnitřkem multivana a to by mi vyhovovalo skrz samostatné židle (možnost jet i jen ve 3),ale co ten motor 1.9 77kw?

Motorově i výbavou bych t4,ale t5 je novější,s chudší výbavou bych se asi nějak popral,ale mám trochu "luft" s motorizace skrz vozík,caravan,snadné předjíždění,dálky...
Tento motor volím (t5)z hlediska spolehlivosti,pro nic jiného.
Děkuji za odpovědi,případné nejasnosti dovysvětlím D:_)10
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. pro 2012 12:24 #108326

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
T4 Multivan 111kW + ČIP ;-)

Napsal bych ti k tomu víc, ale to bych se o5 opakoval. A když už T5, tak 2.5tdi 96kw a to caravelku, nebo multivana.
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. pro 2012 15:24 #108348

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Podle mě to samé co Maršoun, Sice T4 nevypadá už tak moderně, je i trochu hlučnější, ale protože káždý rok tahám 2-tunový karavan do Chorvatska, a občas s platem, tak jsem volil T4, vzhledem ke spolehlivosti u ojetého auta s nájezdem 200-300 tísíc Km.
Podle mě je ta jistota u T4 větší, i když pos...t se může všechno ;)
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. pro 2012 19:18 #108368

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
Děkuju za vaše odpovědi

-kluci v T5kách psali,že 96kw je méně problémové než 128kw,ale T5 je prý v motorizaci 2,5 spolehlivější(vychytanější) od roku 06 a to je pro mne už cenově mimo mísu,jelikož bych si rád nechal rezervu na nějaký ten zákl.servis po koupi.
Nepotřebuji auto na prezentaci,ale hlavně plně a co nejvíce funkční,takže volba padne zřejmě na tu 111 T4,což jsem si tak nějak i myslel.Ikdyž faktem je,že po.rat se může cokoli #-o
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. pro 2012 20:47 #108373

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
Tudhle jsem na mobile.de viděl nádhernýho Multivana s málo Km, ale chtěli za něj přes 10 000,- EUR
Tady je taky krasavec, a ani neni daleko, tedy od nás :lol: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/vw ... res=EXPORT
A tyto ceny mi už berou dech :o http://suchen.mobile.de/auto/volkswagen ... RT&lang=de
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. pro 2012 22:47 #108383

  • dusanhaya
  • Avatar uživatele dusanhaya
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1491
  • Karma: 26
  • Obdržená poděkování 114
:D no od vás cca 170km,od nás +400km,ale s dovozem mám 0 zkušeností :( uvidíme
ale nevypadá věru zle
VW T5 Multivan 2,5TDI
T en D ým I gnoruj gang
A -team (Almara team)


Něco pro interier T4/T5 viz.-
http://dusanhaya.rajce.idnes.cz/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 03. pro 2012 12:51 #108405

hlavne poradne proverit podle VIN,to bych nepodcenoval,nedavno jsem schanel passata a nestacil jsem se divit)))

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 25. pro 2012 21:17 #109930

  • zdemyr
  • Avatar uživatele zdemyr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj. Muzete poradit?chtel bych koupit t4 od zbyni,co ji tu prodava,ale mam obavy,dlouho jsem nic nekupoval. Poradte ,co si o ni myslite? A cene. Diky za info.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 27. pro 2012 06:28 #109995

  • zdemyr
  • Avatar uživatele zdemyr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 1

karlosVW napsal: Práce s přihlášením auta z ciziny moc není...musíš mít německé TP a odhlášku...a na cestu vyřízené přepravní značky (cca 3000,-),potom v CZ dovozovou STK a přihlášení (cca 5000,-)
Horší je ale to,že na fotce to auto vypadá vždy hezky ale realita bývá skoro vždy jiná.Německé servry s bazarem aut jsou plné rusů,turků,poláků a jiných národností a ti moc vztah k férovému jednání nemají.Takže jedeš někam třeba 500-700km pro auto,tam zjistíš že je to děs běs a frčíš zase zpět s prázdnou a prodělkem za cestu.
Myslím,že i v CZ se dá koupit hodně slušné auto a nemusíš jezdit tak daleko.



