Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. dub 2014 18:36 #138550

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2757
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 169

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od mulťa.

Kde koupit 16. dub 2014 10:31 #138710

  • Amik
  • Avatar uživatele Amik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj Lidi,

Dekuji za prijeti do clubu. Behem mesice bych si chtel poridit VW T4, bohuzel nemuzu zadnou najit v okoli Prahy. Nevi nekdo o solidnim Bazaru ci nekom kdo prodava?

Diky za info,
Amik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kde koupit 16. dub 2014 10:36 #138711

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Ahojky,
mám T4 do provozu 2001, najeto necelých 230000, původ Česko, serviska, náhradní obutí, koule, parkovací asistent, centrál s alarmem dálka, nějaké to spaní a pod. Prodávám protože jsem si čerstvě pořídil T5 Napiš mi tel. č. a já Ti příp. zavolám
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kde koupit 16. dub 2014 10:40 #138712

  • Amik
  • Avatar uživatele Amik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Ahoj.

muzes mi poslat foto na email pripadne i cenu malkovsky.jan@seznam.cz.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Amik.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. dub 2014 11:32 #138715

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Odpoledne až dorazím z práce pošlu aktuální foto a příp. další informace na Tvůj email.
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Kde koupit 16. dub 2014 11:43 #138716

  • Šan
  • Avatar uživatele Šan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1
  • Obdržená poděkování 0
Čaues. Taky jsem teď vybíral až vybral. A můžu Ti říct, že jeden měsíc na výběr je dost málo. Mě to trvalo tak půl roku usilovnýho hledání a vyplatilo se. Po tom všem co jsem četl, slyšel a nakonec i viděl můžu říct, že tady u nás je to dost těžký něco sehnat. Tady platí asi to nekoukat a neprověřovat km, protože to nic neřiká. Co jsem tak prověřoval VIN, tak záleží jak kde. Většinou Ti řeknou, že to nemůžou nikomu zdělit, nebo, že za 1000,- , ale někdy byli až nad míru ochotní a řekli mi uplně vše co o něm měli v pc. Takže hlavně koukat na aktuální stav a v tom musim poděkovat Houďasovi, který nabízí asistovaný prodej... Sám jsem byl na to krátkej. Takže nakonec jsem oželil nějakej ten peníz, kterej se mi teď vrátí na údržbě. Snad ;) Jo a taky musim poděkovat všem tady na foru, dá se tady najít dost cenných informací ! Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. dub 2014 12:14 #138717

  • Rebelant
  • Avatar uživatele Rebelant
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1138
  • Karma: 22
  • Obdržená poděkování 113
Já měl štěstí v tom, že T4 jsem si nejdříve pár let hýčkal u zaměstnavatele :) a v roce 2008 mi byl nabídnut odprodej - takže původ a km jistota. Každopádně nyní lze využít i nabídku servisu VW, které má nyní jarní akci a za 199Kč provede prohlídku vč. papíru a tak kdo o moje téčko bude mít zájem, zajistím kontrolu na servisu dle výběru kupujícího.
U T5 to mám horší, sice ji mám též od zaměstnavatele ale nevím, kdo a jak ji kormidloval :(
Ride to live, live to ride
neaktivní: VW T4 1,9 TD 2001, VW T5 1,9 TDI 2004, VW T3 DOKA 1,6 TD 1986, VW T4 dlouhé vysoké syncro - Vildafornia 2,5 1995
aktivní: VW T5 1,9 TDI "Jahůdka", T4 multivan syncro 2,4 D, T3 1,9 TD Džůsík
IMV 1000 r.v. 1964, V3S, ZIL, UAZ, LUAZ, JEEP GPW 1943, ...
Honda CBR 1000f, Jawy, ČZ, ...
a další :-o

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. dub 2014 12:47 #138718

  • Amik
  • Avatar uživatele Amik
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 18
  • Obdržená poděkování 0
Ja uz hledam cca pul roku, ale uz mi dochazi cas, koncem kvetna mam jet na par tydnu pryc. Uz sem v Praze snad videl kazdej bazar.

Na fotky se tesim

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 16. dub 2014 17:36 #138725

  • long
  • Avatar uživatele long
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 345
  • Obdržená poděkování 2
A co zkusit dovoz ??
VW T4
sen: T1 Samba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. kvě 2014 08:00 #139615

  • SP125
  • Avatar uživatele SP125
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 14
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
Ahoj co si myslíte o této T4? Předem dík za názory. Nebo nevíte o nějaké solidní T4?

www.sbazar.cz/martin13142/detail/5314635...4-koupeno-v-nemecku-

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. kvě 2014 09:15 #139618

Proč Sbazar ... ? Vždyť auto je tady na clubu ... !!
www.transporterclub.cz/inzerce/bazar/ad/prodam-auto,1/prodam,61
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. kvě 2014 10:26 #139620

  • SP125
  • Avatar uživatele SP125
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 14
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
JJ vím tady jsem ho taky našel nějaký názor/rada?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od SP125.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. kvě 2014 10:35 #139621

Nejsem kompetentní radit, ale názor vyjádřit mohu. Je to transporter, čistá verze bez odhlučnění a interiéru, já si koupil pro rodinu multivana, záleží, co hledáš. Výbava lehce nadstandardní ... Ten polodot mu závidím, v mém multíku 97 rok není ... Přídavné topení je dobrá věc, motor je fakt držák. Orezlý na normálních místech ... Přední sedadla někdo dodal. Otočná by se hodila. Další je kus od kusu, jako jiná auta ...
Toliko můj pohled na věc ...
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. kvě 2014 12:13 #139623

  • SP125
  • Avatar uživatele SP125
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 14
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 1
JJ to je trošku škoda že není lepší interier a klima ale to už jsou pak jiné peníze!
Mě tak zajímala ta koroze zda to není už dost? Jinak jasně chce to vidět live a projet to.
No mám to na závody na převoz moto na závody a budu muset to používat i jako osobák 2 auta bych nemohl provozovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 13. kvě 2014 12:46 #139625

Souhlas, já hledal auto pro rodinu ... Na závody je dobré, že to máš v long verzi ... Kluk přede mnou měl multivana na závody v crossu, jezdil motorky ... Ale tahal to na vozíku ... V autě spal ...
Seat Alhambra 1,9 TDi 85 kW 2000 7 míst doma
Citroën Grand C4 Picasso 1,6 HDi 80 kW 2009 - pro ženu
T4 Multivan AllStar 2,5 TDi 75 kW 1997 prodán
T3 Caravelle 1,6TD 1987 prodána
B3 Passat Varinat 1,8 66 kW 1992 mrtev

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.135 sekund

Login