Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 13:24 #24584

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Za poslední měsíc mám objetou celou republiku a řeknu to takhle :
lidi lžou do telefonu, jak jejich nabízené autíčko je v super stavu, nikdy nebouráno, najeto poctivých 160-199 tis.km, krásný interiér, vše funkční atd atd atd.
Pak přijedu na inzerát a je to takovej šrot a pán řekne : heleďte, není to nový auto, co jste čekal.....

Dnes je to opravdu vybrat auto pro sebe,velikej problém..... a u nás v ČR tuplem....
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 13:27 #24585

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Turba na 2,4 se nebojím, sám jsem s ním mnoho km najezdil, ale byla to originál úprava od project zwo, jen se to moc nelíbilo převodovkám a ten motor trhal jednu převodovku za druhou a vyřešila to až montáž dvouhmotého setrvačníku. Ale co je nejkrásnější je ten zvuk přeplňované 2,4 \:D/ jen tam musí být Turbo už od začátku, dávat to na starší motor by nebylo moc dobré.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 13:35 #24586

Vím že z fotek se toho moc nepozná ale je to moje první Téčko tak se v tom nevyznám.
Můj známej má vito a nutí mně ho taky /že to je nej dodávka/ , proto chci koupit něco silnějšího abych mu s tím natrch pr... d:_( :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 13:40 #24587

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1

Ales-X napsal: Turba na 2,4 se nebojím, sám jsem s ním mnoho km najezdil, ale byla to originál úprava od project zwo, jen se to moc nelíbilo převodovkám a ten motor trhal jednu převodovku za druhou a vyřešila to až montáž dvouhmotého setrvačníku. Ale co je nejkrásnější je ten zvuk přeplňované 2,4 \:D/ jen tam musí být Turbo už od začátku, dávat to na starší motor by nebylo moc dobré.


Aha, dobrej postřeh... :) A zase jsem o něco moudřejší:) No ale myslim, že právě moc 2.4 to turbo od začátku mít nebude.. :( Každopádně jak jsem psal, raši koukám rovnou po Tdi..

Jo a naprosto lamí OT, klidně to pak přeřadim do příslušnýho topicu, ale když uz jsme u toho.. jakej je rozdíl mezi 1.9TD a 2.5TDi ?? Myslim jako v turbu atd.. v podstatě proč není taky 1.9 značený TDi?? Sorry za tak stupidní dotaz, klidně mi to písni do SZ a já to tu pak smažu... děkuju
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 13:50 #24588

Petr napsal: Dnes je to opravdu vybrat auto pro sebe,velikej problém..... a u nás v ČR tuplem....


U mně je problém ten že do německa nebo jinam nemám s kým jet aby mi poradil a řekl tohle jo a tohle bude chtít tohle opravit atd.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 14:05 #24589

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
TD - Turbo Diesel - vstřik do komůrek a motor přeplňován turbodmychadlem
TDI - Turbo Diesel Injection - vstřik přímo do válce a motor přeplňován turbodmychadlem

Jinak ptal jsem se v motorárně na význam zkrat mTDi a je to nesmysl, malé i značí vstřikování u benzínových motorů a malé m neznačí nic. To co si většina myslí že má mTDi je ve zkutečnosti TD

Již o tom píši zde <!-- l --><a class="postlink-local" href=" www.transporterclub.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=528 ">viewtopic.php?f=7&t=528<!-- l -->

JayKay napsal: U mně je problém ten že do německa nebo jinam nemám s kým jet aby mi poradil a řekl tohle jo a tohle bude chtít tohle opravit atd.

Napíš SZ Markovy Mindlovy, určitě se dohodnete ;-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 14:26 #24592

  • fossil
  • Avatar uživatele fossil
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 346
  • Obdržená poděkování 1
Aha, super, moc díky za odpověď. Nojo, mi nedošlo, že už jsi to jednou psal v tomhle topicu, tak sorry a klidně to tady smaž... Díky moc..!!!
...dreams come true... :) ..."VWilík"... VW T4 Caravelle GL long, 2.5TDi 75kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 21:04 #24614

JayKay napsal: U mně je problém ten že do německa nebo jinam nemám s kým jet aby mi poradil a řekl tohle jo a tohle bude chtít tohle opravit atd.

Napíš SZ Markovy Mindlovy, určitě se dohodnete ;-) [/quote]

jj vím že to tu někdo psal, zatím se jen rozhlížím a koumu co koupit ale díky a hlavně čekám na prachy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 07. říj 2009 22:23 #24627

  • andula
  • Avatar uživatele andula
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1654
  • Obdržená poděkování 0

Ales-X napsal: ptal jsem se v motorárně na význam zkrat mTDi a je to nesmysl

Aleši někteří úpraváři-tuneři-bastlíři takto značí TDI motor předělaný na m-echanické čerpadlo.
Potkalo mě štěstí­, řeklo uhni a šlo dál.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. říj 2009 14:17 #25034

  • Anonymous
  • Avatar uživatele Anonymous Autor tématu
  • Návštěvník
  • Návštěvník

JayKay napsal: jj vím že to tu někdo psal, zatím se jen rozhlížím a koumu co koupit ale díky a hlavně čekám na prachy

jj marka muzu doporucit, byl tam s nama pro auto, pak udelal udrzbu+drobne opravy a za tyden jsem jel od nej domu.)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 14. říj 2009 11:27 #25109

Ales-X napsal: Turba na 2,4 se nebojím, sám jsem s ním mnoho km najezdil, ale byla to originál úprava od project zwo, jen se to moc nelíbilo převodovkám a ten motor trhal jednu převodovku za druhou a vyřešila to až montáž dvouhmotého setrvačníku. Ale co je nejkrásnější je ten zvuk přeplňované 2,4 \:D/ jen tam musí být Turbo už od začátku, dávat to na starší motor by nebylo moc dobré.

Můžeš mi o tom setrvačníku něco napsat nebo spíš kde bych ho sehnal, něco jsme na netu našel ale nenašel jsem na T4. Díky

jen čistě kvuli infu, kdybych to auto koupil

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 14. říj 2009 13:16 #25116

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Je tam použit celý set z 2,5TDI 75kW, spojka, přítlačák, setrvačník a ještě bylo nutné použít startér z 75kW ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 14. říj 2009 14:48 #25124

Tak že další investice navíc, počítám (spíš střílím od boku :D ) 10tis

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 14. říj 2009 15:04 #25127

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Pokud si dobře vzpomínám 23tis.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 14. říj 2009 18:22 #25144

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 8
do 2,4D a převodovky 2,4D tedy s šroubovanym deklem se vejde setrvak z 65kw 2,5tdi modre ičko cena nova sada setrvak přitlačak lamela ložisko(mechanicke)16 100kč origo LUK.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.305 sekund

Login