Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 23. čen 2014 11:21 #141459

Zdravím Vás tu a díky za toto fórum. Schánim T4 a narazil jsem na toto : www.trotina.cz/volkswagen-transporter-2-4-d-dd00015903.html Neznáte někdo toto auto, popř. nebyli jste se na něj kouknout ? Co si o tom myslíte ? Mě se to docela líbí, ale nejsem zrovna odborník :unsure: díky za vaše reakce.
VW T4-1,9 TD, 50 kW - Multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 24. čen 2014 19:57 #141513

  • shrekzv
  • Avatar uživatele shrekzv
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 241
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 8
niekto sa riadne vyblaznil na svojom aute, mohol tam dat aspon plasty z caravelly, ked uz tam strepal sedacky z multivana a strechu z westfalie
T4 Caravelle 1998, VR6 103kW LPG

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 01. čec 2014 15:38 #141690

Zdravím můžete mi napsat váš názor to tomhle autě ?
www.tipcar.cz/inzerat/volkswagen-transpo...4x4-cz-17703965.html

Kolik je adekvátní cena ? Kolik to má dle vašeho názoru doopravdy najeto? :) a je to dobrá volba na předělání na obytku ? Budu vám zavázán poněvadž tomu vůbec nerozumím :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 12:56 #141699

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
podle mě má najeto tak 400000km + , S AC dodávky mám osobní zušenost - stočený kilometry jim rozhodně nevaděj.
Poděkovali: stambly

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od durisa.

Re:T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 13:02 #141700

  • Polda
  • Avatar uživatele Polda
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 646
  • Karma: 2
  • Obdržená poděkování 29
Taky myslím, že má tak 500 tis.
Ale jinak myslím dobrý, na obytňák ideál.
Polda - pomáhat a chránit

T4 CARVELLE 2,5TDI 75 kw
www.transporterclub.cz/forum/19-moje-auto/126664-p
http://igorvw.rajce.idnes.cz/
tel.: 602 124 854
IgorPol@seznam.cz
Poděkovali: stambly

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od Polda.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 13:30 #141701

  • mulťa
  • Avatar uživatele mulťa
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 2737
  • Karma: 28
  • Obdržená poděkování 166
vloni jsem tam chtěl kupovat mastera, dle nich najeto cca 150tis, už si přesně nepamatuji. Dle poslední evidence ve 480tis oprava převodovky. pak mně předběhly s transitem který byl v inzerci a než se dostal k nim na plac tak toho musel hodně odcouvat. Asi náhodička.
TCCT - TransporterClub Caravan Team
Multivan Final Edition T5.4 LR TDi 150kW DSG 4M
Poděkovali: stambly

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 14:55 #141704

Jo taky jsem si spočítal ze by s tím museli nalitat asi 1150 km mesicne . což je nesmysl. Kolik by jste viděli ideální cenu za předpokladu ze stav je jaký udávají tedy velmi dobrý ?:-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 16:39 #141705

  • durisa
  • Avatar uživatele durisa
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 278
  • Karma: -4
  • Obdržená poděkování 11
Já bych si teda auto co má na první pohled stočený kilometry nekoupil nikdy. Hledej dál a věř že najdeš lepší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 17:59 #141707

Škoda, že není VIN...
VW Multivan Generation 2,5 TDI 111kW MTM
VW Transporter 2,5 TDI 75kW prodanej
Audi Wheel Man 8-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 18:38 #141708

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Pánové, nikdo auto neviděl a už hlásáte kolik má najeto....nechápu...co když má km poctivé???? A že nechce nikdo koupit auto se stáhnutým počitadlem je více než jisté, ale plně věřím, že hodně z Vás má právě toto auto v chalupě...
Nekupuju km, kupuju stav auta...pořád dokola B) B)
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 20:22 #141711

  • ABART
  • Avatar uživatele ABART
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 1136
  • Karma: 96
  • Obdržená poděkování 24
Taky bych to videl tak,jak pise BAZARNIK. Zajed se na to podivat s nekym,kdo autum rozumi,projedte to a uvidis v jakem je to stavu.U nas je narodni sport-staceni km.Kdyz tam chce ceskej clovek videt malo najete,tak to stáčí.... :(
VW T4 2.4D CROSSBUS(syncro),
VW T4 2.4D CROSSDOKA(syncro) ..snad nekdy bude hotova.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
BABETA LX
snekobudka KIP

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 02. čec 2014 23:10 #141718

Tak jsem tam dnes byl, a ani jsem nemusel chodit s nikým kdo tomu rozumí (to by byla fáze dvě před koupí a mám kamaráda v záloze) Tohle je plečka tak za 100 000 max. Lak druhý už notně zašlý. Karoserie nelícovala kde měla, Dveře šli špatně otvírat. rez na podivných místech u střechy, skel a vůbec ho bylo rozsahově víc než bych chtěl u stavu "velmi dobrý". Nejsem expert ale ten stav rozhodně neodpovídal ceně imho no a nalítáno to měla určitě o dost víc než 216 000 to bezesporu ale to jen tak okrajově protože by mi to bylo bývalo jedno ale když se to tu řeší :) Dík všem za radu a názor.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. čec 2014 16:30 #141762

Ahoj, byla by nějaká zpětná vazba na toto auto ? Byl jsem ho okouknout. Prahy, lemy a šoupačky jsou dole docela prorezlý, ale to by se dalo do kupy. Podlaha vypadá, že děravá není. Motoricky ok. Km na budíkách 250000 km, ale realita bude asi jiná. Jo a VIN je : WV2ZZZ70ZRH028835. Tady je odkaz : auto.bazos.cz/inzerat/36374974/Prodam-VW-MULTIVAN-19-TDI.php Díky
VW T4-1,9 TD, 50 kW - Multivan
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od P.I.T.. Důvod: Omyl ve VIN

Re:T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. čec 2014 19:34 #141765

  • Maršoun
  • Avatar uživatele Maršoun
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 6571
  • Karma: 10
  • Obdržená poděkování 31
Přijde mi to celkem drahé na to v jakém to je stavu. :-(


Tapatalk: Odesláno z Nokia Lumia 1020 black :woohoo:
B) T4 Multivan 2.5TenDýmIgnoruj gang 8-)

www.facebook.com/groups/vwbusczechfans
Poděkovali: P.I.T.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - KOUPĚ, ZKUŠENOSTI, RADY NA CO SI DÁT POZOR / KDE KOUPIT 04. čec 2014 20:57 #141767

  • Bazarník
  • Avatar uživatele Bazarník
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1421
  • Karma: 1
  • Obdržená poděkování 15
Prchal bych co by koně dali....V tom necháš tolik peněz tak jako za TDi...takže za mě ne a ani bych to nekoupil za 50 tis.kč.. Můj názor, přeji šťastnou ruku při výběru ;)
FB: Karate Blansko - sportovní tým

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.255 sekund

Login