Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 02. led 2016 18:32 #161629

tá by mala byť vymenená spolu s rozvodmi, ale po výmene rozvodov to rachotenie/cinkanie vôbec neprestalo...
T4 Caravelle 2,5TDI 111kW

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Re:T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 02. led 2016 20:08 #161633

  • Trcek
  • Avatar uživatele Trcek
  • Offline
  • člen clubu
  • člen clubu
  • Příspěvky: 4897
  • Karma: 27
  • Obdržená poděkování 72
Tak ji prohlidni.

Odesláno z Mé databanky S4 Galaxy pomocí Tapatalk
Vw LT 35 Karmann Missouri (barák na cestach)
Vw T3 syncro Bundeswehr Westfalia

Srazy ATC Karvanky Jihocesky T-club z.s.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 02. led 2016 20:10 #161634

ok, pozriem budúci týždeň, keď bude čas a dám vedieť...a myslíš ten zadný remeň a ozubené koleso úplne hore, hej ? :)
T4 Caravelle 2,5TDI 111kW
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od zelatina.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 27. led 2016 07:19 #162497

  • m-r-g
  • Avatar uživatele m-r-g
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 3
  • Obdržená poděkování 0
Tak já mám vyřešeno,minulý týden mi odešel altík a při demontáži,jsem zjistil,že pod ním je šroub,který drží držák altíku k bloku motoru a mlátí do altíku.Tím pádem i vrchní část držáku zřejmě klepela o blok.Každopádně utaženo a zvuk je pryč.

Pavel

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 08. bře 2017 20:19 #174667

Dobry den,
chtel bych se zeptat jestli jste nekdo neresil zvuky zrejme v interieru, je to pravidelne klepani/vibrace nekde u ridice, ale je slyset jen pri rychlosti nad cca 50 km/h, myslel jsem si ze by to mohlo byt ze zpetneho zrcatka, ale to je nove a zvuk stejny.
Dekuji za pomoc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Naposledy změněno: od xpokor02.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 23. kvě 2023 18:46 #209294

Ahojte,

je normalne, ked je zopnuta klimatizacia, tak auto sa chveje na volnobehu? Otacky nekolisu, su jednotné.
Ked ju vypnem, tak volnobeh je ok.

20.000 km do zadu ( 2021) bol meneny klimakompresor, 30.000km do zadu robene komplet nove rozvody, nove kladky... a zaroven aj obidva ventilatory.
Ked idem po dialnici 130 a zastavim na pumpe, tak to chvenie je silnejsie po cca 1-2 min. to trosku utichne, ale stale sa chveje to auto.


AXG, 2003, multivan

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.230 sekund

Login