Vítejte, host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 21. čec 2009 21:52 #20588

  • chuan
  • Avatar uživatele chuan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 133
  • Obdržená poděkování 0
vyveva nova kozvody kladky vse origo pitburg atd a rachtani stale nejvice po startu nez se zahreje potom docela dobre

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 22. čec 2009 08:22 #20590

Pánové a co řemenice na klice? Rachtat umí fakt pěkně a není vidět kde :geek:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 22. čec 2009 11:08 #20595

  • mašlo
  • Avatar uživatele mašlo
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 1063
  • Karma: 5
  • Obdržená poděkování 9
Jak piše maro muže to byt i řemenice na klice ale co převodovka :?: po sešlapnuti spojky je nějaka změna? a pokud jsi měl dole mikrořemen a rachot furt tak řemenici na micrak vynech.
maly servis pro VW T4 a T5, pujčovna transporter 8+1 T4
prodej dilu nových i starších T4 a T5
"pohřebiště" T4 a T5[/b]
multivan@seznam.cz
tel NOVÝ TELEFON 773 630 590
OSTRAVA !!!
Nečlen clubu
www.Transporterpujcovna.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 22. čec 2009 15:58 #20607

  • chuan
  • Avatar uživatele chuan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 133
  • Obdržená poděkování 0
tak to budu opakovat vymneneny...komplet rozvody.... remenice na klice,ozubene kolo remene na klice,remen,kladka,vodni pumpa,diamatova podlozka pod sroub.sroub do kliky remen prislusenstvi,to byly hlavni rozvody.rozvod cerpadlo vacka...remen,obe kladky.
vakuova pumpa,olej 5/40 diesel castrol,polivovi filtr,vzduch. filt.oil.filt. vyrezanej kat,
zaslepenej egr vent. rachtani je jak pri seslapnuti spojky i bez a rachtani se oziva jakoby
okolo cerpadla teda nekde 3-4-5 vacem a tycka na vakupumpe take nova tak co to klepe v mem motoru

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 27. čec 2009 10:25 #20873

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Kdy býváš na Floře? Asi se stavím to poslechnout když je to taková záhada :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 28. čec 2009 11:47 #20917

  • chuan
  • Avatar uživatele chuan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 133
  • Obdržená poděkování 0
na flore budu zitra od 8,00 do 19,30 a ve ctvrtek 8,00 az 19,30 uz mi to kdysi sliboval marek ze tam jezdi kazdou stredu a jeste neprijel zatim dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 28. čec 2009 12:05 #20920

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
OK, čtvrtek jezdím tak při návratu bych se stavil, někdy po poledni, budu to mít kolem.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 28. čec 2009 12:20 #20923

Jezdím tam každou středu do školy, ale teď jsou prázdniny, tak promiň . . :goodman:
VW T4 syncro long multipřestavba - UKRADENO
ČEKÁM NA ZÁZRAK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 28. čec 2009 22:20 #20951

  • chuan
  • Avatar uživatele chuan
  • Offline
  • Uživatel
  • Uživatel
  • Příspěvky: 133
  • Obdržená poděkování 0
no marku kdyby se ti chtelo priject rad ti pridam na naftu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 28. čec 2009 23:57 #20956

Pánové poraďte,klapání podobné zvuku vývěvy,ale slyšet i při demontáži hnacího dříku vývěvy.Mám podezření na hydro-štely,zesiluje to přímo úměrně k zatížení motoru.hodně plynu-docela slušně slyšet i za jízdy v autě.Hoďte nějakou analýzu a radu,ať nenakupuju zbytečný díly.Díky!
T4 Multi-Allstar 2.5Tdi 75kw-prodáno/// T4 Multivan 2.5Tdi 96kw-OETTINGER ///Suzuki Intruder 1500 Lc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 29. čec 2009 09:29 #20960

Asi bude všechny zajímat typ motoru ;) .

Měl jsem něco podobného u 1,9d 44kW a byl to jeden přidřený hydroštel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 29. čec 2009 09:35 #20961

Tak to mi fakt neseplo, 2,5 Tdi 75Kw ACV.
T4 Multi-Allstar 2.5Tdi 75kw-prodáno/// T4 Multivan 2.5Tdi 96kw-OETTINGER ///Suzuki Intruder 1500 Lc

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 29. čec 2009 10:33 #20963

  • tdiracing
  • Avatar uživatele tdiracing
  • Offline
  • Uživatel je blokován
  • Uživatel je blokován
  • Příspěvky: 491
  • Karma: -1
  • Obdržená poděkování 3
klepání může dělat spousta věcí,jak hydroštel,pístní čep,přidřenej vstřik,je těžký takle říci co by to mohlo být

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 30. čec 2009 16:10 #21032

  • Ales-X
  • Avatar uživatele Ales-X
  • Offline
  • Moderator
  • Moderator
  • Příspěvky: 1257
  • Karma: 3
  • Obdržená poděkování 16
Tak chanův motor je takový specifický zvuk který bych nazval spíše šelestění, vychází z okolí malého rozvodu na vstřikovací čerpadlo. A můj neodborný odhad je zvuk podobný jak nasucho jdoucí ložisko, ale mohl by to být i tvrdý či z neznámého materiálu udělaný řemen šelestící u kladky, či rozvodová kola. Ještě doplním že horní rozvodové kolo drobně hází. Chuan též říkal že na jednom hydroštelu má obtisknutou vačku, po přejetí prstem cítit obtisk není. Zvuk je na videu slyšitelný až na volnoběh když si odmyslíte TDI chroustání.
[youtube:a0cfnvk3]
[/youtube:a0cfnvk3]

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

T4 - NEŽÁDOUCÍ ZVUKY / KLEPÁNÍ,BOUCHÁNÍ,SKŘÍPÁNÍ,VRZÁNÍ 01. srp 2009 17:39 #21091

Zvláštní zvuky... tipoval bych vtřiky a pokud ne, tak ojnice... D:_) Plyš
vwTrosenclub
jeden z plyšů...

VW T5 TDi multivan ještě normální motor

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.194 sekund

Login