Zdarek,taky bych rad koupil v cz,nejlepe v okoli usti nad labem. Ale bazary tu maj bud drahy,nebo podezrele levny,jako treba u gregyho zelena t4. Docela pekna,ale myslim,ze uz tam jednou stala ,pak par mes.nee a ted je tem zas,divny. Mozna i s prekopanym vnitrkem.
Pak je pekna,co tady nabizi zbyna,cerna caravelka s bezovou kuzi. Ale bojim se neco kupovat,obzvlast,kdyz se kvuli svymu snu,chci zadluzit u banky. Tak kdyby nekdo z klubaku nabizel,tak dejte vedet. Duvera v klubu je asi nejlepsi:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 27. pro 2012 07:10 #109997

  • zdemyr
  • Avatar uživatele zdemyr
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 49
  • Obdržená poděkování 1
Cus. A jakej to byl bazar. Ja jen,ze jsem z usti,tak abych vedel:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 27. pro 2012 08:34 #110000

No tak před čtrnácti dny jsem si auto vyzvedl. Auto jezdí, ale.... . Na poloose prý nic nenašli, takže nic neopravili a závada stále trvá. Příhřev funkční, oprava provedena formou výměny celého systému z jiného vozu takže uvidíme jak dlouho, klima snad funkční i když v tomto počasí se to až tak nepozná, a brzdy funkční ( výměna vývěvy ovšem opět za starší kus ). Jinak jsem po převzetí ( kolem 14 hodiny - za světla ), večer zjistil, že mi nefunguje podsvětlení ovládání klimatroniku, tak jsem nejdříve žárovičky sháněl sám, ale poté co jsem zjistil, že jediné kde je mají je autorizovaný servis D:_)1 , ovšem za 150 Kč kus x 3, volal jsem do servisu. Jelikož jsem si jist, že podsvětlení, snad jako jediné, na klimatizaci při předání do servisu fungovalo, zavolal jsem ať to v rámci reklamace ( v oboustraně podepsané dohodě je uvedeno, že na systém klimatizace bude poskytnuta záruka 1 měsíc ) opravý. A že i ten problém s poloosou trvá. Hádejte jak jsem dopadl. Jak se říká co si člověk neudělá to nemá. Po půlhodinové diskusi s jednatelem autobazaru a servisu jsem si vzal klíčky, popřál mnoho úspěchů v dalším podnikání, neboť s tímto přístupem k zákazníkům ho bude potřebovat, a odjel s tím, že už mě tam nikdo nikdy neuvidí. Celá anabáze trvala skoro 6 měsíců, díky ,, vřelému a ochotnému ´´ přístupu bazaru, a jediné co z toho mám jsou nervy v :-AD(A .
Takže záverem: Rád bych tímto poděkoval za tuto zkušenost Autobazaru Pražská v Teplicích, jmenovitě panu Petru Balejovi ( jednatel společnosti ), protože mi prodal auto se stočeným tachometrem, a to minimálně o 300.000 km, a tomu odpovídajícím technickým stavem, a tím mi způsobil nemalou finanční ztrátu. Děkuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 28. pro 2012 17:53 #110108

  • Othon
  • Avatar uživatele Othon
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
Zdravím Vás,jsem zde nový a jsem rozhodnutý pro koupi Caravelle T4,doposud jsem neměl žádnou T4 a tak bych se chtěl poradit ohledně koupě,mělo by to být do 150tis. 2.5 TDI 75kw Klima,tempomat.el.okna,taz.zarizeni v co možna nejlepsim stavu. Našel jsem tyto dva inzeráty,které mě zaujali.

http://auto.bazos.cz/inzerat/20136672/V ... tronic.php

http://www.sauto.cz/osobni/detail/volks ... oFrom=list



Ta druhá sice nemá tempomat,ale z fotek vypadá docela zachovale...Jak na Vás působí? U té první mi majitel sdělil že byla ve 215tis delana spojka a v 305tis. komplet rozvody,auto je prý v celkove zachovalem stavu i motor,udrzovane a spolehlive.Jinak ji budu mit částečně do práce a pro běžné využití,tzn. dovolene,vylety atd. PS:snad mi ho odtud nekdo nevyfoukne pokud se pro nej rozhodnu a bude stat za to... :) Je to pro me dost dlouha streka kdybych se na nej mel jet podivat,tak chci vedet i vas nazor,za ktery predem dekuji.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Othon.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 28. pro 2012 18:16 #110109

  • Finida
  • Avatar uživatele Finida
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 755
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 1
To chce vidět na živo, už jsem viděl mraky aut na fotce super, a ve skutečnosti tragedie!
T4 Multivan,ATLANTIS, 2.5 TDI ,111KW,
T4 Plechovka 1.9 TD -pracant

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 28. pro 2012 19:33 #110110

  • Othon
  • Avatar uživatele Othon
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 62
  • Obdržená poděkování 1
Ano,chápu,mám to ale přez celou republiku pomalu,tak jsem se chtel takhle poradit,zda tam ma cenu vubec jezdit ci ne....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 28. pro 2012 20:39 #110112

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Jet, či nejet....nikdo ti zde neporadí, prostě sedni do auta a jeď hodit vwočkem a uvidíš. S fotek nic moc nepoznáš, u Hořínka se mi nějak nezdá ten rok výroby. V inzerci je rok 1997, ale palubovka a volant je s novějšího modelu.
Kdysi jsem od něj koupil jednoho multivana....raději vyjedu ale za hranice...
Dopln si odkud jsi...
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.196 sekund

Login